Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.2.3 Liberty Beta Build: 55

• Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#41 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2010.11.28, 17:38

Jest jednak pewna rozbieżność pomiędzy tym co jest w AQQ, a tym co na stronie z aktualnościami. W AQQ jest... więcej. Na razie tego nie ogarniam do końca :)
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#42 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 17:39

Jak dla mnie teraz jest ok z tym że przed każdym komentarzem jaki teraz się pojawia powinien być wpis główny. Powinna wtedy być możliwość: Skomentuj, przeczytaj komentarze, ukryj, itp.

Użytkownik sacrus edytował ten post 2010.11.28, 17:40

System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#43 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2010.11.28, 17:41

A dobra to jest tak. W AQQ są wyświetlane statusy i komentarze. I jednak wszystko się zgadza. Wszystko co jest w AQQ, jest też na stronie z aktualnościami. Po prostu na stronie FB są jeszcze pokazywane wydarzenia, zaproszenia i inne pierdółki których już AQQ nie pokazuje. Problem rozbija się o wyświetlanie komentarzy w AQQ. Albo oznaczę je jakoś inaczej, albo całkiem z nich zrezygnujemy.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#44 matiss

matiss

Expert

• Wtyczkopisarz
  • 1166 postów

Napisano 2010.11.28, 17:41

Ok pozwoliłem sobie zrobić test i nie zgadzam się z tym co pisze wu.
Wchodzę na facebooka i wyświetla mi 'w wersji podstawowej' 42 najnowsze a nie najpopularniejsze wpisy, zarówno moich znajomych jak i kont 'fikcyjnych' (portale typu demotywatory).
Włączam tel. synchronizacja z facebookiem przez FriendStream, ładuje mi 22 nowe wpisy, z czego wszystkie te wpisy są widoczne na stronie głównej facebooka zaraz po wejściu na stronę ! Co prawda widzę, ze niestety nie wczytuje wszystkich wpisów (nie mam pojęcia dlaczego), i wyrywkowo niektóre omija (nie widzę w tym żadnej reguły, od jednej osoby wyświetli powiedzmy wszystkie 3 wpisy które są pod sobą, ale juz następna osoba umieściła dwa wpisy pod sobą, a pobrało tylko 1 ;|)

Natomiast teraz najśmieszniejsze, robimy synchronizację przez AQQ, ładuje mi 44 wpisy z czego tylko 10 jest widocznych na stronie www FB, w ogóle ! Reszty wpisów nie potrafię znaleźć nawet w archiwum, są to wpisy od nieznanych mi ludzi, być może to jakieś komentarze do artykułów.

Co ciekaw zauważyłem, ze aqq praktycznie nie wczytuje w ogóle wpisów naszych znajomych bowiem u mnie na te 10 wpisów które widzę i w AQQ i na www, tylko 1 ! jest mojego znajomego, reszta to wpisy 'kont fikcyjnych' (np. demotywatory).

Więc u mnie sytuacjas wygląda odwrotnie niż u Wu112, mogę porobić screeny jeśli to konieczne ;)

#45 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.11.28, 17:42

OK, nie bawiąc się w szczegóły napiszę, że ikony widoków są paskudne. Każda z innej parafii, a Czaty i Powiadomienia są stanowczo zbyt podobne do siebie. Coś trzeba z tym zrobić. Nie do zaakceptowania jest też dźwięk nowych powiadomień. Użycie dźwięku z pokoi rozmów jest nieporozumieniem. Musi być inny dźwięk.

Tu byłem.

#46 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 17:45

Jest tak jak napisał OC, problem jest z komentarzami to właśnie to są obce mam osoby. OC zrób po prostu tak jak jest na home i porządku z komentarzami i będzie ok. :) Tylko żeby były wszystkie te informacje jakie są na home także o naszych znajomych a nie tylko ze stron które lubimy :)
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#47 Mangel

Mangel

Bywalec

• Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 2010.11.28, 17:54

Moze dałby się napisać jakąś wtyczkę jednorazowego użytku importującą RSS z wtyczki RSS Expres? Mam tego trochę i przerzucanie będzie katorgą...
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ Kompozycja: ProStandard ~ Wtyczki: TAKIE ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Opera 10.x (zawsze najnowsza)
Dołączona grafika

#48 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 17:57

Po za tym wpisy naszych znajomych też w całości nie są wyświetlane. Moja znajoma dodała 27 zdjęć, a pokazało mi się tylko jedno w AQQ i żadnej informacji że jest dodane prócz tego jednego jeszcze 27 innych tak jak to jest napisane na fb. Na fb wyświetlają się 3 i podpis pod nimi że jeszcze 27 innych zostały dodane. Po za tym aqq jakoś dziwnie pobiera te informacje przed chwilą pojawiła się dopiero wpis o tym zdjęciu w AQQ a zdjęcia te zostały dodane kilka godzin temu. Mimo że, czyli wpisy są pobierane chyba w jakiejś przypadkowej kolejności.

Teraz z kolei pojawił się jakiś wpis z gry znajomej, ale było tylko jej zdjęcie i obrazek z wpisu ale tekstu już nie było.

Użytkownik sacrus edytował ten post 2010.11.28, 17:57

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#49 Paweł

Paweł

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 2010.11.28, 17:57

Proponuję wprowadzenie mniejszego minimalnego okresu synchronizacji możliwego do wyboru, np. 1 min (obecnie jest 5 minut), albo umożliwienie wprowadzenia dowolnego czasu przez użytkownika (innego niż narzucone 5, 10, 15, 30 i 60 min.)
System: Windows 7 Home Premium SP1
IE: 9.0
Wersja AQQ: Zawsze najnowsza (wliczając bety)

Wtyczki: Standardowe + Antyspam, AntiSwap, AQQ Last Seen, AQQ Restarter, AQQ Contact State, Blocker, GG Clone, GroupChat History, Inwigilator, LoginsTune, Makra, Nk.pl, Past and Send, QuickDel, SendEmail, SendState, Silence!, StealStatus, TabKit, VNotify, YTViewer.

#50 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 18:01

Po za tym w ustawianiach do tej notyfikacji z FB powinno być wybór jakie wpisy i w jakim zakresie mają się pojawiać.

1 min (obecnie jest 5 minut)

No coś ty 1 min ?? co tak długo dajmy 1s albo i to za długo może od razu 1 milisekunda ?? :D

NIE przesadzajmy... 5 min jest ok.

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#51 Paweł

Paweł

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 2010.11.28, 18:04

No coś ty 1 min ??

Kwestia gustu i indywidualnych potrzeb :)
System: Windows 7 Home Premium SP1
IE: 9.0
Wersja AQQ: Zawsze najnowsza (wliczając bety)

Wtyczki: Standardowe + Antyspam, AntiSwap, AQQ Last Seen, AQQ Restarter, AQQ Contact State, Blocker, GG Clone, GroupChat History, Inwigilator, LoginsTune, Makra, Nk.pl, Past and Send, QuickDel, SendEmail, SendState, Silence!, StealStatus, TabKit, VNotify, YTViewer.

#52 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 18:05

I znów coś nie tak z FB... teraz znów pojawił się wpis który już wcześniej oznaczyłem jako przeczytany... mimo że nie było w nim żadnej zmiany bo w końcu napisany był 6h temu...

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#53 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2010.11.28, 18:21

Yhm spodziewałem się po obsłudze Blipa czegoś lepszego... Nawet nie ma podlinkowanych tagów :/ Ponad to czemu ta nowa zakładka nie jest skórkowana? Czy znowu trzeba gmerać w kompozycjach yhm? Poza tym, obsługa Blipa się nie przyda Oconnel - już sam bot jest lepszy - chociażby da się tam odpisywać + dzięki mojej wtyczce wszystko ładnie wygląda.
Poczta - podłączyłem pod GMaila. Działa jako taki ale nie ustawia wiadomości jako przeczytane gdy usunę je z powiadomień :o Ciekawe ciekawe...
Reasumując wszystko: nie podoba mi się ten cały nowy fjuczer. Trzeba go jeszcze sporo dopracować.

#54 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 18:25

NO i proszę @OC zapraszam na fanpage do wpisu o wersji 51 już pierwsze pytanie gdzie to ustawić. Ostrzegałem że tak będzie ??

Użytkownik sacrus edytował ten post 2010.11.28, 18:29

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#55 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2010.11.28, 18:31

mi tam nie działa jeżeli chodzi o powiadomienia gmail czy tlen :/

Spoiler

#56 Gość_Xanter_*

Gość_Xanter_*
  • Gość

Napisano 2010.11.28, 18:35

Ja bym zmienił sposób wyświetlania wiadomości z facebook typu link : Dołączona grafika
Brakuje przy tym linku tytułu oraz opisu,trzeba by było to zmienić :)

#57 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.11.28, 18:40

@Xanter pisałem o tym wyżej. Dziękuje za screen :)

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#58 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.11.28, 18:46

Powiadomienie nowej poczty na gmailu nie zaskoczyło. W zasadzie nie wiadomo w ogóle, czy dane, które wziąłem z "konfiguratora gotowca" są poprawne i czy AQQ udało się połączyć. Radośnie sobie tylko twierdzi, że brak wiadomości.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#59 overclocker

overclocker

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2010.11.28, 19:00

- Dodano Centrum powiadomień - obsługa: Poczta(IMAP), RSS, Atom, Blip, Twitter oraz Facebook.

elegancko ;-) przydatne bardzo - szczególnie poczta!

UP - u mnie gmail.com działa bez zarzutów.

Użytkownik overclocker edytował ten post 2010.11.28, 19:02

#60 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2010.11.28, 19:16

Co do powiadomień z Gmaila.. nie wiem czemu automatyczny konfigurator dodaje do pola "nazwa użytkownika" dopisek @gmail.com. Gdy miałem ten dopisek (czyli nazwa w formie pełnego adresu nazwa@gmail.com) AQQ nie pobierało powiadomień. Dopiero po pozostawieniu samego nazwa wszystko zaczęło działać. Komu to nie działa niech sprawdzi też u siebie ;) W razie czego poleci na Buglistę.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych