Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jakich sieci komórkowych korzystacie i dlaczego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.08.31, 15:14

Z jakich sieci komórkowych korzystacie - i dlaczego? :)

Ja korzystam z Orange na kartę i Play na mix'a. Orange ponieważ dużo znajomych ma w tej sieci, a poza tym mają dobre oferty. Z Play ponieważ byłam ciekawa tej sieci i chciałam ją sprawdzić. Jestem bardzo zadowolona i nie mam zamiaru rezygnować - dobre oferty, ciekawe telefony, dobry zasięg, itp. :)

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#2 MichaelP

MichaelP

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2008.08.31, 15:21

Ja jestem w MixPlusie i jestem bardzo zadowolony. W Plusie jest bardzo dużo pakietów, niektórzy nawet o nich nie wiedzą. ;)

Nie zamierzam zmienić operatora po pierwsze umowa, a po drugie jestem bardzo zadowolony.

#3 opi

opi

Bywalec

• Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 2008.08.31, 15:35

Ja korzystam z sieci Play (abonament, ale na szczęście ten "stary", który częściowo został niedawno przywrócony do oferty - bo te nowe to porażka). A dlaczego? Przede wszystkim chęć czegoś nowego, dynamicznie rozwijająca się sieć 3G, dobra oferta, ciekawe telefony.

#4 xanat

xanat

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2008.08.31, 15:35

Play - dobra oferta, dobre telefony, dobry zasięg ;]

#5 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.08.31, 15:38

Wcześniej Plus, obecnie PLAY i jestem bardzo zadowolony dużo taniej niż w Plusie :)

#6 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.08.31, 15:38

Orange abonament 25 - proste reguły i niski koszt. Bez zbędnych kobinacji, stawka do każdej sieci jednakowa. W zupełności mi to wystarczy na moje miesięczne potrzeby (a nawet jeszcze zostaje i się kumuluje na koncie).

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#7 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2008.08.31, 15:40

Ja korzystam z mixplusa. Jakoś się przyzwyczaiłem i nie chce mi się zmieniać.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#8 Randall_Memphis

Randall_Memphis

Weteran

• Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.08.31, 16:29

Orange
Taryfa Meritum II
Lewiatan
(umowa negocjowana indywidualnie dla firm)
Wystarcza mi spokojnie ;) rozmowy tansze niz sms ;d
poza tym Plus, ale to tylko ze wzg na Pi ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a

#9 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2008.08.31, 17:08

Orange od wielu lat. Calkiem dobre oferty dostaję za przedłużenie umowy, a poza tym za połączenia (rozmowa, sms, mms, internet) wartości 1500zł płacę miesięcznie 70zł :)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#10 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2008.08.31, 17:11

Od kilku lat tylko i wyłącznie sieć Orange (niegdyś IDEA, z której także korzystałem i byłem w momencie jej zmiany oraz przejścia na Orange). W obecnej chwili ich oferty (na abonament) najbardziej mi pasują i wystarczają. W abonamencie za 55 zł, mam darmowe rozmowy do wszystkich z sieci Orange od godziny 22 do 9 rano - 7 dni w tygodniu. Do tego jeszcze 3 numery, do których o każdej porze i dniu mam do wykorzystania za darmo 480 minut oraz 25 zł do wykorzystania na połączenia do innych sieci oraz na telefony stacjonarne. A same stawki są dość niskie.

Niegdyś korzystałem z sieci Plus (na kartę), ale nie wiedzieć czemu do dziś - zostałem 2 x razy oszukany dzwoniąc do kolegi na sieć Ery. Po około dwóch minutach rozmowy, ze świeżo załadowanego konta - uciekło mi równe 30 zł. Po doładowaniu, sytuacja się powtórzyła, a do biura obsługi klienta w celu wyjaśnień - nie dodzwoniłem się z numeru, na którym pieniądze wcięło. Dopiero po zadzwonieniu z numeru siostry, dodzwoniłem się i opierniczyłem biuro obsługi - odzyskując tylko 13 zł, kiedy miałem odzyskać obydwie sumy..

Połamałem kartę ze złości i dałem sobie spokój z usługami tejże sieci.
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#11 przemek7525

przemek7525

Początkujący

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2008.08.31, 17:12

Plus. Cała moja rodzina ma w plusie więc ja (żebym miał taniej do rodziny) też mam plusa i jak na razie nie mam zamiaru zmieniać.

#12 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.08.31, 18:04

Era.
Z siecią tą związany jestem od wielu, wielu lat i nie narzekam na ich usługi, które wyczerpują w zupełności moje oczekiwania.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#13 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.08.31, 18:22

Od lat Heyah - bo nie ma lepszej na kartę. Oparta na infrastrukturze Ery, czyli od początku GSM w Polsce najlepszej sieci: zasięg, usługi, jakość.

No i reklamy [ale to już nie argument 'za' tylko 'przy okazji'] - pamiętam ponad dekadę temu pierwsze reklamy Ery "tu mówi Jaś" - wciskały mnie w fotel. Dziś Heyah: niebanalne, zaskakujące, kojarzone przez wszystkich.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#14 StabiL

StabiL

Adept

• Dekorator
  • 389 postów

Napisano 2008.08.31, 19:40

Używam Orange;p jednakże zadowolony nie jestem... abonament wszystko na wszystkich za 50zł i nie starcza mi do połowy miesiąca nawet;p Aczkolwiel jestem już z nimi dobrych 6 lat to minimum, i w tej chwili zobacze co zaproponują, ale przeglądajać oferty uważam że Oragne dla osob indywitualnych w abonamencie nie jest zbyt atrakcyjna ;)

Rere kum kum . . .
-----------------------

#15 Gołąb

Gołąb

Szeregowiec Dolot

• Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.08.31, 19:49

telefon -> orange (juz od dobrych 7 lat i nie narzekam)
internet -> iPlus (od roku, raczej z przymusu, żeby mieć neta jak w Bieszczady sobie wyskoczę, tylko z Plusa tam gdzie jeżdżę mam zasięg)

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika

#16 SzczuplyNH

SzczuplyNH

Weteran

• Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2008.08.31, 19:53

Orange od kilku dobrych lat na kartę.
Nie narzekam. Zastanawiałem się nad przesiadką do Ery, ale jakoś strona główna mnie odrzuciła, a pozatym za dużo z tym roboty.

#17 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2024 postów

Napisano 2008.08.31, 20:10

Orange na kartę. W zupełności starcza mi do moich potrzeb i znajomi także mają w tej sieci. Póki co nie zamierzam zmieniać

#18 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2008.08.31, 20:17

Od początku jestem zwiazany z Simplusem i nie jest mi z nim źle, pakiety minut i SMSów dośc tanie, a konto doładowuję raz na trzy miesiące ;)

#19 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.08.31, 20:19

Tym razem era, na kartę przy moim dzwonieniu w pełni wystarcza.

#20 X-Qlusive

X-Qlusive

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2008.08.31, 20:26

MixPlus, ale też mam drógi telefon który żadko używam w POP'ie

Serwery Counter Strike - ManhattaN

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych