Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.2.4 [Axion Core] Build: 60

• Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Avesi

Avesi

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2011.04.07, 22:16

Jak wyłączyć optymalizację pamięci RAM w opcjach zaawansowanych bo jakoś tego nie widzę?
  • skyghcpvc lubi to
Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy.

#42 Gość_Xanter_*

Gość_Xanter_*
  • Gość

Napisano 2011.04.07, 22:18

Mi nowa czcionka w skórce standard nie przeszkadza jest według mnie wyraźniejsza,jednak nie podoba mi się pogrubienie tej czcionki,na miejscu Silvera usunął bym to pogrubienie,bez tego pogrubienia czcionka byłaby jeszcze lepsza :)
Co do nowej stabilki działa dobrze i już mi nie dubluje wiadomości :)

#43 Arnold

Arnold

Bywalec

• Użytkownik
  • 106 postów
  • Miejscowość100lica

Napisano 2011.04.07, 23:39

http://poradnik.aqq-...no-glowne4.html

A jeśli nie dokładnie o to chodziło to poszukać na innych podstronach poradnika. Już dawno byście znaleźli i poprawili zamiast wrzeszczeć na Silvera i czekać aż się za to weźmie :P

#44 Gość_Xanter_*

Gość_Xanter_*
  • Gość

Napisano 2011.04.08, 00:22

Arnold no tak poradnik dobry,ale czemu zwykły szary user ma ingerować w kod skórki ?

#45 RufuS

RufuS

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2011.04.08, 00:36

Dla tych, co nie chcą się bawić w edycję, zamieszczam skórki ProStandard v3.04 i Standard v2.04.
Obie ze starymi, normalnymi czcionkami. Wystarczy te dwa foldery wkleić do:
C:\Program Files\WapSter\WapSter AQQ\System\Shared\Themes
i nadpisać wszystkie pliki (ofc przy włączonym AQQ).

http://www.megaupload.com/?d=BN2RK2VV

Użytkownik RufuS edytował ten post 2011.04.08, 00:38

#46 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.04.08, 07:33

I przy najbliższej aktualizacji AQQ kompozycje 2.04 zostaną nadpisane przez te nowe ;)

Jeśli chcecie mieć na stałe stare, zabugowane (m.in. uciążliwy błąd ze zmianą statusu w oknie rozmowy) kompozycje, mniej czytelne okna rozmowy (mniejsze kontrasty między wiadomościami), to wrzucajcie je do:
C:\Users\[nazwa użytkownika]WapSter\AQQ Folder\Profiles\[nazwa profilu]\Themes (w przypadku Windows Vista i nowszych)
C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]WapSter\AQQ Folder\Profiles\[nazwa profilu]\Themes (w przypadku Windows XP)

PS Co do pogrubienia napisów w menu PKP - jak już wyjaśniałem w temacie kompozycji, wynika ono z posłużenia się filter'em. IE sobie tak "pogrubia" (ściślej: wyłącza w tym miejscu wygładzanie ClearType) celem przyspieszenia procesu renderowania obrazu. Dzieje się tak tylko na IE7 i 8, na 6 i 9 nie ma to miejsca (ale na 6 w ogóle kompozycja nie działa, więc to tylko taka ciekawostka :P). Chciałem dać warunek, że dla IE8 i IE7 dać w menu wyjątkowo Tahomę (nie wyglądało to tragicznie, na pasku tytułu jest Tahoma, więc nawet znośnie się zgrało), ale IE9 przedstawia się jako 7, więc nie ma możliwości rozróżnienia tych dwóch wersji IE (mam nadzieję, że to ja coś źle robię i mnie ktoś oświeci, ale z dokładnych testów właśnie wywnioskowałem, że IE9 reaguje na komentarze warunkowe dla IE7, dla 8 nie).

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2011.04.08, 07:41

• Jhom lubi to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#47 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2011.04.08, 09:30

Chłopcze, czy ty siebie czytasz? Co ma zmiana statusu czy kolor czcionek do ich kroju i wielkości, co zmieniłeś właściwie bez konsultacji, wywołując irytację wielu użytkowników? Pod pozorem naprawy błędów kompozycji pogrzebałeś w rzeczach, które nie wymagały zmiany! Widzę, że nawet nie masz zamiaru przeprosić za swój błąd, a co najważniejsze jak najszybciej naprawić jego skutki.
  • GuardianCoyote, Czajo, PsychoPain i 1 inna osoba lubią to

Tu byłem.

#48 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2011.04.08, 09:34

Komentarze na stronie domowej AQQ też mówią wszystko :D
  • VPN lubi to

#49 Avesi

Avesi

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2011.04.08, 10:16

Podpowie ktoś jak wyłączyć tą optymalizację pamięci w opcjach zaawansowanych czy też nie?

#50 GoRo

GoRo

Bywalec

• Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2011.04.08, 10:21

@Avesi:
aqq scr.jpg

#51 Avesi

Avesi

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2011.04.08, 10:31

Nie mam takiej zakładki... (?)

#52 Fikuzi

Fikuzi

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 2011.04.08, 10:34

@Avesi:
aqq scr.jpg

Owej zakładki "Zaawansowane" brak ;)
None ov thy empty gods, shall ever stand above me, None ov thy weak brothers, shalt ever share my blood
my awareness, catalyst, ov godhate I have spawned, in sinister ecstasy eternally I'm decomposed!!

Conquer all...

#53 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2011.04.08, 10:34

Avesi Wejdz w konsolę XML i wpisz:

set advanced on

• Avesi lubi to

Spoiler

#54 Avesi

Avesi

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2011.04.08, 10:45

Dzięki, teraz działa.

#55 Glibnes

Glibnes

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2011.04.08, 15:28

Wg mnie zmiana czcionki musiała nastąpić i cieszę się że nastąpiła - Tahoma w Windowsie 7 wygląda co najmniej śmiesznie - wieje nudą i starością. Idźmy do przodu, nie stójmy w miejscu :)
IMHO - zmiana czcionki in plus.

Można minusować.

Dobra, wszystko by było fajnie, gdyby nie ucinała ogonków liter...
Dołączona grafika
  • GuardianCoyote i Silverlight lubią to

Dołączona grafika

#56 gumiok

gumiok

Rozgrzewam się

• Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2011.04.08, 18:28

Czcionka podczas rozmowy z jakimś kontaktem jest katastrofalna!!! Po co zmieniać to co dobre?? Nie lepiej dodać jakiejś przydatniejszej funkcji lub naprawić błędy z buglisty zamiast zmieniać dobrą czcionkę na jakąś czcionkę badziew?? Jak już ją wprowadziliście to lepiej by było żeby chociaż w ustawieniach dało się wybrać którą chcemy czcionkę czy tą dotychczasową czy to coś

#57 teargas666

teargas666

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2011.04.09, 11:45

A ja chciałem zgłosić problem z GG. Otóż jak chcę się połączyć z siecią to wtedy na chwilę jakby się łączyło a potem od razu rozłącza. Na dodatek dostaję wiadomości z wczoraj wieczora. Cały czas taką samą wiadomość.

#58 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2011.04.09, 11:56

teargas666 problemy opisuje się w dziale Pomoc techniczna na forum.

Tu byłem.

#59 Luki_2

Luki_2

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 2011.04.13, 09:50

A ja dalej korzystam z Prelude, tylko teraz dostosowanej do najnowszej wersji i jakichś irytujących bugów nie zauważam
podczas działania czcionki. Jedyne co mnie dziwiło, to dlaczego czasem w belce górnej okna, jak jest pokazany opis
to zmieniają się czasem polskie znaki w niektórych wyrazach na jakieś różne inne dziwne ;P
Jednak to nie jest uciążliwy błąd, tym bardziej, że bardzo lubię mniejsze i eleganckie czcionki :)
Nieczytanie regulaminu ? No cóż... u mnie to standard.
Jak kiedyś tu nie wrócę, to się nie zdziwię ;-P

#60 Coder

Coder

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 2011.04.13, 12:28

Wygląda na to, że niestety wiadomości znowu się dublują, a ja czekam niecierpliwie na załatanie błędu, bym nie musiał co chwile ręcznie przewijać okna rozmowy! Kiedy jakaś beta? No i myślę, że będzie trzeba wydać szybko stabilke by wszyscy userzy mieli "lepsze AQQ" ;)
Windows 7 Pro x64 SP1; IE9.0.1; Opera 12 alpha; ProStandard; OffAntiSpim; SpellChecker; TuneStatus; FixUpdater; Inwigilator; Minutnik; OffAntiSpim; Offline Pictures; Przypominajka; Tune Controller; Ustawienia kompozycji;

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych