Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.2.5 [Mirage Core] Build: 32

• Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.09, 19:09

AQQ 2.2.5 Mirage Build: 32 [wersja stabilna]

Znów szczęśliwie dobrnęliśmy do kolejnej wersji stabilnej. Nie różni się ona zbyt wiele od ostatniej bety (nie chciałem za wiele napsuć bo okazała się nader stabilna) - ale już niebawem rozpoczniemy kolejne beta testy. Specjalnie na nie muszę wymyślić coś ciekawego, tak aby kolejna wersja stabilna która ukaże się we wrześniu była w pełni satysfakcjonująca. Wakacje mają się ku końcowi, i użytkownicy którzy zazwyczaj odpływają w ciepłe miesiące od komputerów będą do nich wracać. Dlatego też zapewne w najbliższej becie pojawi się jakiś nowy ciekawy fiuczer. Ale co to będzie... na razie jeszcze sam tego nie wiem. Jakieś pomysły? heh ;)

Możecie zaktualizować swoje wersje poprzez aktualizator AQQ (menu Pomoc -> Sprawdź aktualizacje).

Zmiany w stosunku do ostatniej wersji beta:
- Aktualizacja wszystkich domyślnych kompozycji wizualnych
- SDK: Poprawiono funkcje AQQ_SYSTEM_TABINDEX
- Poprawiono możliwy błąd AV przy wyjściu komputera z uśpienia.
- Poprawiono informowanie o wysłaniu wiadomości SMS w oknie rozmowy.
- Zaktualizowano webowe SDK.
- Poprawki lokalizacyjne.
- SDK: Dodano funkcje AQQ_FUNCTION_NORMALIZE

Pobierz plik
  • chintu i Azous lubią to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#2 Small

Small

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 2011.08.09, 19:14

Zainstalowalem pare minut temu i na razie ok :P

#3 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.08.09, 19:15

*
Popularny

Wow. Jedna wersja RC i po dwóch tygodniach przerwy od razu stabilka (z aż sześcioma poprawkami). Lepiej się przytrzymam klawiatury, bo tempo rozwoju AQQ powala z krzesła. Wydawało mi się, że chodzi o poprawienie jak największej ilości błędów, a nie pogoń "byle do stabilki".

Dlatego też zapewne w najbliższej becie pojawi się jakiś nowy ciekawy fiuczer. Ale co to będzie... na razie jeszcze sam tego nie wiem. Jakieś pomysły?

Zestawienie propozycji zakurzone, a Tracker propozycji mchem obrasta. Jest w czym wybierać.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#4 Mireczek

Mireczek

Bywalec

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 2011.08.09, 19:16

Już miałem nadzieję, że po aktualizacji domyślnych kompozycji zniknie pusty pasek po prawej, ale paseczek nadal ma się dobrze. :)
  • Driver lubi to

/ Win 10 PRO 64 Bit; Edge; AVAST / ASUS Z170 GAMING PRO; CORE I5 6600K; DDR4 KINGSTON HyperX Savage Black CL12 32GB 2400MHz; SSD Samsung 950PRO 256GB; BR RW / ASUS N751JX-T7038D-16; i7-4720HQ; 16GB; SSD240GB + HDD750GB; DVD RW; GTX950; FHD / Responder; SpellChecker; SayAQQ /

#5 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.08.09, 19:17

Ale co to będzie... na razie jeszcze sam tego nie wiem. Jakieś pomysły? heh ;)

AQQ 5.0 oparte na HTML5, z PEŁNA kompatybilnością GG, logicznym układem funkcji i PEŁNA możliwością wyłączania i włączania każdego szczegółu tak by dopasować jak najbardziej do własnych potrzeb program.

Tak w skrócie. Może być? :)
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#6 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.09, 19:19

wu112, na pewno wezmę pod uwagę zestawienie, ale czekam też na inne pomysły od innych użytkowników ;)

Co do tempa wydawania nowych wersji - wolniej nie znaczy wcale gorzej. AQQ ma naprawdę sporo do zaoferowania, i nie musimy już gonić wersji za wersją. Stabilne wydawanie wersji co jakiś czas w zupełności wystarcza. Troszkę in na sytuacja jest z betami, gdzie nie kiedy trzeba dość szybko coś poprawić i wersje wychodzą wówczas szybciej. Z wersjami RC jednak już tak nie jest. Ostatnia wersja RC okazała się być stabilna, więc jak napisałem wyżej - wcale nie zamierzałem jej zbytnio rozbudowywać ani zmieniać. To chyba zrozumiałe :)

EDIT
@Sacrus, jeżeli to jest twoje marzenie to niestety AQQ tego marzenia raczej nie spełni :( :)

#7 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.08.09, 19:37

na pewno wezmę pod uwagę zestawienie, ale czekam też na inne pomysły od innych użytkowników

To polecam zajrzeć na Tracker. Bo chyba po to on jest. Tam właśnie są propozycje użytkowników. Od tego miejsca należy zacząć. Już nawet nie wspomnę ile LAT niektóre tematy tam leżą.

W sumie to nie bardzo rozumiem.. czekasz na jakieś pomysły na siłę, żeby je awansem wprowadzić bez ankiety, bez czekania i przenoszenia na Tracker? Bo tak właśnie brzmi "inne propozycje od innych użytkowników".

Co do tempa wydawania nowych wersji - wolniej nie znaczy wcale gorzej.

No to fakt, ale fajnie jakby błędy były też poprawiane na bieżąco. Bo samo to, że AQQ nie wywala błędów to nie wszystko. Dla przykładu: 11 maja zgłosiłem błąd z nieprawidłowym sortowaniem kontaktów w archiwum i nadal czeka nie wiem na co. Fakt.. AQQ nie wywala przy tym błędów, ale ma niedorobioną funkcje, z której nie da się korzystać.
  • kojot i jarko lubią to

#8 Adi24Car

Adi24Car

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2011.08.09, 19:44

Kompozycja Black Magic nie ma obramowania ze skórki ;/

#9 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2011.08.09, 19:45

Szoku nie ma ale troche racji OC ma - lepiej wydać stabilke z małą ilością zmian (czy nawet poprawek) w stosunku to poprzedniej wersji niż namieszać powodując kolejne błędy. Ogólnie jest OK ale w najbliższej becie liczyłbym raczej na duuużo poprawek niż jakieś nowości chociaż można te dwie rzeczy pogodzić ;)

PS.: @Oconnel: Ja chcaiełem bardzo wyraźnie zaznaczyć, że wakacje sie jeszcze NIE kończą! Musisz mi o tym przypominać? :(

#10 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.09, 19:46

Czego nie ma? Chyba jednak jest wszystko ok, sprawdziłem.

wu112, spokojnie, nie napinajmy się nie potrzebnie :) Przeczytaj mój pierwszy post - napisałem, że propozycje z trackera też można podoawać. Chodzi o wybranie JEDNEJ większej ciekawej opcji. Pisząc o innych użytkownikach, miałem na myśli ich nowe pomysły lub wybrany pomysł/y z trackera. Ty swoje podałeś, czekam na inne. I tyle w tej kwestii :)

#11 odyn1982

odyn1982

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2011.08.09, 19:54

U mnie też nie działa obsługa stylów obramowania okien dla kompozycji Black Magic.

Dołączona grafika

#12 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2011.08.09, 19:55

A moim nierealnym marzeniem jest dopracowane AQQ, ale takie nigdy nie będzie. :(

#13 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2011.08.09, 20:03

Tak. Na kompozycji Black Magic nie wczytuje się styl obramowań. Brakuje pliku grafiki dla okna bez focusa i poza tym w pliku konfiguracyjnym INI jest nazwa pliku background.pn a w katalogu back.png

#14 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.08.09, 20:04

Dziwne, nie potwierdzam. Pobrałem AQQ przed chwilą jakby co, może coś się zmieniło :> Dobra, instaluję zatem na czysto żeby sprawdzić czy wszystko OK.

EDIT: Faktycznie, w BM i SD nie ma obramowań :/

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2011.08.09, 20:14

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#15 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2011.08.09, 20:11

Nie ma, nie ma obramowania w Black Magic ;)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#16 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2011.08.09, 20:15

A co do marzeń to ja chce (PŁATNĄ, zresztą innej nie ma) bramke PLAY'a ;) Nawet sobie OC nie zdajesz sprawy jak by mi (i chyba nie tylko mi) życie ułatwiło :)

#17 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2011.08.09, 20:21

Nie ma, nie ma obramowania w Black Magic

zgadzam się ale kompozycja Sweet Dreams też tak samo nie ma.

Spoiler

#18 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.09, 21:09

Trochę z Silverem się nie zgraliśmy, i nie do końca poprawne pliki wleciały do kompozycji standardowych. Sytuacja miejmy nadzieję będzie opanowana w wersji .32 która już jest wystawiona. Dajcie znać czy już jest ok. Jak na złość, nie udało się wydać w pełni udanej stabilki :D

#19 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2011.08.09, 21:12

Jak na złość, nie udało się wydać w pełni udanej stabilki :D

Chyba raczej.. zgodnie z tradycją ;)

#20 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2011.08.09, 21:13

Oh już nie bądź złośliwy :D Ale tradycji musiało stać się zadość, to fakt.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych