Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakończenie konkursu Intela na Dobrych Programach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 majaque

majaque

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2010.10.31, 15:47

W sumie nie wiedziałem, na jakim forum umieścić ten wątek - a jako, że konto posiadam też tutaj - chciałbym się wypowiedzieć na ten temat nieco więcej, rozwiązując wszelkie wątpliwości i teorie VPN'a.
W 3. części Intelowego konkursu to właśnie mi udało się wygrać ostatniego już netbooka - z załączonego awatara można łatwo wyczytać, że z botem mam niewiele wspólnego. Obserwując dość często nieoficjalny konkursowy kanał IRC, chciałbym zdementować w tym miejscu wszystkie Twoje teorie jakoby czasy jakie uzyskiwał Mordzio miały jakikolwiek związek z posiadaniem bota czy innego cuda - ten człowiek, podobnie jak ja wykazywał się po prostu niezwykłą cierpliwością. Mało tego - zdarzało się, że z domu wychodził ;>
Mój wynik z 3. części konkursu był osiągnięty ledwo trzema nocami czuwania, nie wyręczałem się botem, nie siedziałem przed kompem non-stop ani też nie mam żadnych związków z redakcją tego vortalu.
Można?
Można! Swe teorie możesz sobie teraz ładnie gdzieś wsadzić ;>

Mam nadzieję, że dałem porządny zaczątek do dyskusji na ten temat ;)
Dołączona grafika WTW testuję na Windows 7 Ultimate x64.

#2 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.10.31, 16:10

Mam nadzieję, że dałem porządny zaczątek do dyskusji na ten temat

Albo temat poleci :lol:

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#3 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.10.31, 16:25

majaque Ty poświęciłeś 10 dni. Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że bez pomocy żywej czy martwej można uzyskać taki czas jak mordzio przez 30 dni. Nie przy normalnym trybie życia. Odlicz sobie czas jaki stracił na zadania specjalne i zobacz ile zostało na 27 pytań zwykłych, z czego 2 albo 3 były praktycznie w środku nocy. Ja swój dość kiepski łączny czas uzyskałem tylko dlatego, że przez cały miesiąc mogłem praktycznie w dowolnej chwili być przy komputerze. Najwięcej czasu straciłem na pytaniach nocnych, bo po prostu spałem. Pomijam tu już błędne odpowiedzi :P

Tu byłem.

#4 majaque

majaque

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2010.10.31, 17:32

majaque Ty poświęciłeś 10 dni.

Dokładnie to 17 dni - w poprzednim etapie wyprzedził mnie Shagwest, wykorzystując moje poranne wyjście. Efekt - 24 minuty straty, nie walczyłem więc dalej o nagrodę za ranking cząstkowy.

Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że bez pomocy żywej czy martwej można uzyskać taki czas jak mordzio przez 30 dni.

Po prostu człowiek przystosował swoje życie pod diodę - w momencie odpowiedzenia na pytanie miał wolne do następnego dnia tj. 00:00 ;>
Jestem pełen podziwu dla niego - wiem, że w żaden sposób nie oszukiwał, a ilekroć weszło się na kanał - zawsze odbywała się żywa dyskusja.
Ba, do tej pory tak jest. ;)

Użytkownik majaque edytował ten post 2010.10.31, 17:33

Dołączona grafika WTW testuję na Windows 7 Ultimate x64.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych