Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zrealizowano] Podmiana grafik przycisku menu kompaktowego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Podmiana grafik przycisku menu kompaktowgo (26 użytkowników oddało głos)

Popierasz propozycję?

  1. Tak (23 głosów [88.46%])

    Procent z głosów: 88.46%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie mam zdania (3 głosów [11.54%])

    Procent z głosów: 11.54%

Głosuj

#1 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2010.08.26, 14:40

Krótka propozycja: dodanie możliwości podmiany grafik przycisku menu kompaktowego na systemowym obramowaniu.
Proponuję dodać do folderu Skin znajdującym się w kompozycjach nowy folder (obok folderu Standard), w którym byłyby umieszczone pliki przycisku menu, żeby już nie mieszać ich z plikami obramowań AQQ. Wystarczy prosta konfiguracja - położenie tytułu okna, położenie przycisku i położenie ikony statusu Jabbera (z możliwością jej ukrycia).

I na koniec cytat Oconnela:

Nie dodałem na razie możliwości zmiany grafik choć oczywiście jest to możliwe... Nie mniej, nie ma zbyt wielu alternatyw na rozwiązanie tego w lepszy sposób i zachowując przy tym styl Aero Glass. Na razie więc nie będzie możliwości podmiany, chyba że będzie dużo liczba głosów aby coś takiego dodać.

Zatem proszę o głosowanie Dołączona grafika

Użytkownik wu112 edytował ten post 2013.01.02, 11:13

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#2 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.08.26, 15:03

Choć sam specjalnie grzebać w tych plikach nie mam ochoty, to wierzę, że zdolni i ambitni dekoratorzy wykorzystaliby taką możliwość lepiej, lub podaliby gotowe rozwiązania konfiguracji. Poza tym nie wiem, w czym miałoby to przeszkadzać, dlatego ogólnie jestem na tak.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#3 mpq1671

mpq1671

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 2010.08.28, 14:43

Szczerze mówiąc to kolor ten po 2 dniach stał się w moich oczach neutralny i uniwersalny, chociaż dla ludzi korzystających z powiedzmy niebiesko-zielonych skórek pomarańczowy pierdzielnik razi w oczy - dobra propozycja.

#4 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2010.09.28, 00:00

Propozycja przeniesiona na Tracker: LINK

 
Propozycja zrealizowana

Użytkownik wu112 edytował ten post 2013.01.02, 11:14

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych