Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podmina emotikon w GIF na takie w PNG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Podmina emotikon w GIF na takie w PNG (9 użytkowników oddało głos)

Jesteś za?

1. Tak (3 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

2. Nie (3 głosów [33.33%])

3. Jest mi to obojętne (3 głosów [33.33%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2010.11.11, 14:43

No to czekamy ;)

PS Nie sądzę, żeby emotki, wymagające instalacji Google Chrome Frame, podczas gdy ludzie robią problemy jeśli chodzi o aktualizację IE, zdobyły popularność, bo raczej będzie to kolejny odstraszacz od AQQ (większość pomija informacje pisane nawet czerwoną czcionką tylko od razu coś instaluje z nadzieją że będzie OK) ;)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#22 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2010.11.12, 21:37

Moj sposob u mnie dziala, moze jednak cos zle podalem (bo pisalem nie ze swojego PC)

Jest jednak nadzieja :D

PS Nie sądzę, żeby emotki, wymagające instalacji Google Chrome Frame, podczas gdy ludzie robią problemy jeśli chodzi o aktualizację IE, zdobyły popularność, bo raczej będzie to kolejny odstraszacz od AQQ (większość pomija informacje pisane nawet czerwoną czcionką tylko od razu coś instaluje z nadzieją że będzie OK) ;)

Jeśli ktoś będzie chciał normalne emotki a innego sposobu póki co nie będzie to musi to sobie zaistalować :P Odstraszacz może troche ale to nie nasza wina w końcu :P Osobiście nie rozumiem ludzi robiących problem z aktualizacją IE :P A tym bardziej robiących problemy z zainstalowaniem w Windowsie czcionki jak zynio73 xD

PS.

LG COOKIE - KP500

Ja mam model wyższy :D LG POP GD510 :D

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2010.11.12, 21:39

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych