Skocz do zawartości


Zdjęcie

[dodatek archiwalny] Hero


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.08.01, 16:48

Hero 1.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 28.10.2012
Data aktualizacji: 28.10.2012

Przedstawiamy kompozycję wizualną Hero Dołączona grafika Pomysł na Hero zrodził się, gdy eSKej wykonał projekt białego obramowania do Sense. Potem zaczął dodawać do niego kolejne elementy, aż powstała wizja na nową kompozycję, która miała być następczynią Sense. eSKej jednak nie był zainteresowany realizacją swojego projektu, natomiast na wykonanie grafiki zgodził się emti - że tak powiem bez nadmiernego wychwalania, wschodząca gwiazda Dekoratorów AQQ Dołączona grafika Projekt emtiego obejmował wyżej ukazaną kompozycję, jednak z tłem z Sense i kolorowymi akcentami. W trakcie prac nad kompozycją jednak rozmyśliliśmy się z kolorowego tła i kolorowych akcentów i zdecydowaliśmy się na tło ze starszej wersji interfejsu HTC Sense, tej pochodzącej właśnie ze smartfona HTC Hero - stąd też taka właśnie nazwa kompozycji. W tej chwili określenie "białe Sense" na kompozycję Hero nie jest już niestety odpowiednie, ale całkiem możliwe, że jeżeli kompozycja będzie się Wam podobała i będziecie chcieli wersję kolorową, to emti po powrocie z wakacji zdecyduje się dorobić jeszcze grafiki do "białego Sense" Dołączona grafika No to kończę już ten przydługaśny opis, drugiego, w zasadzie najważniejszego autora (ponieważ bez emtiego ta kompozycja by nie istniała Dołączona grafika) Wam przedstawiłem, więc możemy przejść do instalowania Dołączona grafika

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2012.10.28, 22:12

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#2 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2011.08.01, 16:57

Świetna kompozycja brawo, już ją zainstalowałem. Teraz dopiero się prezentuje doskonale, już bym nic nie poprawiał, ale pewnie jakieś niewielkie błędy mogą wyjść. Zobaczymy.
  • Silverlight lubi to

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#3 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2011.08.01, 17:24

Punkt dla Ciebie za połączenie koloru pola tekstowego z toolbarem i zakładkami w oknie rozmowy. Nie kuje w oczy brak możliwości graficznego zarządzania nimi. Ogólnie ładna i wyważona kompozycja i o dziwo (jak na Ciebie) mało zajmuje. Nie jest to oczywiście w dobie dużych ramów i szybkiego netu problem, ale zawsze ładniej wygląda 800kb niż 3mb w przypadku kompozycji ;)

Do zarzutów - trochę mało odróżniają się ikonki fb (połączonych i rozłączonych)
  • Silverlight lubi to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#4 Gość_Zuy_Piotrek_*

Gość_Zuy_Piotrek_*
  • Gość

Napisano 2011.08.01, 17:32

Ładna, mi też się podoba ;) Dobra robota! :P

Użytkownik Zuy_Piotrek edytował ten post 2011.08.01, 17:40


#5 Qrix

Qrix

    Adept

  • Wtyczkopisarz
  • 361 postów

Napisano 2011.08.01, 17:36

też uważam ją za ładną, są szanse na wersję z ciemnym obramowaniem?
  • Silverlight i jarko lubią to
Proszę o zgłaszanie błędów w moich wtyczkach na bugliście - po zgłoszeniu proszę o link do zgłoszenia wysłać na moje jabberowe konto qrix@aqq.eu - o błędach nie zgłaszanych na bugliście z reguły szybko zapominam ;)
Moje posty czyta Dołączona grafika

#6 ZbyBo

ZbyBo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 2011.08.01, 17:42

Fajna kompozycja :) Spośród innych Twoich kompozycji wyróżnia ją szczególnie jasna barwa chociaż dla mnie mogłaby być jeszcze jaśniejsza :) Co do innych rzeczy, to bardzo podoba mi się pomysłowe wykończenie dolnego toolbara. Oby tak dalej :)
  • Silverlight lubi to

#7 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2011.08.01, 17:47

Kompozycja ładna ale tak jak już Ci kiedyś mówiłem licze na wersje z tym tłem od Sense ;) To mi sie po prostu nie podoba :P Ale ogólnie kompozycja fajna. Najbardziej podoba mi sie styl powiadomień, wielkie brawa za niego. Brakuje mi tylko ikon GTalka i NKTalka - pomyślcie o dorobieniu ich tak żeby pasowały do stylu innych ikon sieciowych :)
  • Silverlight i jarko lubią to

#8 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.08.01, 17:55

Owszem zgadzam się z przedmówcami kompozycja ładna. Jak dla mnie jednak za małe avatary i brak widoku kafelkowego. Szkoda też że nie jest dostosowana do wtyczki ThemeSettings.

Użytkownik sacrus edytował ten post 2011.08.01, 17:56

  • Silverlight i jarko lubią to
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#9 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2011.08.01, 18:13

Super :D Mogla by byc jeszcze ciemniejsza wersja , na razie ok , potestujemy troche dluzej :D
  • Silverlight lubi to
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#10 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2011.08.01, 18:16

a ja dodałbym jeszcze skalowanie avatów w oknie rozmowy, bo brzydko wyglądają prostokąty zmniejszone do kwadratów :P
  • Silverlight lubi to

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#11 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2011.08.01, 18:54

wielkie dzięki za kompo , jest świetna :)

Użytkownik zynio73 edytował ten post 2011.08.01, 18:57

  • Silverlight lubi to

Spoiler

#12 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.01, 19:11

Zaskakujące jakie postępy poczynił Silver w tworzeniu kompozycji wizualnych dla AQQ - odkąd jest z nami na forum. Początki były takie trudne, a teraz proszę. Nie ma też kompozycji domyślnych w których nie maczał by swoich palców :) Tak trzymać :)
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#13 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.08.01, 20:16

Czajo, z tym skalowaniem tutaj jest mały problem bo awatary mają tło :) Skalowanie jest tylko na liście kontaktów :)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#14 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2011.08.02, 06:31

A ja bym coś zmienił. Tak na wzór tego
Dołączona grafika
Lewa strona fix i tam łagodny "skos wznoszący" i tutaj można umieścić ikonkę np. kluczyk, z prawej strony "skos opadający" i tutaj ikona głośniczka, a w środku ikony kont i ten środkowy fragment byłby rozciągalny. Można to zrobić przez odpowiednie wskazania w plikach konfiguracyjnych. Wtedy byłby prawdziwy wygląd Hero :D
  • eSKej, Silverlight i jarko lubią to

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#15 andrewi

andrewi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 2011.08.02, 07:57

Senega - dzięki Tobie wpadłem na pewien pomysł :) Wiem, że to może odbiegnie od tematu ale wydaje mi się że pomysł może być ciekawy aczkolwiek nie wiem na ile realizowalny. Spójrzmy na grafikę, którą wstawił Sens - gdyby zminimalizować AQQ do czegoś właśnie takiego? Bo po co nam cała widoczna lista kontaktów - jeśli potrzebowalibyśmy listę po prostu klikałoby się na przycisk w środku, jeśli potrzebowalibyśmy menu na jakiś inny przycisk itd itp po prostu zminimalizować wszystko to jednego paska :) to by była swego rodzaju rewolucja w komunikatorach :) pojawi się wtedy problem gdzie wstawić reklamy itd itp ale... myślę, że i to dałoby sie jakoś rozwiązać.

#16 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.08.02, 08:22

A ja sie bede za to czepiac. W kazdej kompozycji jaka zrobiles lub poprawiles od jakiegos czasu (Od poprawek z Doce Rosa/Azul na Silverlight 12) mam pusta dziure na suwak, ktorego nie mam i miec nie chce. Kiedys tego nie bylo. W tej chwili jest w Vista, Sense, Silverlight 12 i w tej.
Jak sie tego pozbyc?

Dołączona grafika
  • Hemochromatoza lubi to

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#17 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2011.08.02, 08:52

Ten problem pojawia się czasami także na kompozycjach Standard i ProStandard. Lynn, zwiń i rozwiń obojętnie jaką grupę na swojej liście kontaktów i powinno się naprawić.

#18 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.08.02, 09:08

Ale sie nie naprawia. Gdyby tak bylo nie pisalabym. Bo tak sie dzialo czasem kiedys i rozwiniecie i zwiniecie pomagalo. Ale juz nie pomaga. Poza tym jak mowilam - Dzieje sie tak tylko na kompozycjach Silverlight.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2011.08.02, 09:08

  • Hemochromatoza lubi to

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#19 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2011.08.02, 09:36

Ok. Więc twój problem jest inny niż ten który zauważyłem czasami u siebie.

#20 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.08.02, 09:57

Twoj problem tez mutuje do mojego problemu. Nie martw sie.

Moze autorka kompozycji cos poradzi lub doradzi?

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych