Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze ulubione filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Animcia

Animcia

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.07.25, 22:08

Animcia, ja horrory oglądałam i to dość często, ale jak byłam młodsza, a teraz fakt faktem nic ciekawego nie ma.

Bardzo lubię komedię, ale z nimi to samo co z horrorami. Mało co jest dobrych.

Dlatego oglądam kabarety. :D

• Malusiolka lubi to

#22 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.07.25, 22:19

Kabarety też lubie, zwłaszcza KMN.

Malusiolka - musicale nie są dla każdego.  Są dla wąskiego grona odbiorców. Jednak Twój ulubiony film jest dla mnie jak tortura. A raczej był przed laty kiedy go widziałam. Nie wiem jak teraz.

Ale może to moja niechęć do Bollywoodu i niechęć do filmów nieanglojęzycznch i nie ma to nic wspólnego z samym filmem. 

Chciałabym obejrzeć Miss Saigon, ale nie mam na to co liczyć póki co.

Za to jeden z najgłupszych, ale jednocześnie najlepszych filmów opartych na baśni jaki jednocześnie uwielbiam i nie cierpie to: Princess Bride.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2013.07.25, 22:22

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#23 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.08.27, 01:26

Ja uwielbiam filmy, w których do samego końca nie wiadomo o co chodzi, nie wiadomo kto jest kim itd.

Kolejny tego typu film obejrzany! :) Polecam wszystkim, którzy lubią się 'mocno zdziwić' na koniec - Evidence z tego roku :)

#24 maszynista

maszynista

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.09.15, 21:47

Coś w moim stylu :) Nie wiesz może czy to powstało na podstawie jakiejś książki?

#25 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.09.15, 23:38

Nie mam pojęcia, musiałbyś poszukać dokładniejszych informacji o tym filmie :P

#26 rafalf

rafalf

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.01.23, 18:38

Uwielbiam film Forrest Gump :) Klasyka

#27 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2014.01.23, 22:49

Underground - pokochałem ten film od pierwszego wejrzenia. Dużo w tym zasługi Bregovica, o którego muzyce wcześniej pojęcia nie miałem, ale sam pomysł Kusturicy i sposób realizacji naprawdę robią wrażenie.

Wesele - ale nie to na podstawie dramatu Wyspiańskiego, ale to współczesne, bodajże z 2004 roku. Film męczący, ale po prostu rewelacyjny, jeśli patrzeć na niego jednak przez filtr Wyspiańskiego. Niby zupełnie co innego, ale genialny Polaków portret własny...

Pulp Fiction - nie wiem dlaczego, ale podoba mi się.

Kiler - przede wszystkim za smaczki w postaci zabawy z kodem kulturowym i taką filmową intertekstualność.

Poza tym pewnie znalazłoby się co nieco. Horrory lubię, ale z tych, które oglądałem w ostatnich latach, króluje badziew. Chyba są robione tak, żeby się widz nie wystraszył i producentowi procesu nie wytoczył, jak się wystraszy i ciśnienie mu skoczy... Straszna posucha w tym segmencie. Szkoda, że Ringu nie widziałem - czytałem książkę i powiem szczerze, że nie sądzę, żeby film mógł na mnie zrobić większe wrażenie.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#28 eliza104

eliza104

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.03.20, 10:02

Zdecydowanie "Iluzjonista" oraz "Księżna". Poza tym prawie wszystkie filmy Tima Burtona

• Lynn i Deadmaster lubią to

#29 laiokon

laiokon

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2014.04.14, 13:13

Moje typy to:

Czas Apokalipsy

Broken Flowers

Pluton

#30 lazy_lady

lazy_lady

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2014.04.18, 14:21

Zdecydowanie będą to prawie wszystkie produkcje Tima Burtona z Johnnym Deppem w rolach głównych oraz horrory typu Silent Hill,czy Lśnienie.

#31 .Phil.

.Phil.

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 2014.04.18, 17:57

Hmmm.... Mój ulubiony film? Będzie ciężko, ponieważ oglądam co uznaje za fajną produkcję. Więc jednak wybiore Kac Veegas, Szybcy i Wściekli 1-6, Death Race, Need for Speed, itd. Również lubię komedie i polecam 300: czyli początek imperium troche wojenny, ale scena erotyczna jest :D

HARDwithSTYLE   :aqq:

Windows 7 Home Pentium | Opera | Intel® Core™ i7-3610QM CPU @ 2.30GHz 8,00 RAM Najnowsze AQQ Silverlight Sense 5

#32 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.04.20, 15:18

Przeanalizowałam swoją kolekcję filmów na dvd i doszłam do wniosku, że poprzedni post był kłamstwem po częsci. Fakt, uwielbiam musicale i dwa moje ulubiony filmy to musicale, ale zauważyłam, że przede wszystkim filmy na których nie płaczę (bynajmniej ze wzruszenia) a wręcz rozpaczam :D I ta rozpacz jest za każdym razem tak samo wielka. Pomijając te dwa musicale to do moich ulubionych filmów można doliczyć: King's speech, Księżna, Sweeney Todd, Sara i Zaplątani. 

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.04.20, 15:18

• Kcurek lubi to

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#33 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 2014.04.20, 21:32

Zaplątani? Z Roszpunką  ;-)  ? Mmm

Użytkownik Eleks edytował ten post 2014.04.20, 21:32

• Deadmaster lubi to

#34 acoto

acoto

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2015.05.29, 11:37

Mój ulubiony film to Terminator 2. Po prostu niema na świecie lepszego filmu akcji. I jak coś w filmie ma wybuchnąć to zawsze powinien być to prawdziwy wybuch a nie jakieś komputerowe pierdnięcie komara.

#35 Wikitoria09

Wikitoria09

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2017.07.20, 13:09

Hary portier :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych