Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła na wesoło?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2008.10.29, 21:14

Na ogół szkoła kojarzy się nam z niczym wesołym... Może by to zmienić? Przypomnijmy sobie śmieszne sytuacje, których byliśmy świadkami w szkołach. Oczywiście można opisać takie przy których się nie było.

To jak już rozpocząłem ten temat to wrzucę dwie sytuacje, które dobrze pamiętam. Pierwsza z nich:
Gimnazjum, lekcja chemii (w sumie to jest bez znaczenia), kumpel podchodzi do biurka nauczycielki aby się usprawiedliwić, lecz ta prośba zostaje odrzucona.
Kumpel: Ale to jest pogwałcenie moich praw.
Na co nauczycielka: No to będę Cię gwałciła.

Druga:
Lekcja religii z katechetą, spóźniony kumpel wchodzi do klasy i mówi:
Kumpel: Pochwalony...
Katecheta: ... jezus chrystus.
Na co kumpel: Może być.

I na koniec napis jaki spotkałem w szkolnym WC kilka lat temu:
"Szanujcie Romana".

#2 Marta

Marta

Początkujący

• Przyjaciel
  • 34 postów

Napisano 2008.10.29, 21:44

Jako, że jestem rzecznikiem praw ucznia w naszym Lo to często podczas spotkań samorządu zdarza mi się słyszeć "mocarne dialogi ". Ja sama wywijam różne śmieszne numery :)
W szkole mamy nowe szafki w pierwszym tygodniu jeszcze nie były używane więc z ciekawości wraz z koleżanka chciałyśmy sprawdzić jak wyglądają w środku czy są pakowne itp. W drzwiczkach są niewielkie szparki przez które zaglądaliśmy, wyglądało to dość śmiesznie i zabawnie. Przepychałyśmy się, przyciskałyśmy policzki itp. Jakoś nam umknęło że w szkole są kamery- w sekretariacie musiał być ubaw. Na nasze nieszczęście cała sytuację obejrzała pni dyrektor. Ulitowała się nad nami więc zeszła z gabinetu wraz z kluczykiem i nam otworzyła szafkę. Ona się śmiała a my zaspokoiłyśmy swoją ciekawość. ;)
  • Silverlight lubi to

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5023 postów

Napisano 2008.10.30, 18:57

hmm jeżeli sobie przypominam te śmieszne chwile ze szkoły to zawsze w głowie mam sytuacje sprzed 4 lat... Gimnazjum - lekcja polskiego. Klasa jak zwykle nie za grzecznie się zachowywała - jak to my, zawsze rozgadani itp. Psorka jednak ciągle kontynuowała temat. Gdy już nie wytrzymała i chciała się wydrzeć to wprost pod moje krzesło wylądowała jej sztuczna szczęka ;) Był ogólny śmiech a psorka szybko podniosła szczękę i wybiegła z klasy na jakieś 20min. Hehe :P

Dużo było takich śmiesznych chwil ;)
  • Paweł i Silverlight lubią to

#4 Jochnka

Jochnka

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 63 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 2009.12.04, 22:34

Najśmieszniejszą chwilą było to jak powiedziałam, że nie jestem "Ciemny Klocek" tylko "Różowy Klocek". Ale ubaw był! :D
Szukasz czegoś innowacyjnego!?
Szukasz czegoś fajnego!?
Chcesz pogadać przez niego!?
Zainstaluj Aqq, który jest dla każdego.
Zadowoli ją i jego. Wejdź na http://www.aqq.eu

#5 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2011.01.20, 15:47

Nauczycielka języka polskiego zapytała się, gdzie zmarła żona Juranda (Krzyżacy). Jeden z uczniów powiedział "w Biedronce!". Polonistka usłyszała to i kazała mu napisać wypracowanie: "Udowodnij na podstawie tekstu Krzyżaków, że żona Juranda zmarła w Biedronce". Klasa śmiech. Zadanie musi być podpisane przez rodziców i będzie ocenione.

Użytkownik muuz edytował ten post 2011.01.20, 15:48

AQQSystemPrzeglądarkaAntywirus

Dołączona grafika

#6 mr.pilarczyk

mr.pilarczyk

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
  • MiejscowośćŁupawa

Napisano 2012.04.18, 20:12

Super Kawały;D
Darmowy Hosting Stron Hosting Stron
Zapraszam na zakładanie stron na Hosting Stron
Wymagana:

#7 saitana

saitana

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • MiejscowośćJarosław

Napisano 2012.08.19, 14:15

mało takich chyba było.. szkoły swoje srednio wspominam
ale jesli wspomne no to większość uczniów zawsze robila cyrki przed nauczycielami
dawali jakieś szpilki na krzesło nauczyciela czy posmarowali je klejem... jedni chcieli szkole wysadzic w powietrze...
az mozna sie za glowe zlapac bylo czasem
kawalow raczej nie bylo : )

Użytkownik saitana edytował ten post 2012.08.19, 14:16

#8 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2012.08.19, 18:57

Ja nienawidziłam liceum. I nie ma co ukrywać zwłaszcza swojej pierwszej klasy. Zniosłam z nimi rok. Ja nie lubiłam ich, oni mnie, wspólna koegzystencja była trudna :) Przepisałam się do innej klasy i było co prawda o wiele przyjemniej, ale i tak wolałam swoje gimnazjum. Najlepsze wpadki, to prawie jak chłopaki podpalili przeze mnie szkołe :) Poszła informacja o moich urodzinach w ruch i chłopcy zapalili 15 zapałek by to zdmuchnąć :) Nie wszystkie się udało a rzucić zapalone zapałki koło drewnianych ławek ( oczywiście bo się poparzyli) mogło się skończyć tragicznie.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#9 Tony332

Tony332

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2012.10.30, 23:31

Ja tam liceum wspominam bardzoooo dobrze! było wesoło, z chłopakami robilismy duzo psikusów, oczywiscie takich nie chamskich, a teraz sie to troche zmieniło...w gimnazjum jest juz inaczej...wydaje mi sie ze gorzej....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych