Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zrelizowano] 2 propozycje - wysyłanie obrazków i aktualizacja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [zrelizowano] 2 propozycje - wysyłanie obrazków i aktualizacja (18 użytkowników oddało głos)

Popierasz?

1. Głosowano Tak (16 głosów [88.89%])

Procent z głosów: 88.89%

2. Nie (2 głosów [11.11%])

Procent z głosów: 11.11%

3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Your Mind's Eyes

Your Mind's Eyes

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2011.04.28, 22:20

Cześć,

podczas instalacji aktualizacji komunikator pyta, czy wyłączyć AQQ w celu instalacji - wszystko fajnie, ale czy nie można wtedy uaktywnić okna rozmowy? przecież nie mogę nie napisać ludziom, że zaraz wrócę, a jak wcisnę "nie", to potem będę musiał od nowa ściągnąć aktualizację.

Po drugie, wysyłanie obrazków - podczas tworzenia obrazu z wycinka również nie można uaktywnić okna rozmowy. A praca nad "dziełem sztuki" i jego edycją może trochę trwać, podczas gdy ludzie piszą.

To takie drobnostki, ale dokuczyły mi już kilkadziesiąt razy, warto by o nich pomyśleć.

Pozdrawiam,
M.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2012.02.13, 18:35
Do tematów propozycji należy dodać ankietę

#2 karol57

karol57

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2011.05.03, 09:57

2. Nie zgłaszamy kilku różnych propozycji w jednym temacie, lecz zakładamy oddzielny temat dla każdej z nich

Mi to aż tak nie przeszkadza. Ściągnięcie i instalacja trwa dość krótko, po za tym aktualizacje nie wychodzą co dziennie, więc nie jest to, aż tak uciążliwe. Jednak przy wycinku jest to bardziej przydatne...

@down: Nie wiedziałem co to wycinek i myślałem, że propozycje zbyt od siebie odbiegają...

Użytkownik karol57 edytował ten post 2011.05.03, 12:12

#3 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.05.03, 10:58

2. Nie zgłaszamy kilku różnych propozycji w jednym temacie, lecz zakładamy oddzielny temat dla każdej z nich

To prawda, lecz w tym wypadku temat wyjątkowo zatwierdziłem, bo chodzi o jedno i to samo - wyłączenie modalności okienek:
1. z potwierdzeniem wyłączenia AQQ przy aktualizacji,
2. edytora wycinka.
  • eSKej lubi to

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#4 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2011.05.03, 14:11

Ja jestem za. I może przy tym nieszczęsnym potwierdzeniu gumki też wyłączyć modalność? Chociaż sam nie wiem. W każdym razie przy wycinku koniecznie wyłączyć. Przy aktualizacji to już niekoniczne chociaż jak już sie tym zajmować to tam też :)

#5 Wojtek

Wojtek

Adept

• Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 2011.05.03, 14:22

Faktycznie obecna forma jest trochę niewygodna. Zwłaszcza gdy człowiek przyzwyczaił się do wygodnej aktualizacji jak np. w Google Chrome.

#6 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.05.28, 22:11

Propozycja przeniesiona na Tracker: LINK

Komunikaty w aktualizatorze zniknęły całkowicie, a modalność korektora wycinka można wyłączyć za pomocą wtyczki TurnItOff autorstwa użytkownika WiTuŚ.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2012.02.13, 18:36

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych