Skocz do zawartości


Zdjęcie

[przedawniony] Wyskakuje mi "Dodaj kontakt"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2011.03.12, 16:06

ah, no tak, pomyliłem wizytówkę z dodawaniem kontaktu :P, no ale może i do tego jest jakiś skrót klawiszowy, tak więc moja rada może być dalej pomocna ;)

#22 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2011.03.12, 20:42

Ten problem z hotkeyem kiedyś był popularny z kartami ATI i ichnim panelem (nie dało się pisać litery "ć") ale raczej gdyby nawet jakiś globalny skrót istniał, to uruchamiałby swój program/funkcje a nie skrót klawiszowy innego programu. Zwłaszcza po dwukliku.

A próbowałeś kiedyś dodać jakiś kontakt? nawet z przypadkową nazwą (zxcvzvu7b) Po tym dzieje się to ponownie?

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#23 hultaj

hultaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2011.03.13, 12:06

problem z hotkeyem kiedyś był popularny z kartami ATI

Mam ATI i wyłączyłem w panelu wszystkie HOTKey bo właśnie był problem z pisaniem.

A próbowałeś kiedyś dodać jakiś kontakt? nawet z przypadkową nazwą (zxcvzvu7b) Po tym dzieje się to ponownie?


tak, próbowałem, niestety bezskutecznie... nadal to samo :/
Dodam jeszcze, że nie jest to systematyczne... czasem 10 razy z rzędu wyskoczy "Dodaj kontakt" a później kilka razy otworzy się normalnie okno rozmowy.
Załamka, zaczynam mieć dosyć.. to bardzo uciążliwy kłopot powiem szczerze :/

#24 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2011.03.13, 12:13

Ogranicz do minimum liczbę programów w autostarcie, co najwygodniej zrobić w CCleanerze, odznaczając "ptaszki" przy wpisach.

Tu byłem.


#25 hultaj

hultaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2011.03.13, 13:03

tak zrobię, ja to robię w msconfig ;)
odhaczę i odezwę się jeśli nie poskutkuje.

#26 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2011.03.13, 14:14

A spróbuj nawigować po liście kontaktów strzałkami (np. kliknij raz na jakiś kontakt, by go podświetlić, potem nawiguj strzałkami do jakiegoś innego) i użyj ENTERa do rozpoczęcia rozmowy - jeśli wtedy nie będzie wyskakiwać "Dodaj kontakt", to będzie to raczej oznaczało 'coś' w IE...

Jeszcze raz daj log zdarzeń - wygląda on tak, jakby coś z niego było urwane... Najlepiej zrób tak: załóż nowy profil, wszystko na standardowych opcjach itd., bez dodatkowych wtyczek; skonfiguruj tylko nowe konto jabber, dodaj np. siebie (chodzi o to, żeby był tylko jeden kontakt na liście), wtedy włącz logowanie zdarzeń sposobem drugim, wywołaj błąd (najlepiej kilka razy, żeby dobrze widoczne to było w logu), wyłącz logowanie, i wklej log na wklej.org.

#27 hultaj

hultaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2011.03.13, 23:22

karololszak przy nawigacji strzałkami i enterem problem nie wystepuje... ale jak tylko użyje myszki to od razu jest padaczka.
jakieś lekarstwo? ;)

#28 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2011.03.14, 00:10

Gdy nawigujesz przy pomocy strzałek i ENTERa, to jakby jest pomijana rola IE w wywoływaniu okna rozmowy - więc problem nie leży w AQQ, a w IE. Możliwe, że siedzi w nim jakiś "syf" - zalecam sprawdzenie komputera, zgłoszenie się na forum fixitpc.pl (dział pomocy doraźnej), dostarczenie im obowiązkowych logów (mają przyklejone), i wyleczenie z infekcji ;)

Tak w ramach sprawdzenia, co dzieje się w IE, zrób tak: pobierz kompozycję z załącznika, zainstaluj ją, wywołaj błąd, kliknij przycisk OK, następnie kliknij w pole które powinno wypełnić się kodem - po kliknięciu wszystko powinno się zaznaczyć. Korzystając z kombinacji klawiszy CTRL + C, skopiuj tą zawartość i wklej na wklej.org, bądź do pliku (wtedy załącz go tutaj jako załącznik). Wtedy będziemy w stanie przeanalizować co dzieje się w IE.

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych