Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jabber.tk - Serwer dla twojej domeny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tr0lit

tr0lit

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2010.08.26, 12:47

Uruchomiłem dzisiaj darmowe narzędzie pozwalające na utworzenie darmowego serwera Jabber/XMPP we własnej domenie. Aktualnie stworzony serwer nie posiada żadnych transportów, co wkrótce powinno się zmienić. Serwery są oparte o Prosody w wersji 0.7, oprogramowanie jest zawsze aktualizowane.

Wystarczy zarejestrować się na stronie Jabber.tk i skorzystać z zakładki "Serwer dla twojej domeny", dodać do swojej konfiguracji wymagane rekordy SRV i wypełnić formularz. Serwer dla twojej domeny będzie dostępny w ciągu kilku minut!

Usługa jest cały czas w fazie testowania, możliwe że twój serwer może nie zostać aktywowany, w takich przypadkach proszę o kontakt.
  • Pbo lubi to

#2 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.08.26, 13:04

Podoba mi się takie coś, sam sprawdzałem i działa, nawet są statystyki http://bit.ly/9KDcTV
Ważne, że to wszystko za darmo. Tylko niestety oprogramowanie trochę mi się nie podoba.

I jeżeli ktoś nie mógł by się połączyć ze swoją domeną przez AQQ należny wpisać w opcjach zaawansowanych w polu Adres serwera: jabber.tk
Dołączona grafika

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#3 tr0lit

tr0lit

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2010.09.15, 07:30

Powyższy problem został już rozwiązany. Poprawiłem instrukcję dodawania domeny, wystarczy się do niej dostosować. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych