Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Rozmowa testowa AQQ

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Rozmowa testowa w AQQ (24 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem tkzw. Rozmowy testowej?

1. Głosowano Tak (19 głosów [79.17%])

Procent z głosów: 79.17%

2. Nie (3 głosów [12.50%])

Procent z głosów: 12.50%

3. Nie mam zdania (2 głosów [8.33%])

Procent z głosów: 8.33%

Głosuj

#1 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.10.11, 18:20

Pewnie większość z nas posiada/posiadała komunikator (chociaż z bólem go tak nazywam :P) Skype. Jak wiecie, gdy zainstalujemy program, i zarejestrujemy się w sieci, to jako pierwszy kontakt na liście automatycznie dodawał się "Rozmowa testowa Skype" (coś a'la AQQ System :D). Do czego służy to mówić chyba nie muszę, ale dla niezorientowanych: możemy do niego zadzwonić, aby przetestowac jak działa połączenie głosowe. Do czego zmierzam? Chyba każdy się domyśla :).

W AQQ również mamy darmowe rozmowy głosowe (VoIP), ale nie idzie ich przetestować. Jedynym sposobem jest rozmowa z własnym sobą, ale trafność testu będzie niewielka (najgorzej z oceną jak prezenrtuje się dźwięk). Ktoś powie, żeby zadzwonic do znajomego - ale wtedy nie usłyszymy siebie, wiec test mija sie z celem ;). W dodatku musielibyśmy umawiać się z kolegą - wiec to rozwiązanie odpada. Dlatego jestem za dodaniem do AQQ "Rozmowy testowej" która automatycznie zapisywałaby się na listę(oczywiscie z możliwością usunięcia).

Jeżeli się uprzeć, to sekretarka moze mieć też inne funkcje (tekstowe), oczywiscie najlepiej ograniczone do minimum. W każdym razie - co sądzicie o propozycji? :P
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.10.11, 20:45

Po pierwsze to w AQQ 2.x nie ma VoIP jak na razie ;) Jedynie to rozmowy głosowe między użytkownikami sieci jabber używających AQQ ;]

A pomysł popieram - przydało by się takie coś ;)

#3 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 366 postów

Napisano 2008.10.11, 21:15

Tak Kendziooor taka opcja na pewno by się przydała w naszym komunikatorze. Wtedy by można przetestować rozmowy, i sprawdzić rozmowy głosowe i wykryć potencjalne błędy.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#4 Magus

Magus

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 2008.10.12, 16:55

A ja mam podzielone zdanie, dlatego że owszem taka funkcja bardzo się przyda, ale pewnie wielu z nas przeszło tak jak ja z komunikatora "Gadu-Gadu" i pewnie wielu tylko z sieci "gg" korzysta a jak wiemy do tej pory możemy prowadzić rozmowy głosowe tylko w sieci AQQ a nie w sieci "gg”, więc dlatego nie mam zdania Na razie na ten temat, ale jak OC wprowadzi możliwość prowadzenia rozmów „gg” również ze wtyczki” gg Network” wtedy jestem jak najbardziej na tak:)
Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne

#5 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.10.12, 17:53

Magus, nie mozemy się ograniczać tylko na sieć GG. Jeśli ktoś przeszedł z GG, a doda mu się numer - nie ma sprawy, moze go usunąć(prawdopodobnie teog nie zrobi, bo bedzie miał cichą podświadomosc, że numer się przyda). Sporo z nas z sieci GG odeszło kilka lat temu i teraz posiadamy niewiele numerów GG. Przecież jeden kontakt typowemu userowi GG nie przeszkodzi, ba, nawet skłoni go do komunikowania się przez jabber. A rozmów głosowych w GG Network nie będzie. W przyszłym roku mogą nastąpić jakieś zmiany w sieci GG (za sprawą gg8) i wtedy moze cos sie będzie zmieniało.
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#6 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.07, 02:27

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych