Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zażalenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.08.27, 14:12

Na początek konkretny post o który będę się wykłócał:

http://forum.aqq.eu/...dpost__p__73211

Jak widać, przy poście jest:

Napisano wczoraj, 17:52. Użytkownik Wareczek edytował ten post wczoraj, 21:06


Aktualnie post wygląda tak:

Widzę, że dość chłodne oceny padły odnośnie nowych funkcji. A ja napiszę, że... podobają mi się. A zwłaszcza "Ulubione" w archiwum wiadomości. Mam kilka swoich ulubionych rozmów, które od teraz łatwiej będzie wyłapać.


Została z niego usunięta druga część, w której odniosłem się do formy zapowiedzi nowości Oconnela, czyli Facebook'a.
Tym razem Wareczek zaczął poprawiać mi posty, czytaj: cenzurować.

Tak oto Wareczek lepiej wie, co chcę napisać w poście, niż ja sam.

Nie życzę sobie żadnego ingerowania w moje posty a także ich "cichych" modyfikacji z nadzieją, że nie zauważę. Post nie łamał regulaminu, więc nie ma żadnego uzasadnienia odnośnie jego zmian.

To co piszę jest moim tworem autorskim i wara administracji od nich dopóty, dopóki nie będę łamał regulaminu.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#2 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.08.27, 14:20

1. Pisz na temat w swoich postach (Netykieta)
2. Stosuj się do dodatkowych zaleceń właściciela tematu/forum:

Proszę od tej pory wypowiadać się jedynie na temat objęty tym wątkiem.


Tak samo poleciały dwa inne posty w tym czasie.

Użytkownik Wareczek edytował ten post 2010.08.27, 14:22


#3 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.08.27, 14:23

Wareczek: chyba sobie kpisz w tym momencie. Nie myśl, że mnie uciszysz. Nie będę tolerował ingerencji w moje posty i to w sposób obrzydliwy, zmieniać po cichu, bez żadnego info na pw, czy Blip, etc.

Kto wie, do czego się niedługo posuniecie. Możecie przecież zmienić mi dowolnie post i wmówić, że nawoływałem chociażby do dyskryminacji rasowej.

Wojnę o standardy czas zacząć.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#4 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.08.27, 14:25

Zmiana po cichu to zmiana bez dodatkowej informacji o edycji. Nie masz mi nic do zarzucenia.

#5 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.08.27, 14:26

Odwracać kota ogonem także potrafisz.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#6 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.08.27, 14:41

Niestety Wareczek mimo swoich obietnic, że jest tylko administratorem technicznym, zaczyna coraz bardziej ingerować w merytoryczną zawartość forum. Też to zauważyłem. Czyżby syndrom lsr-a?

Tu byłem.


#7 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2010.08.27, 14:45

Wareczek na pewno nie miał żadnych złych intencji modyfikując twojego posta. Moderowanie tematów to ciężka i żmudna robota, i nie zawsze człowiek ma siłę na tłumaczenie się ze swoich decyzji. De facto z tego co piszesz, cały twój post powinien polecieć do piachu. Wareczek był tak uprzejmy, że skroił post do wymagań wątku. Rozumiem jednak twoje oburzenie, a Wareczek przy kolejnej okazji z pewnością usunie całą treść posta, lub doda informacje o przyczynie edycji. Ja naprawdę nie mam siły spierać się na forum, o tą czy inną sprawę - bo takich zaczepek w stosunku do mnie na forum ostatnio nie brakuje. Jakiś porządek musimy egzekwować.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#8 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.08.27, 14:55

Oconnel: to nie był atak na Ciebie. Może pamiętasz (bo teraz trudno mi przywrócić treść usuniętej części "słowo w słowo") odniosłem się do tej "fejsbukowej" nowości w sposób bardzo stonowany i merytoryczny. Co innego mocny atak personalny, co innego mój stonowany komentarz do zaistniałej sytuacji.

Porządek być musi, ale to nie Białoruś. Każdy ma prawo się wypowiedzieć w ramach obowiązującego regulaminu. Pochwały daję, gdy się zasłuży... ale czasami muszę skrytykować.
  • Beherit i Silverlight lubią to

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#9 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.08.27, 14:56

Tak, tylko problemem tych wszystkich wątków jest to, że są "o wszystkim i o niczym". Ty, Oconnelu, pojawiasz się i znikasz we wszystkich wątkach po trochu i ludzie nie wiedzą, gdzie o czym pisać. Wątki są porozpoczynane i niekończone - raz na jakiś czas wpiszesz się do któregoś, przy okazji wydawania bet, a potem przez miesiąc cisza..

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#10 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.08.27, 15:09

Wareczek ciągle mi pisał, że jest od spraw technicznych, a tu dzięki jemu raz zauważyłem, że wyleciał mój post i VPNa, więc radził bym się zdecydować.

Użytkownik Pbo edytował ten post 2010.08.27, 15:09

  • Silverlight lubi to

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#11 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2010.08.27, 17:12

Dla jasności, Wareczek ma większe uprawnienia niż Moderator. Zatem "pula" spraw którymi się zajmuję może również dotyczyć moderacji forum, aczkolwiek nie musi :)
  • Silverlight lubi to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#12 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2010.08.27, 17:40

Nie żebym był przeciwko osoby o której toczy się dyskusja ale informowanie o takich rzeczach w temacie ze skargą/skargami może dolać oliwy do ognia...

#13 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.08.27, 18:02

jojo87: nie będę siedział cicho. Niech forum wie, jakie praktyki są tutaj NADAL stosowane.

A to, czy doleje to oliwy do ognia, decyduje podejście do sprawy. Jeżeli ktoś bardzo chce, to w każdym temacie może znaleźć nutkę zaczepną...

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#14 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2010.08.27, 18:36

Chyba wszystko zostało już powiedziane.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych