Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jakich sieci komórkowych korzystacie i dlaczego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#121 Los_Emilos

Los_Emilos

Początkujący

• Użytkownik
  • 38 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 2010.08.23, 22:55

Plus- pierwsza sieć w jakiej miałem telefon, oraz orange ale to dla jednej osoby ;> .

Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

#122 Malu.

Malu.

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2010.08.28, 18:25

Orange POP oraz Heyah.
Orange POP,ze względu na pakiety sms-ów. Mam w Orange bardzo dużo znajomych oraz rodziny,co wiąże się z mniejszymi kosztami rozmów.
A Heyah dla paru osób,właściwie to w szczególności dla jednej - mam darmowe sms-y w sieci oraz po doładowaniu darmowe minuty do jednej osoby,mogę gadać oraz sms-ować do woli. Póki mi się nie skończy ważność środków na koncie.

#123 ShermaN

ShermaN

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2010.08.30, 18:45

Ja korzystam z Play Fresh ze względu na stawki i przedłużenie ważności konta o rok przy dowolnym doładowaniu.

sygna_500x100.jpg

#124 Fikuzi

Fikuzi

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 2011.04.08, 10:47

Korzystałem z kilku operatorów natomiast PLAY fresh najbardziej mnie zadowolił z bardzo prostej przyczyny: Koszt korzystania z ich usług jest niski w porównaniu do innych sieci.
None ov thy empty gods, shall ever stand above me, None ov thy weak brothers, shalt ever share my blood
my awareness, catalyst, ov godhate I have spawned, in sinister ecstasy eternally I'm decomposed!!

Conquer all...

#125 master88

master88

Bywalec

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 2011.06.06, 18:12

Od prawie 3 lat Orange z racji tego ze kiedyś bylem pracownikiem tejże firmy :) teraz przedłużam umowę, bo nowe taryfy są bardzo konkurencyjne na tle innych operatorów :)

#126 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2085 postów

Napisano 2011.06.06, 22:50

Orange i PLAY :-D Orange Free na karte i Play Fresh też na karte. Dlaczego? W skrócie to Orange do neta i dlatego, że dużo ludzi go ma i z innych sieci do Orange jest taniej niż do PLAY a play do rozmów/SMSów (głownie SMSów) i ludzie, którzy mają w PLAY mają do mnie bajecznie tanio. Tak to wygląda cenowo: doładowuje co miesiąc Orange za 25 zł i dostaje w tym 1,25 GB darmowego transferu i mam nadal swoje 25 zł na rozmowy i SMSy (nie musze sie bawić z żadnymi pakietami :P). PLAY doładowuje za 30 zł, wybrałem sobie opcje że mi dają całkowicie za darmo 1000 SMSów do wszystkich sieci (dużo pisze) i nadal mam 30 zł. W dodatku moge sobie wykupić pakiet za 10 zł gdzie mam nieograniczone rozmowy do PLAY. SMSy i darmowe ważne są 30 dni. A w dodatku dla osób wielcepiszących SMSy z PLAY do innych sieci kosztują tylko 9 groszy ;) Podsumowując, to (przy wykupieniu tego pakietu za 10 zł) mam: 45 zł na rozmowy i SMS-y, 1000 SMSów do wszystkich sieci, nieograniczone do PLAY oraz neta, którego nigdy w pełni nie wykorzystałem (też ważny 30 dni) za 55 zł miesięcznie :)

#127 kidler

kidler

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2011.06.27, 20:39

Play all inclusive - dają dużo minut, smsy i mb w abonamencie :) a także za darmo do wszystkich w play.
Kompozycje: AQQ 7 NEW
Wtyczki: aqq contact state + all standardowe
System: W7 HP SP1 x64
Aqq: zawsze najnowsza wersja(również beta)
IE: 9 PL

#128 Vesper

Vesper

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2011.07.02, 23:13

36i6 - Plus Na Kartę - Darmowe Sms'y do PLUS'a. Dużo pakietów internetowych, pakiety minut. Tanio i wygodnie.

#129 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2011.07.05, 13:27

21 Lipca 2011 minie mi 10 lat w abonamencie Orange, wcześniej Idea :)

AQQ Maniak :aqq:

#130 ss9227

ss9227

Weteran

• Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2011.08.29, 21:41

Od zawsze jestem Plusie: wcześniej w simplusie, obecnie w 36.6 :)

#131 Animcia

Animcia

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.07.19, 11:48

Orange abonament. Przedłużyłam ostatnio umowę i nie wiem czy to był dobry wybór, bo jednak oferta Nju wydaje mi się teraz ciekawsza.  ;/

#132 Makaroniarz

Makaroniarz

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.07.23, 12:33

Ja od zawsze korzystałem z Orange i w sumie za każdym razem żałuję :)

No, ale jak czytam o innych sieciach to wcale nie jest lepiej. Chyba w tej chwili najlepsza sieć to Play, ale na sto procent nie mogę tego potwierdzić bo nie korzystałem. Teraz jedyny plus dla Orange, że ma darmowe rozmowy do swojej sieci, a większość znajomych właśnie u Nich ma numery.

#133 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.07.23, 22:41

Makaroniarz, w Orange mam abonament od długiego czasu i szczerze napiszę, że to oszuści i nic więcej. Ostatnio zaproponowali mi więcej minut do wszystkich sieci za dopłatą większą o 10 zł, bo dużo dzwonię, a do tej pory nie mam tych minut. Więcej kasy ze mnie ściągają, a więcej minut nie chcą mi dać. Głupków udają. Za każdym razem zostawały mi minuty z poprzedniego miesiąca i jedyne co przekraczam kwotę o góra 10 zł, a dziwnym trafem mój abonament coraz wyższy ;/ Minusem jest to, że abonament będę mieć jeszcze około 1,5 roku, a później zamierzam przejść do Play, bo z tego co znajomi mówią, to znacznie lepsze oferty mają i lepiej swoich klientów traktują.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#134 ezard

ezard

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2013.07.25, 11:41

Korzystam z Orange. Dlaczego zdecydowałem się na tą sieć ? To bardzo proste. Jeszcze jak Orange było "Ideą" wprowadziło coś czego nikt wcześniej nie widział, a mianowicie 100 smsów za 1 zł, a potem 600 smsów za 6 zł. Bardzo dużo moich znajomych miało Ideę, więc chcąc mieć z nimi kontakt również przeszłem do Orange.

Obecnie coraz bardziej się zastanawiam nad tym czy nie zmienić sieci np. na Play.

#135 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2013.07.25, 15:09

Teraz inni operatorzy też dostosowują się do 29 zł jak to ma miejsce w nju, ale trzeba czytać to co jest drobnym drukiem. W nju 29 zł płacimy TYLKO za rozmowy, za SMS'y jest osobny abonament i osobny za internet. Fakt to są progowe kwoty, których nie przekroczymy jeśli dużo gadamy, tylko że łącząc to wszystko (sms + rozmowy + internet) to mamy już 57zł :D

W reklamie świetnie brzmi "rozmawiaj ile chcesz i z kim chcesz za max 29zł" bo przecież nie powiedzą że osobno trzeba płacić za pozostałe usługi. W tej cenie w play dostaniemy sporo minut + telefon.

Czy play bardzo dba o klienta - jestem klientem play'a i jakoś nie odczułem że play bardzo o mnie dba chociaż mam u nich 4 telefony + tablet z internetem. Oferta jak dla zwykłych użytkowników pomniejszona o drobną sumę. Żadnej rewelacji. Mało tego, przy podpisywaniu umowy dostajemy gratis na kilka miesięcy sms'y czy połączenia na stacjonarne, które możemy wyłączyć dopiero za parę dni. Jak zapomnimy to rachunek nam o tym przypomni :D

Niestety trzeba czytać wszystko co jest napisane drobnym drukiem. Wszędzie są jakieś haczyki mimo iż twierdzą że takowych nie ma.

W playu trzymają mnie głównie rozmowy za darmo ze wszystkimi w play i niechęć do ponownego szukania czegoś lepszego....

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#136 kristofer

kristofer

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.12.17, 14:09

Play - jak podpisywałem umowę miał najlepsze i akceptowalne warunki dla mnie. Wcześniej przez kilka, kilkanaście? lat orange

#137 ss9227

ss9227

Weteran

• Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2013.12.19, 00:26

W kwietniu przeniosłem numer z Plusa do Orange ze względu na kontakt ze znajomymi.

#138 bluro

bluro

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2014.08.10, 22:43

Umnie jest to Orange (numer jeszcze z idea)

oraz Play numer biznesowy bardzo dobra sieć :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych