Skocz do zawartości


Zdjęcie

RADIO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.10.25, 10:06

Tak sobie pomyślałam, że każdy z was zapewne słucha jakiegoś radia, Rzadziej lub częściej, ale np podczas jazdy samochodem, podczas sprzątania ;)
Może ktoś używa jakiegoś specjalnego programu do odtwarzania stacji radiowych?

Pochwalcie się jakie radia lubicie i dlaczego? ;)

Taka mała podpowiedź/ściąga, (wykaz stacji radiowych wraz z zakresem nadajników). Może się komuś przyda...
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#2 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.10.25, 10:17

Jak jestem w domu to tylko własne pozycje, tj. Winamp lub biblioteka na lastfm. Jeśli jednak poza domem to generalnie RMF FM i zetka.
Czasami wkurzają mnie w radiach te biadolenia i denne audycje, dlatego naprawdę bardzo rzadko postanawiam uruchomić radyjko.

#3 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2008.10.25, 10:22

Ja kiedyś słuchałem radia (każdy kto zna moje poglądy zaraz pewnie się zdziwi), a dokładniej to Radia Maryja... piszę to z pełną powagą. Po ich audycjach miałem mieszane uczucia - nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

#4 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.10.25, 11:12

W samochodzie tylko i wyłącznie RMF FM - puszczają muzykę jaką lubię, najświeższe informacje ze świata, czasami można się pośmiać z super przejęzyczeń prowadzących ;)
W domu last.fm i to mi wystarcza ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#5 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2008.10.26, 21:19

W domu jakaś stacja radia internetowego PolskaStacja, ostatnio są to zazwyczaj Ballady Rockowe. Zwykłego radia nie słucham, bo wkurza mnie gadanie i reklamy. Wolę mp3 na uszy założyć. Ale jak się czasem zdarzy, to głównie Złote Przeboje.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#6 Kornik

Kornik

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2008.10.26, 21:24

Hmmm... Czasami Roxy FM, ostatnio też Antyradia słuchałem i to chyba tyle. Ale napraaaawdę rzadko słucham. ;)
Ja też mam LastFM ^^

#7 KaeR

KaeR

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.10.27, 02:18

Jeśli chodzi o ględzenie to PR1, TOK FM, BBC. Miło wspominam Antylistę w Antyradiu. Muzyki z radia nie słucham chyba, że Radio Bieszczady. Reszta z mp3 i last.fm.
Zetek, RMFów nie mogę strawić.

#8 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.10.27, 07:10

Od dłuższego już czasu na zmianę słucham Trójki i ESKA Rock z przerwami na Last.fm :) bo jednak to co lubię najbardziej to alternatywa.

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#9 Magnes

Magnes

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2008.10.27, 10:06

eska rock ssie bo już ptactwo płyty dostaje, co Gołąbek :P ^^ A jeśli chodzi o Radio to RMF FM w domu (przez AQQ Radio) i w samochodzie: zwłaszcza cenię Kontrwywiad Konrada Piaseckiego (każdy polityk ma tutaj ciężko bez względu na opcję) no i prowadzący poranne audycje oraz "Wolne żarty" w weekend. No jak prowadzę samochód i na RMF jest reklama to na ESKE przeskoczę...I jak jeżdżę ponad 130 km/h bo wtedy też żwawsza muzyka bardziej pasuje ;)

Autorka tematu nie słucha radia i chce na podstawie naszych opinii wybrać czy tylko się wstydzi przyznać do swojej? :P

Btw. mam pytanie ktoś słucha Polskiego Radia, bo można w gazetach poczytać, że tam się ładne wałki dzieją ;)
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

#10 KaeR

KaeR

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.10.27, 13:41

Btw. mam pytanie ktoś słucha Polskiego Radia, bo można w gazetach poczytać, że tam się ładne wałki dzieją ;)


Jak napisałem, ja słucham. O jakie wałki chodzi?
Pewnie o tą całą politykę.
To zawsze była tuba partii rządzącej lub dokładniej tej, która wybierała zarząd. Problem się zaczął za PiS, bo wywalono kupę znanych głosów a radio skręciło niemiłosiernie w prawo. Pomimo dużego samozaparcia nie dało się słuchać, a radio straciło dużo ze swojego klimatu.
Drugie przegięcie to obecność Kościoła. Nie mam nic przeciwko, ale za dużo tego.

#11 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.10.29, 20:49

Aaa... Polityka (lepiej nie gadać http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif )... Podobno w Radiu Maryja dużo ciekawych audycji na ten temat jest... Prawdziwych :lol:
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#12 Marta

Marta

    Początkujący

  • Przyjaciel
  • 34 postów

Napisano 2008.10.29, 21:06

Późnymi wieczorami po nauce i kąpieli słychać RMF FM czasami Radio Zet. Podobają mi się nadawane piosenki, zazwyczaj trafiają w mój gust, nie mam również zastrzeżeń co do prowadzących :) Bardzo dużym plusem są wiadomości które nadawane są co godzinę dzięki czemu jestem w miarę na bieżąco.

A Magnesora nie słuchajcie- nie jeździ 130 km/h tylko raptem 90 na drodze szybkiego ruchu, usnąć można- noooo -_-

MGEdit: Tak kochanie....jasne :P Ale nie jestem na tyle głupi, żeby przyznać się publicznie jak bardzo mi sie zdarza łamać przepisy :P ;)

Marta: szczególnie podobało mi się wyprzedzanie na pasach i podwójnej- ciągłej hie hie hie B)

#13 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.10.30, 23:15

A Magnesora nie słuchajcie- nie jeździ 130 km/h tylko raptem 90 na drodze szybkiego ruchu, usnąć można- noooo -_-

MGEdit: Tak kochanie....jasne :P Ale nie jestem na tyle głupi, żeby przyznać się publicznie jak bardzo mi sie zdarza łamać przepisy :P ;)

Marta: szczególnie podobało mi się wyprzedzanie na pasach i podwójnej- ciągłej hie hie hie B)


Może, żeby nie było offtopa to dodajcie, czy jakieś radio było włączone... :P


A tak na poważnie to słucha ktoś RMF MAXXX? Dla sympatyków muzyki-doskonałe rozwiązanie... Tylko od czasu do czasu wiadomości, pogoda, ogłoszenia... Rzadko reklamy. Wydaje mi się, że takie radio bardziej na czasie...

No i nie można nie wspomnieć o konkursach: "ile babcia ma w skarpecie" :P ( w wakacje był lodziarz :D)
Kiedyś uważałam, że z powodu brata jestem skazana na to radio, ale szczerze mówiąc teraz się do niego przekonałam...
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#14 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.10.31, 06:22

Tylko dwa radia wchodzą u mnie w grę. Większość czasu są to utwory, które lecą w foobarze z mojego dysku. :) A więc radia:

- AfterHours.Fm - świetne radio trancowe (internetowe)
- Digitally Imported.Fm - do wyboru, do koloru, jeśli mowa o gatunkach muzyki klubowej

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#15 Magnes

Magnes

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2008.10.31, 07:34

Może, żeby nie było offtopa to dodajcie, czy jakieś radio było włączone... :P


a nie pisałem, że jak jeżdżę to jest RMF? ;) Przy Marcie jestem tym samym facetem co zawsze :P

A tak na poważnie to słucha ktoś RMF MAXXX? Dla sympatyków muzyki-doskonałe rozwiązanie... Tylko od czasu do czasu wiadomości, pogoda, ogłoszenia... Rzadko reklamy. Wydaje mi się, że takie radio bardziej na czasie...


jak dla mnie to taki odpowiednik Eski, czyli bardziej podchodzi pod shalone 13-15stki i puszczają coś bliżej klubową muzykę i tandet techno typu Alex C. "Doktorspiele". No zdarza mi się słuchać Słabego programu na ich antenie, jest wart uwagi, żeby tak nie było że tylko krytykuję :)
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

#16 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.10.31, 19:50

a nie pisałem, że jak jeżdżę to jest RMF? ;) Przy Marcie jestem tym samym facetem co zawsze :P

Przepraszam, mój błąd-nie doczytałam...

A co do muzyki 'klubowej' na rmf maxxx to jak się jest organizatorem dyskotek, to trzeba wiedzieć co jest na czasie ;) (choć czasem niestety :/)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#17 Paveleczek1991

Paveleczek1991

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 229 postów

Napisano 2008.11.04, 22:24

www.di.fm za to że usłyszymy tam ambitną muzykę.

#18 KaeR

KaeR

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.11.06, 16:23

Może specjalistą od jazzu nie jestem, ale krew mnie zalała, jak przeczytałem, że kolejne porządne radio (Radio Jazz) pójdzie do piachu. Więcej tutaj, tutaj i tutaj.

Przejęcia fajnych stacji przez gigantów przeważnie kończyły się ich "moralnym" upadkiem (Radiostacja po zakupie przez Radio Zet) lub konfliktem z KRRiTV (Rock Radio na Śląsku po zakupie przez Agorę).

Niedługo jakby gałką nie kręcić będzie wszędzie Zetka.

#19 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.11.08, 12:07

Niedługo jakby gałką nie kręcić będzie wszędzie Zetka.


Albo Radio Maryja... :o Jakoś coraz częściej mi się na 'to' natrafia :P http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#20 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.11.08, 12:24

Radio Maryja ma strasznie mocny sygnał. Tam gdzie nie działa zetka czy RMF to oczywiście działa radio z Torunia ;) A najlepiej odbiera jak podają numer konta.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych