Skocz do zawartości

Zdjęcie

RADIO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2014.02.19, 11:05

Od pewnego czasu (wakacji 2013 r.) bardzo polubiłem Czwórkę (Polskie Radio). Radio idące nieco pod prąd głównego nurtu i papki granej przez pozostałe stacje. Uzupełnieniem jest Polskie Radio Koszalin, które porusza sprawy ważne dla mojego regionu. Zatem te dwie stacje mają u mnie obecnie praktycznie monopol.

Tak tak, odkopuję temat z całą premedytacją. Jest ich parę, które kiedyś "żyły" a umarły (?) śmiercią naturalną. 

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#42 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.02.19, 17:18

Ja nigdy nie słuchałam radia i nie słucham. I nie wiem jak można słuchać. Sprzątając czy jadąc samochodem zawsze słucham albo płyt albo w aucie muzyki z pendrive'a bo wygodniej..

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#43 .Phil.

.Phil.

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 2014.02.19, 17:28

Pewnie nie lubisz słuchać tych różnych konkursów np. na Radio ZET RMF FM itd. wiadomości jak i reklam :) 

HARDwithSTYLE   :aqq:

Windows 7 Home Pentium | Opera | Intel® Core™ i7-3610QM CPU @ 2.30GHz 8,00 RAM Najnowsze AQQ Silverlight Sense 5

#44 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.02.19, 17:40

Dlatego nie słucham radia :D

Jednak podobno jednym z najlepszych jest Eska i RMF Max

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych