Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Brak autologowania na konta

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakiś tytuł ankiety (13 użytkowników oddało głos)

Dodać opcję automagicznego logowania do kont?

1. Głosowano Jasne, miało nie być gorzej niż w 1.x (13 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Obojętnie, ale lubię głosować w ankietach (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.10.07, 14:38

Normalnie uznałbym to za niedopatrzenie, no ale niech będzie, że zgłaszam to jako propozycję. W AQQ1 taka funkcjonalność była.

Uruchamiam AQQ i nie chcę, by automatycznie logowało się do moich kont, a że mam jeden profil to chcę, by sam profil ładował się samoczynnie. Odpada więc opcja "Loguj automatycznie" - bo tyczy się to tylko profilu, a nie kont na profilu.

To jest mega irytujące. AQQ całkowicie się zawiesza na czas logowania i nie ma możliwości przerwać logowania po włączeniu AQQ.

Propozycja to przywrócenie funkcjonalności z AQQ1 czyli opcja "loguj automatycznie do kont" czy jak tam to zwał.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#2 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.10.07, 15:53

W sumie można zrobić w ten sposób: przed wyjściem z AQQ ustawić status na rozłączony (bo z tego co czytam to chodzi chyba o to, aby wszystkie sieci zostały rozłączone po włączeniu AQQ) - choć to uciążliwe.
Drugim sposobem było by po prostu możliwość ustawienia statusu przed włączeniem AQQ - jest już taka propozycja.

Choć tak czy siak propozycja przedstawiona w pierwszym poście na pewno się przyda, gdyż nie trzeba będzie sie martwić o ustawienie statusu itp. itd. tylko zaznaczy się jedną opcję w ustawieniach i problem z głowy.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#3 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.10.07, 16:24

Drugim sposobem było by po prostu możliwość ustawienia statusu przed włączeniem AQQ - jest już taka propozycja.

Ale mi nie chodzi o opis tylko ogólnie o połączenie.
AQQ2 używam tylko w pracy [ostatnio pad GG zmusił mnie do używania też w domu], kończę pracę i wychodzę z AQQ [zazwyczaj używająca makra rozłączające wszystkie konta, ale to nie powinno mieć wpływu]. Rano wpadam do pracy i chcę włączyć np. jabbera firmowego + gmaila a nie włączać kont głównych: jabstera i GG - bo zanim ludziska zaczną do mnie napierać [sporo wiadomości offline z nocy], to chcę opanować rzeczy firmowe.. odpalam AQQ i.. wszystkie 4 konta się ładują, otwiera się xx zakładek z rozmowami. To nie jest "fajne".
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#4 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.07, 02:19

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych