Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Streamer 1.2.0.8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
616 odpowiedzi w tym temacie

#21 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.09.25, 12:26

Jeśli chodzi o menu AQQ to nie chciał bym zaśmiecać tego menu, tam powinny znajdować się opcje komunikatora a nie opcje słuchania radia, powiedź sam czy nie tak powinno być ;)

Poniekąd masz rację, ale czy user sam nie może zdecydować?? W ustawianiach wtyki na zakładce tray jest bardzo dużo wolnego miejsca. Spokojnie zmieszczą się tam 3 opcje:
Dodaj przycisk Play do tray AQQ
Dodaj przycisk Stop do tray AQQ
Dodaj przycisk Pauza do tray AQQ

I każdy wybierze to co jemu potrzebne, albo wszystkie 3 wybierze albo tylko wybrane pozycję. Te opcje mogą być domyśle wyłączone. Tym samym to menu jest wolne od funkcji radia ale jak ktoś zechce to sobie włączy i ma to chce pod ręką, jednocześnie nie zaśmiecając tray kolejną ikonką.
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#22 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2011.09.25, 12:58

Świetna wtyczka, obsługa skórek pierwsza klasa no i oczywiście gratulacje dla wu112 za przygotowanie tak porządnej skórki domyślnej z tak obszerną funkcjonalnością :) Brakuje mi tylko otwierania wyników wyszukiwania w YT w domyślnej przeglądarce (w Pogodzie KAmerOK to zrobił, więc tutaj też na to liczę no i że wu to zastosuje szybko) :) Denerwuje mnie tylko trochę pozycja menu w skórce domyślnej. Powinno się rozwijać zawsze w górę od lewej górnej krawędzi przycisku tak, żeby nie zasłaniać przycisku. Do tego (nie wiem, czy wu wie) służy link tuner:playlistshow:positionX:positionY, gdzie X i Y należy wyliczyć skryptem (window.screenLeft, window.screenTop + sztywne wartości lub dalej zabawa z this.offsetLeft, this.offsetTop, this.offsetWidth, this.offsetHeight). W skórce Silverlight 13 zostało to zrobione, z tym że menu otwiera się w dół - prosiłem KAmerOKa żeby przerobił na górę, ale chyba zapomniał :D
  • KAmerOK lubi to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#23 glabi99

glabi99

Bywalec

• Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 2011.09.25, 13:54

Wtyczka się przyda :)
Tylko pytanie czy jest możliwość żeby przy nagrywaniu każda piosenka zapisywała się jako osobny plik bo teraz mam tytuł od piosenki którą zacząłem nagrywać zapomniałem wyłączyć i jak ją otworze to są prawie 3 piosenki :)

I już dwa razy coś się zwiesiło i zaczęły lecieć 2 piosnki (nakładały się na siebie) a po kliknięciu stop zatrzymuje się tylko jedna
AQQ zawsze najnowsze (również beta) :) Wtyczki: AQQ Contact State, AQQ Streamer, Past and Send, Pogoda, SendState, TabKit, SpellChecker, SkypeCore Kompozycja: Silverlight Sense 4 System: Windows 8 x32 IE:10 Dołączona grafika

#24 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.09.25, 13:56

Ostatnia wersja tunera i najnowsza wersja streamera wywołuje taki o to błąd:

Dołączona grafika

Zdarza się tez "lawina" tego błędu.
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#25 Qrix

Qrix

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 361 postów

Napisano 2011.09.25, 14:31

Jeszcze kanał aktualizacji dla FixUpdater'a by się przydał ;)
i przy okazji do TuneStatus informacje o odtwarzanych mediach można by przesyłać tą samą drogą co do FixUpdatera.

Użytkownik Qrix edytował ten post 2011.09.25, 14:32

Proszę o zgłaszanie błędów w moich wtyczkach na bugliście - po zgłoszeniu proszę o link do zgłoszenia wysłać na moje jabberowe konto qrix@aqq.eu - o błędach nie zgłaszanych na bugliście z reguły szybko zapominam ;)
Moje posty czyta Dołączona grafika

#26 Gość_Uniwersalny_*

Gość_Uniwersalny_*
  • Gość

Napisano 2011.09.25, 17:10

Niestety... są błędy jeszcze

4. Wybieram skórkę, klikam na Zastosuj i nic się nie dzieje, a teoretycznie zastosuj jest do akceptowania zmian, a trzeba kliknąć na "przełącz" co moim zdaniem nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.
Czyli przycisk Zastosuj jest w sumie "dla jaj" bo nic nie robi. Wybieram skórkę ZXC a nie kliknąłem na "zastosuj" wiec klikniecie na X powinno przywrócić standardową skórkę.

5. Wyłączyłem "Wyświetlaj skórkę wtyczki w oknie głównym AQQ", zaznaczyłem ponownie, kliknąłem na zastosuj i ... nie pojawia się z powrotem.

Nie naprawione.

4. Wybierasz kompozycję, klikam na "Przełącz" i nie klikam na Zastosuj, ani OK. klikniecie z X powinno anulować wybór kompozycji i przywrócić standardową.
5. Odznaczam kratkę to odtwarzacz znika z oknie listy kontaktów AQQ, ale ponowne zaznaczenie nie przywraca, trzeba dopiero kliknąć na Zastosuj.

Kolejne nowe błędy:
a) kliknięcie na "Odśwież" przy wyborze skórki ustawia skórkę "Windows 7 mini" :P (pewnie płatna reklama hehe)
b) przeglądanie listy skórek za pomocą klawiszy góra i dół powoduje wyświetlanie balonika sugerującego ze głośność została zmieniona. Głośność zmienia się, ale od tego ta lista nie służy chyba :D
c1) W ścieżce zapisu nagrywanego utworu ustawiłem "C:\Users\Dawid\Desktop\Muza z AQQ Steamer" i na pulpicie pokazał się plik "Muza z AQQ SteamerNazwa kawałka" natomiast po ustawieniu ścieżki "C:\Users\Dawid\Desktop\Muza z AQQ Steamer\" (doszło "\" na końcu) powoduje w ogóle nie nagrywanie muzyki. (Folder "Muza z AQQ Steamer" nie był stworzony)
c2) Dotyczą także wcześniejszego błędu, wtyczka nie tworzy sama folderów
c3) Ustawienie ścieżki (np: C:\test) nie zawierającej na końcu "\" powoduje nie zapisywanie muzyki nigdzie, nawet jeśli folder test jest utworzony.

Ale lecimy do przodu i to się liczy ;) Jak coś to z chęcią będę pisał Ci błędy na jabberze jeśli Ci to ułatwi prace.

Użytkownik Uniwersalny edytował ten post 2011.09.25, 17:19

#27 Piciu

Piciu

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2011.09.25, 18:13

Fajna wtyczka, która od razu przypadła mi do gustu jako, że głównie słucham radia przez AQQ.
Mam jednak 3 prośby / uwagi:
1) aby podczas uruchamiania pamiętana była ostatnio ustawiona głośność
2) aby było można dodać stację bez konieczności umieszczania jej w grupie co będzie skutkowało pojawianiem się ów stacji już na pierwszym poziomie podczas kliknięcia ppm w ikonę z traya. Ewentualnie można by wrzucić w to menu X ostatnio słuchanych kanałów radiowych.
3) pierdołka ale przydałby się fade in / fade out przy włączaniu / wyłączaniu stacji :)

Użytkownik Piciu edytował ten post 2011.09.25, 18:19

Dołączona grafika

#28 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2011.09.25, 20:38

Wydaje mi się, że TuneStatus powinien obsłużyć wtyczkę jeśli ta zwróci dane w notyfikacji AQQ_SYSTEM_CURRENTSONG.

#29 Gość_Uniwersalny_*

Gość_Uniwersalny_*
  • Gość

Napisano 2011.09.26, 10:01

Niestety kolejne błędy :(

1. W wtyczkowe wchodzimy w zakładkę "Wtyczki" zmieniamy urządzenie (wybieramy z listy inne) klikamy na "przełącz", nic nie leci bo tego urządzenia nie am wiec chcę wrócić na to co działo, wiec wybieram z listy klikam na "Przełącz" i ... cisza, nic nie leci. Trzeba usunąc wtyczkę i ponownie ją wgrać do AQQ
2. Przechodzimy (w wtyczce) w zakładkę "Zgrywanie", klikamy na ikonkę foldera (aby wskazać folder gdzie ma się muza zapisywać), wybieram coś, klikam na OK i ... dlaczego okienko chowa się pod wszystkie inne skoro było nad wszystkimi ?
3. Wybieram stację i jest zaznaczona. Klikam na Odtwarzaj i czy czasem nie powinno mi odtworzyć tej stacji ? trzeba klikać dwa razy w daną stację aby jej otworzyć i dopiero wtedy działa.
4. Po instalacji wtyczki wchodzę w zakładkę (od wtyczki) "wtyczki" i widze tylko bass_aac.dll a po ponownym uruchomieniu AQQ już bass_aac.dll i bass_wma.dll :)

Użytkownik Uniwersalny edytował ten post 2011.09.26, 10:23

#30 -=Bad Boy=-

-=Bad Boy=-

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2011.09.26, 16:00

Super wtyczka właśnie tego oczekiwałem :) choć troszkę waga duża ale oki :) wytrzymam :)

#31 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2011.09.27, 00:14

@Uniwersalny poprawiłem błędy dostrzeżone przez Ciebie nie potwierdzam błędu: kliknięcie na "Odśwież" przy wyborze skórki ustawia skórkę "Windows 7 mini"...
nie rozumiem tego w czym rzecz ?: W wtyczkowe wchodzimy w zakładkę "Wtyczki" zmieniamy urządzenie (wybieramy z listy inne) klikamy na "przełącz", nic nie leci bo tego urządzenia nie am wie
@Piciu postaram się zrobić to o czym mówisz jeśli zapomniałem o jakichś błędach przepraszam ale nie doczytałem, dodatkowo informuje że już istnieje dział na trackerze http://forum.aqq.eu/...5-aqq-streamer/

AQQ Streamer
wersja: 1.0.0.15

Dołączona grafika

Użytkownik KAmerOK edytował ten post 2011.09.27, 14:57

• Silverlight lubi to

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
PC: Athlon 64 X2 4400 2.3 GHz@2.77 GHz, GPU: Radeon HD6570, Ram: 5GB , HDD 1TB,
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#32 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.09.27, 01:59

Dodatkowo obsługa AlphaSkins - nowego systemu skórkowania AQQ

Rozumie że w przyszłości będzie brana aktywna skórka a nie na sztywno ustawiona jedna. Prawda?

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#33 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2011.09.27, 02:45

tak, a przy najbliższej becie się dowiemy czy zadziała;) bo wypytałem co nie co Silvera co i jak i we wtyczce mam wszystko gotowe, jak zainstalujesz nowe AQQ i ustawisz odpowiednią kompozycję w AQQ to wtyczka również zostanie pokolorowana jak AQQ :)

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#34 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2011.09.27, 09:30

Ale j nie po testuję przez ten błąd: http://forum.aqq.eu/...ija-proces-aqq/. Chyba że przy nowej wersji AQQ zacznie działać dobrze.

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#35 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2011.09.27, 09:36

Czy ktoś potwierdza ? usunąłem plik Settings\general.ini i mi się podobne rzeczy działy sprawdź to jeśli możesz

#36 Gość_Uniwersalny_*

Gość_Uniwersalny_*
  • Gość

Napisano 2011.09.27, 09:37

1. Ustaw sobie kompozycję jedną z nowszych gdzie wszystkie okna są skórkowane. Następnie wejdź w zakładkę "wygląd" w Twojej wtyczce AQQ Steamer i w czasie przeciągania okienka na inne miejsc podgląd skina znika. W dodatku nie dało by się tego ładniej zrobić ?:)

2. Drugi (chyba) błąd. Wybierz sobie skórkę w Twojej wtyczce AQQ Steamer na jakąś inną, kliknij przełącz, potem na odśwież. Wraca ta co była wczesnej, celowy zabieg ? Na moje oko "odśwież" powinno służyć tylko temu aby odświeżyć skórkę gdy coś się źle wyświetli, a nie powrócić do poprzedniej ;)

3. "Wybieram stację i jest zaznaczona. Klikam na Odtwarzaj i czy czasem nie powinno mi odtworzyć tej stacji ? trzeba klikać dwa razy w daną stację aby jej otworzyć i dopiero wtedy działa." - Celowo nie działa ?:)

Użytkownik Uniwersalny edytował ten post 2011.09.27, 09:43

#37 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2011.09.27, 09:49

1. tak musi zostać na razie
2. odśwież nie służy do tego co mówisz, lecz do tego że gdy wrzucisz sobie nową skórkę do folderu Skins to po odświeżeniu tym przyciskiem skórka pojawia się w combobox i nie trzeba restartować AQQ
3. tak to jest normalne patrz jak sie zachowuje w tym wypadku winamp, aimp - tak samo

#38 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2011.09.27, 09:53

Witam! Czy możesz dodać do menu podręcznego ikony radia w TrayIcon wywołanie ustawień pluginu?
Sorki za zamieszanie. Ustawienia są wywoływana przez pojedynczy lewoklik myszki.

Użytkownik Senega edytował ten post 2011.09.27, 10:55

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#39 Gość_Uniwersalny_*

Gość_Uniwersalny_*
  • Gość

Napisano 2011.09.27, 10:02

Skoro tak ma być to ok. Na razie skończę marudzenie gdyż wszystko ładnie działa ;)

#40 Ultrasonic

Ultrasonic

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 2011.09.27, 10:15

A czy bylaby mozliwosc dodania przyciskow nawigacji (play, pause, stop) do listy pojawiajacej sie po kliknieciu prawym przyciskiem na ikone AQQ w trayu?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych