Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zrealizowano] Cała paleta kolorów w kompozycjach

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [zrealizowano] Cała paleta kolorów w kompozycjach (19 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się mój pomysł?

1. Głosowano Tak (16 głosów [84.21%] - Zobacz)

Procent z głosów: 84.21%

2. Nie (3 głosów [15.79%] - Zobacz)

Procent z głosów: 15.79%

3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 macabre4fun

macabre4fun

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2010.07.11, 15:30

Kolejna z moich propozycji wygląda tak. Na pewno nie jeden z nas korzystał w życiu z programu AIMP, który słynie z bardzo dużej liczby skórek. Spotkałem tam się z takimi kompozycjami, które same w sobie mają możliwość zmiany koloru dzięki ssuwaczkowi w ustawieniach. Daje to możliwość wyboru z całej palety kolorów swój jeden ulubiony. Może i spróbujemy w AQQ? Czekam na Wasze opinie.

Użytkownik macabre4fun edytował ten post 2010.07.11, 15:34
Poprawiono ankietę

• Nightmare lubi to
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.07.11, 15:40

Stworzenie czegoś takiego w htmlu+javascript jest do zrobienia, choć trochę trzeba byłoby się nagimnastykować. Jeśli ktoś jest chętny to powiem jak to zrobić. Natomiast nie wiem ile z tego wszystkiego potrafiłby aqq.. Myślę, że mogłoby to być nawet ciekawe. Tyle, że bardzo pracochłonne na początku. Pewne kroki poczyniono w dodawaniu konfiguracji kompozycji (patrz aqq7) także szansa jest.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2010.07.11, 15:43

Jako wtyczka jest to raczej nie możliwe. Na pewno da się (np. zmieniając odpowiednio kolory zdefiniowanych miejsc w CSS) ale nie będzie podglądu na żywo... Jeżeli Oconnel zmieni system skórkowania na ten który testował parę miesięcy temu to będzie to wykonalne. Jak na razie nie ma co liczyć na takie fajerwerki nawet od strony wtyczki.

#4 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.07.11, 16:10

Łapcie sposób: [link wygasł]
:P

Oczywiście na tej skórce to zupełnie mija się z celem, bo pobiera oszklenie systemowe, ale akurat miałem ją pod ręką, zresztą całkiem nie najgorzej widać efekt zmian. Trzeba byłoby to dużo bardziej rozszerzyć, ale sam sposób działa.

Użytkownik mav edytował ten post 2010.08.06, 10:06

#5 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2010.07.11, 17:02

A co z obramowaniem? Może i się da zrobić zmianę koloru w JS ale pozostaje kwestia obramowania i tutaj jest pies pogrzebany :P

#6 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.07.11, 17:12

Zapomniałem, że obramowanie nie jest w htmlu.

To napisz wtyczkę, która pod PNG będzie umiała umieścić jeszcze jakiś kolor :> jak nie Ty, to kto?

Powstała wtyczka aqq glass, która zastosowanie znajduje w połączeniu z odpowiednimi kompozycjami, więc można stworzyć inny "odłam" kompozycji, które można tapetować ;P Tylko pozostaje pytanie - czy gra jest warta świeczki?

#7 Gość_Dj_Technova_*

Gość_Dj_Technova_*
  • Gość

Napisano 2010.07.18, 19:49

Jak Beherit napisał, ze nie widzi tego jako wtyczka...lepiej by to wyglądało wbudowane w komunikator, tak mi sie wydaje....Btw. całkiem nie zły pomysł...

#8 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2010.07.19, 09:00

Pozostaje dynamicznie tworzyć pliki png :D Gdzieś był wątek z programem, który działał niezależnie od AQQ, ale jak zawsze jest dużo zapału, a potem nadchodzi brak czasu
  • Silverlight lubi to

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#9 19normalny89

19normalny89

Bywalec

• Zablokowany
  • 201 postów

Napisano 2010.08.06, 09:28

Fajnie by było gdyby w AQQ coś takiego zostało wprowadzone :)

Aqq: najnowsze (licząc bety) Wtyczki: Aqq sms, AntySpam, Blocker, Gg network, Spell checker Kompozycja: Sense Glass
Windows: 7 Ultimate Przeglądarki: Firefox 3.6 (domyślna), IE8
Komputer: Q8200 2.33GHz(x4), GeForce 9800GT(1GB DDR3), 2x2GB DDR2, Samsung HD503HI(500GB)

#10 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2010.08.06, 12:15

A co z obramowaniem? Może i się da zrobić zmianę koloru w JS ale pozostaje kwestia obramowania i tutaj jest pies pogrzebany :P

A nie można zrobić odgórnie powiedzmy dwóch rodzajów obramować każde w dziesięciu kolorach i dać listę rozwijalną z wyborem? :) Sam jakiś czas temu nosiłem się z zamiarem napisania czegoś takiego, ale dopóki mam Delphi 7 to jakoś mi się odechciewa.
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#11 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.28, 09:54

Propozycja zrealizowana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych