Skocz do zawartości


Zdjęcie

GMX.net


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 d8p

d8p

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2010.10.22, 11:20

chciałbym założyć konto na serwerze gmx.net ale od dłuższego czasu mi się to nie udaje. próbowałem przez klienta ale nie ma żadnej reakcji po wpisaniu danych albo pojawia się komunikat, że serwis jest niedostępny. do prób używałem zarówno rozwiązań webowych jak i desktopowych. gmx działa chyba na podobnej zasadzie co wp.pl, tzn. założenie adresu mailowego jest równoznaczne z otrzymaniem konta jabberowego ale i tutaj rejestracja się nie udaje. pojawia się za każdym razem komunikat:
Dołączona grafika
nie rozumiem dlaczego taki skoro próbuję 2, 3 razy w tygodniu a oni twierdzą, że więcej jak 3x na godzinę. nie wiem czy to w takim razie coś nie tak jest z moim IP czy to po prostu kolejny przejaw niemieckiej alergii na Polaków.
może ktoś z Was potrafi coś poradzić albo może miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać.

#2 alamers

alamers

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2012.03.02, 17:42

A próbowałeś z poziomu aqq zarestrować się jako klient gmaila??
Nie da się, podobnie, jak w gmx.net
Rejestrujesz tam skrzynkę mailową, a identyfikator jabberowy dostajesz w załączniku, jak na gmailu.
Potem dodajesz istniejące konto jabberowe do AQQ.
Wyjaśnienie jest tu:
http://hilfe.gmx.net...abber|FirstPick
("Mit Registrierung einer E-Mail-Adresse stellen wir Ihnen zusätzlich einen XMPP- oder Jabber-Account zur Verfügung.")

#3 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.03.02, 18:28

To było prawie 2 lata temu, ale odkopałeś. xD Kont Jabber/XMPP takich jak GTalk, FB Chat nie rejestruje się nowych z poziomu komunikatora, tylko na stronie jest osobna rejestracja.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych