Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regulamin bardziej dostępny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.04.18, 13:00

Zmiana na skórce AQQ 2.0
Uwzględniona propozycja matc.
Lepiej czy gorzej? I jak w końcu jest z tym odcieniem?

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#22 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.04.18, 13:02

Odcień moim zdaniem jest trochę za ciemny. Przydał by się ciut jaśniejszy. Ogólnie rzecz biorą myślę, że jest lepiej niż poprzednio.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#23 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.04.18, 13:09

To Randall chyba będzie musiał go markerem przemalować, bo zupełnie nic nie zobaczy.

Co do tego, co napisał RM, to oczywiście link tańczyć nie będzie, ale można zmusić go do migania, ale to nie będzie działać na wszystkich przeglądarkach (FF - tak, IE - nie, Opera - nie wiem)

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

#24 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.04.18, 13:10

Na skórce IP.Board Pro przydałoby się dać jakiś kolorek i ewentualnie pogrubić ;)

Na Operze 10 miga ;)

#25 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.04.18, 13:12

Ciekawe odcienie zielonego ma Pbo w avatarze :) Mam jeszcze kilka propozycji co do kolorów : niebieski - A7D9F5 , ciemniejszy niebieski - 2B5FE8 , zielony - 7BD537 , niebieski - 8BC5E2 , zielony - 66C533 , zielony - 8CC147
A co do miejsca, to mi pasuje :)

Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.04.18, 13:13

#26 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.04.18, 13:12

...ale można zmusić go do migania, ale to nie będzie działać na wszystkich przeglądarkach (FF - tak, IE - nie, Opera - nie wiem)

Jestem na nie. Mruganie tylko rozprasza i denerwuje. Dobra dla dzieci, ale na forum to się nie nada.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#27 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2009.04.18, 14:58

Jeszcze po marudzę. Czy odnośnik po lewej stronie ( http://www.myportal.pl ) jest konieczny? Nie można go usunąć i tam właśnie wcisnąć regulaminu?

1. Jako sam po lewej stronie stanie się jeszcze bardziej widoczny i zauważalny;
2. Link ( http://www.myportal.pl ) jest już dawno nieaktualny a raczej niepotrzebny i do tej pory nie rozumiem czemu tam wisi. Chyba, że MyPortal to jakaś nazwa (dawnej) działalności gospodarczej Oconnela (chociażby początków AQQ 1.x).
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#28 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.04.18, 15:11

Podejrzewam, że link do MyPortal istnieje ze względu na licencję IPB, bo właśnie na niego została udzielona. Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest akurat w tak widocznym miejscu niepotrzebny :(

Tu byłem.

#29 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.04.18, 15:15

Zostawmy sprawę tego linku. Kiedyś ten temat był już poruszony i Oconnel napisał, że go nie usunie.

#30 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2009.04.18, 15:44

Faktycznie, licencja jest na MyPortal.pl, aczkolwiek przecież jest o tym napisane w stopce.

Licensed to: Daniel Zaborowski - MyPortal.pl

Ale trudno, dobre jest to co mamy.
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#31 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2009.04.18, 21:50

A ja też pomarudzę... Co mi tam :P

Zmieniłabym na DRUKOWANE literki i kolor taki żółtopomarańczowy. Będzie pasował do żarówki i otoczki przy logo AQQ.
No i wykrzyknik na końcu :D
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#32 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.04.18, 22:24

Celem zmian nie była kolorystyka odnośnika do regulaminu, ale jego obecność na głównej belce, więc skończmy już te wymagania odnośnie kolorów. Kto chce to zobaczy, przynajmniej jest na wierzchu, a nie ukryty wewnątrz forum.

Tu byłem.

#33 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.04.18, 23:09

Też myślałem, żeby wziąć kolor z loga, ale jakoś nawet oczyma wyobraźni mi nie pasował. O wersalikach też myślałem, ale wiecie dobrze, jak tego nie lubię. Skoro może być, to chyba zamknę temat. Jeśli ktoś ma coś istotnego do dodania, proszę o PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych