Skocz do zawartości


Zdjęcie

ogólnie sport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 freeridejano

freeridejano

    Adept

  • Dekorator
  • 338 postów

Napisano 2010.12.19, 23:56

hmmm bardzo mnie ciekawi czy użytkownicy tego forum oprócz siedzenia przed kompem uprawiają sporty ... (nie liczę gier komputerowych :P )
nie tylko tak amatorsko ale czy profesjonalnie też ... jak tak to jakie i w ogóle gdzie i w co gracie...

to może ja zacznę ... ogólnie moim ulubionym sportem jest Narciarstwo (co zresztą chyba widać po moim avatarze) ... uwielbiam zimę ... niestety nie stać mnie na uprawianie freeridu ale śmigam na stokach Beskidów... Moim największym marzeniem jest wyjazd gdzieś w wysokie góry i zjechanie po jakimś dziewiczym terenie w białym puchu po pas...

zresztą latem też jeżdżę na nartach i nie mówię tu o igelicie ... tylko na zwykłych polanach porośniętych trawą :P ale to zupełne inna bajka ... :D

czy ktoś z forum jeździ na nartach ??

Kiedyś grałem w klubie piłkarskim w C Klasie ale kontuzja kolana i parę innych przyczyn spowodowało że musiałem odejść z klubu ...
tak po za tym to koszykówka i siatkówka i wiele innych sportów nie są mi obce ...

6hvmWKj.pngdojacjh.pngmgashhT.pngDlmXcIj.png
 


#2 Gość_Derdiana_*

Gość_Derdiana_*
  • Gość

Napisano 2012.05.22, 12:37

Jeżdżę czasem na rowerze tak dla frajdy

#3 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.05.22, 16:04

Ja wszędzie rowerem pojadę, np. na Hel i z powrotem. ;) Kiedyś jeździłem do pracy, trochę na uczelnię. Zauważyłem, że w centrum większość jeździ rowerami po chodnikach, a nie wolno z kilkoma wyjątkami.

#4 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2012.05.22, 18:27

Teraz juz wolno jezdzic chodnikami z tego co wiem aczkolwiek jest tam kilka niejasnosci typu mozna ale " chodnik musi byc odpowiednio szeroki zeby nie utrudniac pieszym "
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#5 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.05.22, 18:42

Nie, określa to ten przepis:

Art. 33.
5. Korzystanie z chodnika lub drogi dla pieszych przez kierującego rowerem jest dozwolone wyjątkowo, gdy:
opiekuje się on osobą w wieku do lat 10 kierującą rowerem;
szerokość chodnika wzdłuż drogi, po której ruch pojazdów jest dozwolony z prędkością większą niż 50 km/h, wynosi co najmniej 2 m i brakuje wydzielonej drogi dla rowerów oraz pasa ruchu dla rowerów;
warunki pogodowe zagrażają bezpieczeństwu rowerzysty na jezdni (śnieg, silny wiatr, ulewa, gołoledź, gęsta mgła), z zastrzeżeniem ust. 6.;



#6 Altus

Altus

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 2012.05.22, 19:15

Ja powiem tak, w sezonie letnim jak czas pozwala, a ostatnio go prawie w ogóle nie mam, to pływanie (nie chodzi mi o wskoczenie do wody, 5 min i wychodzę xD), piłka nożna i oczywiście siatkówka. Sezon zimowy: jak najbardziej narty! Nie próbowałem jeszcze na desce, narty mi jak najbardziej wystarczają ;) Ogólnie gdyby nie praca i dom to czasu na sport miałbym dużo więcej, a tak to jestem lekko ograniczony.

"Błąd jest przywilejem filozofów.Tylko głupcy nie mylą sie nigdy."

Sokrates


#7 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.05.22, 19:21

W sezonie zimowym też śmigam na rowerze po polach. Jak były mrozy -15 stopni to miałem termos i grube rękawiczki. ;)

#8 Altus

Altus

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 2012.05.22, 19:31

Z łańcuchami na kołach? :D

"Błąd jest przywilejem filozofów.Tylko głupcy nie mylą sie nigdy."

Sokrates


#9 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.05.22, 21:53

Łańcuchy nie są potrzebne, na lodzie nie pomogą, na śnieg są dobre szerokie opony z bieżnikiem. Prędzej przydały by się opony z kolcami.

#10 dominisia112

dominisia112

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2022.01.28, 18:19

Akurat ja zajmuje się treningiem dzieci, więc bardzo ważne są dla mnie jednak odpowiednie akcesoria treningowe. Korzystam jednak zawsze z oferty https://treningdziec...ia-treningowe/ , wybór tutaj jest świetny także na pewno znajdziecie coś dla siebie



#11 marek22

marek22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 2023.04.28, 13:42

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://nartywisla.pl/49-okulary, na której znajdziecie profesjonalny sklep, wypozyczalnie i serwis z nartami oraz wyposażeniem narciarskim, a także akcesoriami.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych