Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ 2.2.3 Liberty Beta Build: 65


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.12.21, 20:20

Poza tym "jak nam się nie podoba to możemy zmienić komunikator, nikt nam na siłę nie karze z niego korzystać" (cytat - klasyk, może nie dosłowny, ale wiadomo kogo).


Po co tracić użytkowników, którzy marnują swój czas i przebywają na forum, starając się pokazać, co zrobić, by było lepiej, chyba że OC tak woli, i mieć użytkowników, którzy nie będą się "mądrzyć" na forum i uważać, że wszystko robi źle :)

#42 IPB

IPB

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 2010.12.21, 20:24

Witam, mam kłopot, a mianowicie AQQ strasznie się 'Muli' po aktualizacji.
  • wilk i Driver lubią to

OS: Windows 10 Pro x64 IE: 11 AQQ: Zawsze najnowsze (wliczając bety) Wtyczki: Standardowe

 

jabb.ml - Otwarty serwer Jabber/XMPP
 


#43 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2010.12.21, 20:26

@Reader: skocz do działu Pomocy technicznej. Opisz tam problem, a otrzymasz dalsze instrukcje.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2010.12.21, 20:27

  • SzczuplyNH i Paweł lubią to

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#44 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2010.12.21, 21:54

a co wkoncu z tym standardem, mial byc w becie, na czym sie skonczylo??
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#45 Gość_Zuy_Piotrek_*

Gość_Zuy_Piotrek_*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 00:55

Na tym, że go nie będzie ;/ jak na razie ..

Użytkownik Zuy_Piotrek edytował ten post 2010.12.22, 01:43


#46 Tasiorsa

Tasiorsa

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 2010.12.22, 02:42

Ja mam zal do AQQ o jedno. Dla mnie komunikator to maksymalna kompatybilnosc z protokolami....a reszta FB skorki to tylko jakies tam dodatki.....Na wtyczke MSN czekam od 1,5 roku i znam conajmniej 10 osob ktore by rzucily Mirande/Windows Live gdyby byla obsluga MSN. Jednak wciaz nie ma a ja juz nawet nie pytam a moja propozycja utonela na drugiej czy 3ciej juz stronie... ehhhhhhh

#47 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 07:43

Witaj w tym świecie. Oconnel zajmuje się tym, co on uważa za słuszne (i na dodatek nie za dobrze działa), niż to, co by było przydatne.

#48 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.12.22, 09:00

Tasiora jak widać są ważniejsze rzeczy niż komunikacja w komunikatorze...

Tu byłem.


#49 gastrofaza

gastrofaza

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2010.12.22, 16:11

Dla dobra tego komunikatora, lepiej udoskonalać to co jest, a nie wrzucać kolejny BUBEL. To ma być RC?

#50 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 16:17

Dodawać trzeba, jednak wpierw trzeba naprawić błędy w tym, co najważniejsze, a potem dopiero brać się za nowe rzeczy. Zamiast 'czegoś dużego', które i tak działa nie tak, jak by to użytkownicy widzieli, OC mógł dodać coś małego, bardziej potrzebnego.

#51 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2010.12.22, 16:54

OC mógł dodać coś małego, bardziej potrzebnego.

Heh. Na pewno nie raz jeszcze będzie dodana garść małych, ale jakże przydatnych funkcji. Tak jak było to zrobione jakiś czas temu, że było dodanych kilka małych i funkcjonalnych opcji. Teraz jednak nie ma na to czasu skoro na święta ma wyjść nowa wersja stabilna dostępna dla wszystkich użytkowników.

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2010.12.22, 16:55


#52 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 17:16

Coś mi się wydaje, że jeśli CP będzie działać tak, jak działa to pomyślnych opinii nie zbierze i ludzie się zniechęcą do tego gadżetu.

#53 Gość_bakuj_*

Gość_bakuj_*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 21:06

Komuś jeszcze GG przesłało informację o tym, żeby zaktualizować komunikator do najnowszej wersji GG?
To wina jakiejś starej wersji wtyczki w aqq, czy może po prostu spam z GG?

#54 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.12.22, 21:07

Mi także przychodzi ta informacja.

#55 Draen

Draen

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 2010.12.22, 21:09

Mi przyszła tylko raz parę dni temu. Więcej się nie powtórzyło.

#56 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2010.12.22, 21:16

Ogólnie ta beta mi przypadła do gustu ze względu na naprawę paru uciążliwych błędów.
Ale co do sposobu działania Centrum Powiadomień, to w obecnej postaci korzystam wyłącznie z powiadomień z gmaila (tutaj to raczej nie ma się do czego przyczepić) i kanału RSS z notepada++ (jest tam niewiele wpisów, także nawet jak wyświetlą mi się powiadomienia sprzed pół roku to się nie przestraszę tych 5, czy 6 wiadomości). Ogólnie CP to ciekawy pomysł, ale jeszcze trochę pewnie potrwa wyłapanie wszystkich błędów (mam tutaj na myśli zarówno bugi, jak i "założenia projektowe" ... ).

279.gif


#57 Luki_2

Luki_2

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 2010.12.22, 22:50

Obsługa FB w CP tak kuleje, że aż żal tyłek ściska...
Mam nadzieje, że to tylko namiastka, a nie pełna obsługa.

Jestem wręcz przepełniony nadzieją, że chociaż
będę mógł widzieć te same wpisy, co w " Najnowsze " na FB...

Już nie wspominam tu o zaznaczaniu " Lubie to ! ", dodawaniu komentarzy itd.
To już uznam za dodatkową funkcjonalność, która w innych programach jest podstawową...

Skoro obsługa FB musi być w okienku osobnym, aby swobodnie dało się zrobić
obsługę dodawania komentarzy, poprawnego odczytywania wpisów itd. itp.
To czy nie lepiej po prostu " przenieść " to w okienko osobne ?

Jak widać, wielu użytkowników zgadza się co do tego faktu, że FB w AQQ
kompletnie nie nadaje się do miana wersji stabilnej.
  • matiss i sacrus lubią to
Nieczytanie regulaminu ? No cóż... u mnie to standard.
Jak kiedyś tu nie wrócę, to się nie zdziwię ;-P

#58 Adriaan

Adriaan

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.12.23, 12:28

Dziś ja dostałem wiadomość: "proszę zaktualizować gadu gadu". Czyżby protokkół gg wydawał nową wersję? czy aqq nie chce przyjmować numerów powyżej tam iluś? z konnektem tak kiedyś miałem

AQQ | Wtyczki | System | Przeglądarka | Kompozycja | Antivirus

Dołączona grafika


#59 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2010.12.23, 12:39

@Adriaan: Jest to już zgłoszone: http://forum.aqq.eu/...1971#entry31971 To są wiadomości z reklamą, GG10 pokazuje stronę www.

#60 CajraX

CajraX

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2010.12.23, 13:43

No dobrze, też dostałem ten spam, ale jaki jest sens tego zgłaszania? Przecież to leci z numeru GG, więc co tu Oconnel może poradzić? Przecież go nie zablokuje, bo to by nie miało sensu. Ponadto zdaje mi się, że wyszła teraz jakaś nowsza wersja GG 10, bo widziałem info na portalach i pewnie dlatego rozsyłają info do wszystkich numerów. Nie widzę sensu blokady jakichkolwiek numerów GG, bo może to tylko zaszkodzić obsłudze sieci. Mam nadzieję, że Oconnel tego nie zrobi. Przecież i tak można dodać numer na czarną listę i wtedy nic już nie będzie przychodzić. Chociaż pewności nie mam...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych