Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.2.5 [Mirage Core] Build: 32

• Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#41 vBz

vBz

Expert

• Dekorator
  • 828 postów

Napisano 2011.08.10, 08:34

Skoro szukasz jednej, duże propozycji to chciałbym aby było wprowadzone to:

http://forum.aqq.eu/...8-wiecej-htmla/

lub jak Narv napisał dodanie obsługi Aero dla IE9, a także poszerzenie jego możliwości względem innych okien, a także poświat dla czcionek.

#42 Oniryczny

Oniryczny

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2011.08.10, 10:45

ikona się sama wciąż chowa jak wcześniej :(
Cogito ergo sum

#43 Pawel200388

Pawel200388

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2011.08.10, 11:03

Jedna szersza wydaje mi się propozycja, którą wydaje mi się łatwo wprowadzić, a później można stale rozwijać. Nie wiem czy taka propozycja padła, ale:

Ludzie często skarżą się, nawet w tym temacie, brakiem opcji konfiguracyjnych. Z drugiej strony inni nie chcą przeładowywać okna ustawień zbędnymi 'ptaszkami' :) Więc może warto byłoby wprowadzić coś na wzór przeglądarkowych about:config?

Ludzie spokojnie mogliby sobie zmieniać wartości ustawień, a wtyczkopisarze mieliby możliwość budowy wtyczek dla dodatkowych ustawień, czegoś na wzór przyspieszaczy Windowsowych dla AQQ, etc. :)

#44 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.08.10, 11:05

*
Popularny

Dlatego też zapewne w najbliższej becie pojawi się jakiś nowy ciekawy fiuczer. Ale co to będzie... na razie jeszcze sam tego nie wiem. Jakieś pomysły? heh ;)

OK, OC chciałeś 1 konkretna propzycję to proszę: Przebudowa listy kontaktów.

Ten pomysł był poparty przez bardzo dużą liczbę osób z forum. Jest to zamiana przez WIELU oczekiwana i "fiuczer" który na prawdę uszczęśliwi WIELE osób. Wiele osób poparło tą propozycję w jej temacie i mam nadzieję że równie wiele osób poprze tą propozycję teraz.

Jeżeli TY czytający ten wpis również tak jak ja uważasz że ta propozycja powinna w końcu znaleźć się w AQQ, to wyraź to pisząc na ten temat swój post i klikając +1 w tym poście.

Użytkownik sacrus edytował ten post 2011.08.10, 11:06

System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#45 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2011.08.10, 11:13

W 100% popieram pomysł Sacrus'a z wyglądem w/g propozycji użytkownika Nightmare
Temat dość już stary i należało by go odkurzyć
Z niecierpliwością czekam na realizację :)
  • proba i muuz lubią to

AQQ Maniak :aqq:

#46 proba

proba

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2011.08.10, 13:39

w pełni popieram Sacrusa, a od siebie dodam jeszcze propozycję wprowadzenia podgrup na liście kontaktów: tracker

Użytkownik proba edytował ten post 2011.08.10, 13:39

• Driver lubi to

#47 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2011.08.10, 14:45

Danielu, każdy ma jakąś propozycję więc nigdy nie będzie można się zdecydować. Wybierz kilka, które Cię interesują. Zrób szybką ankietę i po sprawie, będzie wiadomo co wprowadzić.
  • Silverlight i Grzesiek666 lubią to

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#48 Sir Siekier

Sir Siekier

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2011.08.10, 18:08

Prosze powiedzec mi jedna rzecz. Jakim cudem ja moge zmienic swoje dane w gg przez AQQ. Chce zaladowac avatarka i nie moge. Pomocy.

====
ps co jest z wysylaniem postow na tym forum?

Użytkownik Sir Siekier edytował ten post 2011.08.10, 18:09

#49 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2011.08.10, 18:13

@Sir Siekier: To nie pomoc technicza (tam na przyszłośc pytaj) a co do wizytówki GG to zabrzmi to śmiesznie ale zsynchronizuj swój systemowy czas z tym serwerem czasu: tempus1.gum.gov.pl. Zapewne masz ten (KLIK) błąd. Jeśli to nie pomoże to napisz w pomocy technicznej ;)

#50 Boberros

Boberros

Bywalec

• Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 2011.08.10, 18:14

AQQ 2.2.5 Mirage Build: 32 [wersja stabilna]

Dlatego też zapewne w najbliższej becie pojawi się jakiś nowy ciekawy fiuczer. Ale co to będzie... na razie jeszcze sam tego nie wiem. Jakieś pomysły? heh ;)

Eeee masz całe listy, wątki próśb... ;]

Użytkownik wu112 edytował ten post 2011.08.10, 18:28
Double msg

#51 ZbyBo

ZbyBo

Początkujący

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 2011.08.10, 23:20

Przydałaby się poważna rewizja systemu kompozycji. Sugestie już zostały tutaj przedstawione przez Silvera, więc nie będę ich powtarzał.

Użytkownik ZbyBo edytował ten post 2011.08.10, 23:20

• blaast i Silverlight lubią to

#52 svistu

svistu

Adept

• Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2011.08.11, 06:45

A ja zauważyłem coś niepokojącego i proszę o pomoc w zlokalizowaniu czy problem leży po stronie AQQ czy mojego Windowsa 7. Zazwyczaj w siódemce można wybrać, czy w TRAYu ikonki mają być wyświetlone na stałe czy tylko same komunikaty czy zawsze ukryte) ustawiłem aby ikonki AQQ i pogody były cały czas widoczne gdy te aplikacje są uruchomione. Niestety komputer jakby ich nie zapamiętywał. Po ponownym uruchomieniu komputera ikonki znowu się ukrywają. Jak na razie zauważyłem ten problem tylko na przykładzie AQQ więc przypuszczam, że to problem po jego stronie. Czy ktoś ma ten problem również?
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#53 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2011.08.11, 08:43

Programy w tray są identyfikowane po nazwie. Aqq zmienia to wraz z opisem więc nie masz możliwości ustawienia aby był zawsze widoczny. Chyba że wszystkie ikony będziesz miał widoczne :D

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#54 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.08.11, 10:54

więc nie masz możliwości ustawienia aby był zawsze widoczny.

Mylisz się. U mnie AQQ jest zawsze widoczne, a również mam Windows 7.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2011.08.11, 10:55
Double msg

• jarko lubi to
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#55 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2011.08.11, 11:23

To nie jest najlepszy pomysł, bo szukam jednej konkretnej, za to dużej propozycji.

Czy ta propozycja wg Ciebie jest wystarczająco duża?
http://forum.aqq.eu/...indpost&p=34328

#56 svistu

svistu

Adept

• Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2011.08.11, 12:00

Senega wydaje mi się, że nie masz racji bo wcześniej tego problemu nie miałem
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#57 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.08.11, 12:12

To nie jest najlepszy pomysł, bo szukam jednej konkretnej, za to dużej propozycji.

Czy ta propozycja wg Ciebie jest wystarczająco duża?
http://forum.aqq.eu/...indpost&p=34328

O właśnie, ta też miała pójść do mojego zestawienia ale zapomniałem :P Również fajna propozycja, urozmaicająca kompozycje :)
  • jojo87 i Grzesiek666 lubią to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#58 =ToRRent=

=ToRRent=

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 2011.08.11, 12:42

ja to bym proponował jakiś inny łatwiejszy sposób na custom emotki :)

#59 Luki_2

Luki_2

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 2011.08.11, 17:42

Mnie tam dalej "boli" bałagan w AQQ - np. powinna być ładna, estetyczna i przede wszystkim
JEDNA opcja (okno) do wyszukiwania kontaktów, w której dodatkowo jest opcja przejścia do Katalogu GG.

Heh, w oknie "Ustawienia" i zakładce "Konta", specjalnie dla sieci GG mamy białe pole "Wtyczki sieciowe",
zamiast dodać GG do pozostałych sieci. Mogę w sumie jednym zdaniem - jestem za mocną integracją GG, bo
jak na razie za bardzo mi się one rzuca w oczy. Dalej - śmieszne jest też trochę to, że w menu "Program" mamy
Ustawienia, w których powinny znajdować się wszystkie ustawienia, ale niee.. nie ma tak, bo obok trzeba
było dodać jeszcze "Ustawienia Gadu-Gadu" :D

Jeżeli istotne dla twórcy jest to, żeby komunikator był GG-Friendly, to niech zaznaczy to wyraźnie przy
jego pierwszym uruchomieniu oraz opisze w kilku zdaniach procedurę dodawania numeru GG, jak i to, gdzie
znajdują się podstawowe opcje dotyczące sieci GG i myślę, że komunikator będzie wystarczająco GG-Friendly :P

Irytuje też to, że niektóre funkcje z tego co piszą użytkownicy są atrapami, np. właśnie obsługa proxy.
Ja bardziej wziąłbym się za poprawki, bo wbrew pozorom dla wielu użytkowników byłoby to coś bardzo miłego
w odczuciu, mimo że już mniej widocznego gołym okiem. Jeżeli ktoś na dłużej zostanie przy AQQ, na pewno doceni
fakt, że nie spotykają go żadne uciążliwe błędy, które uniemożliwiają, bądź utrudniają skorzystanie z jakiejś
funkcjonalności tego komunikatora ;)

Osobną drogą, ale jednak poważnie można też potraktować PROPOZYCJE dotyczące estetyki w AQQ, bo to powyżej
mógłbym podpiąć pod BŁĘDY (chociaż fakt - z niemałą przesadą :D).

Wydaje mi się, że takowymi są też przytoczone wyżej propozycje związane z listą kontaktów, które pomagają
utrzymać porządek. Naprawdę wielu osobom milej pracuje się na dobrze zorganizowanym komunikatorze, bo teraz
niektóre "porządki" AQQ po prostu rażą trochę w oczy.

No, to tyle ode mnie ;P

Użytkownik Luki_2 edytował ten post 2011.08.11, 17:52

Nieczytanie regulaminu ? No cóż... u mnie to standard.
Jak kiedyś tu nie wrócę, to się nie zdziwię ;-P

#60 jarko

jarko

Początkujący

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 2011.08.11, 19:18

Proponuję ruszyć to: AQQ i Gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych