Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jakich sieci komórkowych korzystacie i dlaczego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.08.31, 21:14

MixPlus i nie myślę o zmianie... Już drugi telefon na umowę i nie żałuję... Po za tym trzymam się limitu co do 30 zł/miesiąc i przynajmniej muszę się zmobilizować, zeby wystarczyło... Drugim argumentem na poparcie mojej sieci jest to, ze Plus cieszy się ogromną popularnością nie tylko w gronie moich znajomych, rodziny, przyjaciół, lecz po prostu w calym kraju...
Kiedyś myślałam o przesiadce na Erę, ale to tylko dlatego, że za drogo wychodziła 'korespondencja' z użytkownikiem tejże sieci...
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#22 Villentre

Villentre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 2008.08.31, 21:18

Heyah - sporo znajomych tam ma. Wprawdzie do innych sieci trochę drogo, ale mi to nie przeszkadza - rzadko korzystam.

#23 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.08.31, 21:53

Od 6 lat niezmiennie ERA, kiedyś tak tak, a obecnie MIX

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#24 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 2008.09.01, 01:13

Zaczynałem z Ideą kontynuowałem z Orange, ale pojawił się Plus z korzystniejszą ofertą. Skorzystałem i nie żałuję. Znajomi mają w Orange podobny limit minut darmowych w pakiecie, ale rachunki płacą wyraźnie wyższe. Nie narzekam też na współpracę z Biurem Obsługi Klienta. Kiedyś pobierali mi po 5 zł za dodatkowe minuty, które miały być darmowe. Jak się po kilku miesiącach zorientowałem, wystarczył jeden telefon i wszystko wróciło w jeszcze niższych fakturach. Polecam.

#25 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.09.01, 01:42

Ja tam na Orange jadę. Zaczynałem od startera POP (sama karta) za 122 zł czyli już dosyć dawno. Nie pamięam dokładnie kiedy.

#26 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2008.09.01, 01:49

Ja korzystam z Orange POP ale zaczynalem jak jeszcze zwala sie IDEĄ. Co prawda wiem ze ceny maja niezbyt okazale ale jestem zadowolony :)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#27 Hoss

Hoss

Początkujący

• Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 2008.09.01, 10:22

Od lat niezmiennie Era.
Jakość usług, rozwijające się 3G, tanio (to z racji długiego czasu bycia w sieci :P ), dobre promocje (to też http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/happy.gif).
Tylko ^Hoss tu stoi.

#28 Jaco

Jaco

Bywalec

• Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.02, 01:19

Od dawnych lat abonament w Erze przyzwyczajenie z lat, w których moi koledzy w konkurencyjnych sieciach szukali zasięgu a z tym było naprawdę kiepsko gdyż mieszkam przy poligonie wojskowym.
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#29 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.09.02, 14:58

Później niestety Era miała mały zastój technologiczny (przez spory właścicieli) i technologicznie została wyprzedzona

#30 Randall_Memphis

Randall_Memphis

Weteran

• Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.02, 15:15

kwestia gustu. w 3g lepiej sobie radzi niz Orange np :)
choc jesli o orange chodzi to chyba tam od kiedy to jest orange a nie idea to jest tragedia. dawniej korzystali ze sprzetu Nokii, (Era i Plus do tej pory zdaje sie) a teraz maja alcatela <rotfl>

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a

#31 wujekskubi

wujekskubi

Początkujący

• Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 2008.09.02, 15:48

Ja od 5 lat mam simplusa, bo jak dla mnie jest dobry... Pierwszym moim operatorem była idea (teraz orange), ale tam kasę zabierali jak się nie doładowało konta w terminie, nie raz mi przepadło po 15-20 zł i dlatego zmieniłem na simplusa.
Ładowanie sygnaturki... Dołączona grafika

#32 Stoow

Stoow

Bywalec

• Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.02, 15:54

Plus GSM. 1 "Darmowy Numer" oraz smsy do plusa za 1 grosz ustawiają mnie tak, ze więcej nie potrzebuję :]

Dołączona grafika

#33 Czyżol

Czyżol

Początkujący

• Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2008.09.02, 17:35

Simplus ponieważ mają bardzo fajne pakiety (5 zł - 500 sms, 8 zł - 180 min) a najwięcej znajomych ma też tego operatora ale zastanawiam się nad 36 i 6 słyszał ktoś coś, może ktoś ma ?? ;>

#34 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.09.02, 18:35

Skoro już o kosztach mowa, to w Erze mam 2 komórki, domowy i BlueConnecta. I jakoś ze mnie nie zdzierają. Nawet rachunkami za roaming jakoś się zbytnio nie zbulwersowałem :D

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#35 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.02, 18:42

Miałam kiedyś w Erze, ale mi nie pod pasowała sieć. Co kupiłam starter, to mi blokowali konto nawet jak miałam kasę na koncie http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif Dlatego musiałam znaleźć sobie inną sieć. Miałam też kiedyś Plus'a, ale denerwowało mnie to, że jak pieniądze skończyły się na koncie to nie widziałam w ogóle numerów w komórce.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#36 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.02, 18:44

Ja jakoś do Ery podchodzę z dystansem, sam nie wiem czemu jakoś mi nie podchodzi :P

#37 Marta

Marta

Początkujący

• Przyjaciel
  • 34 postów

Napisano 2008.09.02, 20:50

Telefon mam w MixPlusie przede wszystkim ze względu na atrakcyjne pakiety. Wielu moich znajomych również ma telefon w tej sieci i to zadecydowało o moim wyborze. Teraz zastanawiam się o przejściu na Erę, choć sprawę tę będzie trzeba jeszcze przemyśleć.

#38 Kornik

Kornik

Bywalec

• Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2008.09.02, 21:02

Ja mam Mixa w Play. ;) Jest ze 49 groszy za minutę, czy coś takiego. Orientuje się ktoś czy "nowy mix w play" (oferta na stronie) to jest już co innego niż ten z końca 2007? Bo tam jest jakieś zbieranie złotówek i tańsze minuty, czy coś takiego...
Ja też mam LastFM ^^

#39 BoMBeK

BoMBeK

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2008.09.02, 23:04

mogliście zrobić sondę do tego tematu.

mam popa w orange.
taka solidna sieć.

#40 Michu

Michu

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów
  • MiejscowośćMiasto w Polsce najstarsze :)

Napisano 2008.09.03, 09:08

Play już prawie 2 lata i nie narzekam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych