Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ7 Dark Mod

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.12.10, 11:58

Jak się już zdążyłem zorientować używasz wtyczki 'czasowstrzymywacz', która ukrywa dolną belkę z godziną i powiadomieniem o pisaniu w oknie rozmowy. A chodzi mi o to, iż widoczna belka odstaje od reszty okna ;)

Poza tym doczepił bym się do okna SMS, zmienił bym wygląd wiadomości wysłanych na odpowiadające kompozycji.

Edit: Pomyślał bym również nad zmianą kolorystyczną ustawień kompozycji bardziej pasującą do całości.

Pozdrawiam!

Użytkownik COLS edytował ten post 2010.12.10, 12:01

• diflucan lubi to

#22 Ultrasonic

Ultrasonic

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 2010.12.10, 12:12

Swietna, czekamy na pasujaca skorke pogody.

#23 master88

master88

Bywalec

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 2010.12.10, 13:55

Nie wiem czy tylko dla mnie, ale ja nie zbyt odrozniam kolory dostepny od zaraz wracam/// ":]

Popieram w 100 % i nalegam żeby było to wprowadzone :)

Edit: znalazłem błąd pewien otóż gdy zmieniamy szerokość okna komunikatora to opisy są po prostu ucinane

Załączone miniatury

• bez tytułu.JPG

Użytkownik master88 edytował ten post 2010.12.10, 15:03

• AK-47 lubi to

#24 emti

emti

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2010.12.10, 15:43

kolejny silent update :]

Jak się już zdążyłem zorientować używasz wtyczki 'czasowstrzymywacz', która ukrywa dolną belkę z godziną i powiadomieniem o pisaniu w oknie rozmowy. A chodzi mi o to, iż widoczna belka odstaje od reszty okna ;)

Poza tym doczepił bym się do okna SMS, zmienił bym wygląd wiadomości wysłanych na odpowiadające kompozycji.

zmienione

Nie wiem czy tylko dla mnie, ale ja nie zbyt odrozniam kolory dostepny od zaraz wracam/// ":]

poprawione

Edit: znalazłem błąd pewien otóż gdy zmieniamy szerokość okna komunikatora to opisy są po prostu ucinane

zobacz czy nie masz w ustawieniach zaznaczonej opcji "Skracaj opisy" jeśli tak to zaznacz "Zawsze wyświetlaj pełen opis"
Dołączona grafika

#25 master88

master88

Bywalec

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 2010.12.10, 15:53

Kolory nadal nie są zmienione, usunąłem cala kompozycje i nadal to samo. przeszukałem całe ustawienia i nigdzie nie mam "skracaj opis"...

#26 Ultrasonic

Ultrasonic

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 2010.12.10, 15:54

Jeszcze jedno, może byłaby możliwość żeby była zapamiętana opcja ukrycia paska w lewym dolnym rogu?

#27 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.12.10, 16:01

Kolory nadal nie są zmienione, usunąłem cala kompozycje i nadal to samo. przeszukałem całe ustawienia i nigdzie nie mam "skracaj opis"...

A to co to ??

#28 master88

master88

Bywalec

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 2010.12.10, 16:14

Dobra po prostu nie wiedziałem gdzie są te opcje, ale już jest okej. Podobny problem pojawił się tym razem w samym opisie, w innych kompozycjach tego nie było.

#29 kojot

kojot

Bywalec

• Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 2010.12.10, 16:38

Wysłane smsy w oknie rozmowy z kontaktem wyglądają jak z innego świata, raczej nie ruszane ;P
Obrazek.jpg

zmienione

To jeszcze scroll w zakładce czatów i oknie rozmowy czatu o ile to możliwe i będzie cacy ;)

Użytkownik kojot edytował ten post 2010.12.10, 16:53

#30 emti

emti

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2010.12.10, 16:57

@up
faktycznie tego tez nie zmieniłem :rolleyes: juz poprawiam

edit:
poprawki już są w nowej wersji 1.1

To jeszcze scroll w zakładce czatów i oknie rozmowy czatu o ile to możliwe i będzie cacy

nawet w standardowej kompozycji są nieskórkowane więc raczej nie da się zrobić

Użytkownik emti edytował ten post 2010.12.10, 19:11

• stivo lubi to
Dołączona grafika

#31 GuardianCoyote

GuardianCoyote

Bywalec

• Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2010.12.10, 20:23

Dobra robota! Wszystko mi się podoba poza jedną rzeczą...

Użytkownik GuardianCoyote edytował ten post 2010.12.10, 20:23

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow

#32 emti

emti

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2010.12.10, 20:43

@GuardianCoyote
czcionkę raczej zostawię w takim kolorze jakim jest teraz (może z czasem umieszczę opcje wyboru koloru czcionki w ustawieniach jesli uda mi się rozgryźć jak to zrobić :rolleyes: )
jeśli chcesz mieć białą czcionkę wysłanej wiadomości to w plikach:

Message/out.htm zmień to
<td style="width: 100%;"><div class="msg" style="color: #555555;">CC_TEXT</div></td>
na
<td style="width: 100%;"><div class="msg" style="color: #FFFFFF;">CC_TEXT</div></td>

Message/groupout.htm zmień to
<td style="width: 100%;"><div class="msg" style="color: #555555;">CC_TEXT</div></td>
na
<td style="width: 100%;"><div class="msg" style="color: #FFFFFF;">CC_TEXT</div></td>

w folderze Archive też są te pliki i tam tez możesz zmienić kolor na #FFFFFF jesli w historii też chcesz mieć biały kolor
  • GuardianCoyote lubi to
Dołączona grafika

#33 GuardianCoyote

GuardianCoyote

Bywalec

• Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2010.12.10, 20:50

@Up. Dzięki za pomoc. Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi B-)
  • emti lubi to

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow

#34 master88

master88

Bywalec

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 2010.12.11, 15:49

Pomimo wgrania najnowszej wersji kolor status "zaraz wracam" nadal jest ten sam... ? :huh:

Załączone miniatury

• aqq.JPG

#35 marcin_gc

marcin_gc

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2010.12.12, 14:10

Udana modyfikacja kompozycji AQQ7, można prosić jeszcze link do tapety?
  • GuardianCoyote lubi to

#36 GuardianCoyote

GuardianCoyote

Bywalec

• Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2010.12.12, 14:25

@Up - popieram prośbę :D

-W.Suworow

#37 emti

emti

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2010.12.12, 16:19

proszę bardzo -> link

co do statusów "zaraz wracam" to teraz jest już bardzo widoczna różnica miedzy kolorami, nie będę tego zmieniał
cytując klasyka "I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that" :P
Dołączona grafika

#38 Jarszo

Jarszo

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 2010.12.13, 13:58

Jest w niej coś takiego, dzięki czemu ją ustawiłem, a rzadko kiedy udaje sie to różnym kompozycja.

Jest jednak coś, czego jej brakuje... Na pewno troszeczkę okno rozmowy jest, hm... ubogie? Mógł byś tam troszeczkę pokombinować. Reszte ciężko mi określić. :)
Dołączona grafika <3

#39 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2010.12.13, 17:04

Modyfikacja muszę przyznać, że wyszła bardzo fajnie :) Jak dla mnie jest trochę za ciemna kolorystycznie i dlatego z niej nie skorzystam.
  • slavoy lubi to

#40 kojot

kojot

Bywalec

• Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 2010.12.16, 01:08

Nie wiem czy masz taką możliwość lecz przy ukrywanych opisach fajnie byłoby wyświetlający się opis p najechaniu na kropkę przy ikonce przesunąć trochę w prawo by kursor myszy nie zasłaniał opisu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych