Skocz do zawartości

Zdjęcie

TabKit 1.12.0.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
520 odpowiedzi w tym temacie

#41 ArekOrel

ArekOrel

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2011.02.03, 18:26

Przepraszam, ale troche sie wkurzyłem, bo mi wyskakuje ta aktualizacja, tak spoko że się rozwija, ale to nie lepiej raz na tydzień wypuścić coś konkretnego a nie [*ciach*] ludzi :|

sory za caps lock to z premedytacji

pozdrawiam

Użytkownik wu112 edytował ten post 2011.02.03, 18:31
Wulgaryzm

#42 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2011.02.03, 18:33

Skoro tak cię wkurza ta aktualizacja, to ją wyłącz. Nikt nie każe ci instalować wersji beta. Stabilne wychodzą na tyle rzadko, że nie jest to uciążliwe.
PS Odnoszę wrażenie, że w ostatnim zdaniu nie wyszło to, co chciałeś przekazać, ale nie będę się czepiał... Po polsku też mógłbyś pisać poprawnie.
  • Aprimosis lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#43 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.03, 20:42

@ArekOrel Jak chcesz to mogę specjalnie dla Ciebie zablokować ściąganie wtyczki, ba jej używanie i będzie w ogóle po problemie :] Co do bet to są one raz częściej a raz rzadziej - zależy od tego czy akurat pracuję nad rozwojem. Obecnie jesteśmy w fazie testów nowych funkcjonalności. Jest też teraz czas abyście zgłaszali swoje propozycje puki mam dobre serce :P

#44 Logan

Logan

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 2011.02.03, 22:03

Jest też teraz czas abyście zgłaszali swoje propozycje...

Może nie zabrzmi to zbyt oryginalnie (w oczach co niektórych pewnie wyjdę na dziwaka), ale proponowałbym integrację wtyczki QuickQuote z TabKit. :P Skoro następuje łączenie wtyczek skojarzonych z oknem rozmowy w jeden duży plugin, to myślę, że owa propozycja połączenia ma sens, gdyż podobnych "fuzji" ostatnimi czasy było sporo. Uważam, że lepiej mieć jedną konkretną wtyczkę, niż kilka pomniejszych ponieważ nie tylko oszczędzamy dzięki temu pamięć, ale poprawia się ogólny komfort użytkowania, co dla mnie jest szczególnie ważne. :)

AQQ: najnowsze x86 | Kompozycja: zmodyfikowany nowy Standard | System: Win 10 wersja 1703 x64 (15063.296) | Przeglądarka: IE11 (domyślnie najnowszy Google Chrome)
Wtyczki [28]: Standard + Korektor 1.1.0.0, FixUpdater 1.4.6.0, TabKit 1.12.0.0, ResourcesChanger 1.3.4.0, Roster Utility 1.0.1.0, AQQ Streamer 1.2.0.8, HotKey 1.3.0.2, YTPlayList 2.0.1.4, CloseChatNotifier 1.3.0.8

#45 eSKej

eSKej

Master Flamaster

• Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2011.02.03, 23:11

No skoro mamy zgłaszać nowe propozycje to raz jeszcze zaproponuje to o czym już wspominałem na blipie czyli aby na liście zamkniętych zakładek przy każdym nicku był też podany dzień (data bądź lepiej nazwa dnia tygodnia) i godzina zamknięcia zakładki - coś na wzór mojej funkcji przywracania zakładek w kompozycji DarkElegant. W Darku miałem też zrobione tak, że stan ikonek statusowych były zapamiętywane w chwili zamknięcia zakładki i tak też później były wyświetlane na liście, więc gdyby takie coś też się pojawiło to też było by fajnie, aczkolwiek jeszcze lepiej byłoby gdyby stany ikonek odpowiadały aktualnym stanom kontaktów (w moim przypadku uzyskanie tego przy pomocy js nie było raczej możliwe). Myślę że ta druga opcja byłaby dość ciekawa bo od razu byłoby wiadomo czy kontakt z zamkniętej zakładki którą chcemy ponownie otworzyć jest online czy offline.

#46 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.04, 01:16

aby na liście zamkniętych zakładek przy każdym nicku był też podany dzień (data bądź lepiej nazwa dnia tygodnia) i godzina zamknięcia zakładki

Możliwe do dodania ale wyglądało by to w formie "Nick (data)" gdzie data była by zaraz za nickiem - nie była by np po prawej stronie elementu w menu.

W Darku miałem też zrobione tak, że stan ikonek statusowych były zapamiętywane w chwili zamknięcia zakładki i tak też później były wyświetlane na liście, więc gdyby takie coś też się pojawiło to też było by fajnie, aczkolwiek jeszcze lepiej byłoby gdyby stany ikonek odpowiadały aktualnym stanom kontaktów

Co najwyżej mogę dać stan kontaktów z momentu tworzenia popupmenu albo aktualizować popupmenu gdy kontakt tam będący zmieni swój stan - w sumie mam jakiś pomysł, zobaczę co się da zrobić.

Update:
Jednak się da zrobić aby w popupmenu były ikonki aktualnych stanów:

Dołączona grafika

Oczywiście zrobiłem to na szybko, jeszcze nie wszystko w pełni działa jak trzeba ;)

Użytkownik Beherit edytował ten post 2011.02.04, 01:17

• COLS lubi to

#47 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2011.02.04, 01:46

@UP: Całkiem nieźle się zapowiada ... A co do tego wyrównania daty, to można by próbować się bawić w zrobienie tego na około - odczytanie szerokości tekstu z nazwą kontaktu i datą i dodanie odpowiedniej ilości spacji (wiem, że będzie prawie równo, ale można spróbować - nie sądzę, żeby było to szczególnie trudne).

279.gif

#48 Ziggy

Ziggy

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2011.02.04, 19:15

Jakbyś mógł dodać do tej wtyczki funkcjonalność z TabFocus byłoby świetnie :rolleyes:

Windows 8 x64 EN <> IE 10 <> AQQ: najnowsze <> Kompozycja: AQQ 7 <> Wtyczki: GG, Korektor, Pogoda, ScriptRunner, Streamer, TabKit

#49 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.04, 19:36

TabFocus jest częściowo już obsługiwany przez wtyczkę, nie ma tylko opcji zmieniania aktywnej zakładki i informowania o pisaniu przez kontakt wiadomości - uznałem, że te opcje są zbędne, wtyczka w końcu udostępnia licznik nowych wiadomości na belce tytułowej okna rozmowy jak i licznik na zakładkach. Tak więc nic z tego ;)

#50 ArekOrel

ArekOrel

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2011.02.04, 20:03

Dobra klikajcie sobie co chcecie.

Muszi, takich jak Ty to ja znam na pęczki, nie chodź z tą głową tak wysoko bo możesz się potknąć o jakiś kamień, pozdrawiam

#51 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.02.04, 20:39

@ArekOrel: po następnym Twoim poście, który nie wnosi nic do tematu, albo w którym znów zobaczę bluzgi, zostaniesz nagrodzony. Przyhamuj trochę, bo zachowujesz się jak ostatni prostak.

Peace.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#52 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2011.02.04, 23:11

Przemilczę, bo nie będę dawał ludziom złego przykładu....
@Beherit, a jak opcja niewczytywania ostatniej rozmowy? :>

>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#53 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.04, 23:15

@muszi Opcja jest dostępna już od dwóch bet bodajże.

#54 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2011.02.05, 09:52

Jakbyś robił jakieś changelogi bet, to bym wiedział :P

#55 eSKej

eSKej

Master Flamaster

• Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2011.02.05, 09:55

Świetnie, że udało Ci się zrobić aktualne ikonki stanów :)

aby na liście zamkniętych zakładek przy każdym nicku był też podany dzień (data bądź lepiej nazwa dnia tygodnia) i godzina zamknięcia zakładki

Możliwe do dodania ale wyglądało by to w formie "Nick (data)" gdzie data była by zaraz za nickiem - nie była by np po prawej stronie elementu w menu.

No gdyby była wyrównana do prawej to wiadomo, wyglądałoby lepiej. A jeśli będzie w nawiasie tuż za nickiem, to dałoby się ją chociaż poszarzyć, pomniejszyć (tak żeby było widać, że to informacja podrzędna)?

np. w takiej formie:

Dołączona grafika Piotrek (pon, 18:43)
Dołączona grafika Agnieszka (śro, 15:21)
Dołączona grafika Jacek (śro, 16:24)

Użytkownik eSKej edytował ten post 2011.02.05, 10:02

#56 Hitokiri

Hitokiri

Bywalec

• Użytkownik
  • 117 postów
  • MiejscowośćZielona Góra

Napisano 2011.02.05, 12:47

Czy tylko mi w nowej becie AQQ (2.2.4.23) z nową betą wtyczki (1.0.2.16) nie działa pokazywanie w chmurce wiadomości z nieaktywnych zakładek/okna? Bo nie wiem czy maszerować z tym na buglistę:P

#57 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.05, 12:57

@Hitokiri Sprawdziłem przed chwilą i wszystko wydaje się działać poprawnie :)
@eSKej Aktualne ikonki stanów mam już gotowe w 90% więc będzie funkcjonalność dodana.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2011.02.05, 12:58

#58 Hitokiri

Hitokiri

Bywalec

• Użytkownik
  • 117 postów
  • MiejscowośćZielona Góra

Napisano 2011.02.05, 17:06

Ponowna instalacja wtyczki pomogła, widać update coś skopał;)

#59 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.02.12, 13:29

TabKit 1.0.3.0

Z dumą prezentuję kolejną stabilną wersję wtyczki. Lista zmian jest duża ale nie aż tak duża jak zmiany które zaszły w samym kodzie. Beta testy trwały spory czas, ukazało się aż 12 wersji testowych, dzięki czemu wyeliminowanych zostało sporo błędów powstałych podczas dodawania nowych funkcjonalności - miejmy nadzieję, że w stabilnej wersji takowe się nie znajdują ;) Miłego użytkowania wtyczki!

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:

Użytkownik Beherit edytował ten post 2011.05.17, 11:16

• AK-47 i muuz lubią to

#60 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2011.02.12, 14:27

Brakuje mi opcji pod PPM - Wklej cytat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych