Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycja w rankingu TOP-100, jak się dostać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 2013.06.30, 03:45

Wcześniej za bardzo nie interesował mnie temat pozycji, czy stażu na serwerze AQQ, ale zauważyłem, że faktycznie - lanserów chyba nie brakuje. Pierwszy staż jaki pamiętam u mnie, to było 64. Na palcach obu rąk można policzyć ile dni nie logowałem się na serwer AQQ - zwykle codziennie wyłączam i włączam przynajmniej jeden raz komputer, więc logowania powinny być zaliczane na bieżąco. Zawsze instaluję najnowsze wersje stabilne oraz najnowsze bety - tutaj także nie powinno być nic przegapione. Dzisiaj zauważyłem przykład braku odnotowania logowania na serwer - pomiędzy godziną 6.00, a 7.00 w dniu 29.06.2013r. logowałem się komunikatorem AQQ (byłem wtedy na terenie Włoch przez dwa tygodnie i stanmtąd logowałem się na AQQ). Jakoś zerknąłem na obraz mojego stażu - było jak wół 105. Do domu wróciłem już w dniu 30.06.2013r. i ponownie włączyłem AQQ ok. godz. 1.00 w nocy - spojrzałem na pozycję i pokazało mi się 106. Znaczy, że znowu coś mnie zepchnęło dalej od ELYTY. Licząc od pozycji 64 do setki spadłem o 36 punktów plus kolejne sześć już ponad sto. Nie ma możliwości, abym 40 dni od czasu zainstalowania AQQ 2x nie był obecny na serwerze stąd wnioskuję, że faktycznie, ktoś bawi się tymi rankingami i pozycjami i klaszcze sobie z radości, że ma koronę, której i tak sobie na pusty łeb nie założy.

Jak komuś bardzo zależy, to odstąpię moją pozycję - jest i tak dość przyzwoita - za darmo.

Pozdrawiam tych-którym-na-tym-zależy...

#22 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2013.06.30, 09:00

Straszne...
  • karololszak i Deadmaster lubią to

#23 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 2013.06.30, 10:17

Jak komuś bardzo zależy, to odstąpię moją pozycję - jest i tak dość przyzwoita - za darmo.

Ja chcę, ja chcę! Nie ma to jak zawsze jedna pozycja bliżej szczytu! Jedna maluteńka, taka pyci pyci pozycja. Taaaak!
A nie poczekaj! Ty chesz mi odstąpić swoją pozycję! (Jak :E ?) Nieeeee, normalnie za to chyba muszę Ci wysłać jakiś pokaźny przelewiiik! W końcu bliżej setki, bliżej elity! Bankiety, honoraria i te spraaawy! Taaaaak! Ja chcę, ja chcę!
Odbieraj to w takim tonie, jaki jest użyty w tym kabarecie : http://youtu.be/9zIe2nmYjOs?t=3m4s
Enjoy!

#24 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2013.06.30, 10:19

Z posta mozna wywnioskowac co najwyzej, ze to wlasnie Tobie zalezy na tym jak nie wiem co :D

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#25 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.06.30, 13:29

Chciałbym mieć taki problemy jak Padre...

• Silverlight, karololszak i 3milqa lubią to

#26 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2013.06.30, 13:56

Sprzedam pozycję 0 (poza rankingiem). Prestiż gwarantowany. Cena do uzgodnienia...

Użytkownik karololszak edytował ten post 2013.06.30, 13:56

• Eleks lubi to

Kiedyś były tu linki do moich stron, ale przez lata wszystko upadło... :(

#27 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.06.30, 18:30

Ja szczerze powiem Wam, że nawet nie wiem jaką mam pozycję w rankingu i mało mnie to interesuje. Najważniejsze jest, to żeby AQQ dobrze działało.

Padre, twierdzisz, że możesz komuś odstąpić swoją pozycję i to za darmo, ale po co? Wydaje mi się, że to Tobie zależy na tym aby być jak najbliżej jedynki niż Użytkownikom, którzy odpisali w tym temacie  ;)

Tak jak Deadmaster napisał, ja również chciałabym mieć taki problem jak Padre. Nawet nie można nazwać tego problemem.

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2013.06.30, 18:31

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#28 ss9227

ss9227

Weteran

• Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2013.06.30, 18:39

Klasyczne dążenie do bycia lepszym prymitywnymi sposobami xD Tutaj akurat chodzi o staż AQQ.

#29 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2013.06.30, 19:04

77.91.3.59_lVfesxmanZKBQnQm.jpg?13726116

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

#30 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2013.06.30, 21:39

Ja się dziwię niekonsekwencji Oconnela w sprawdzaniu stażu, zaraz dodany kontakt nie może zostać sprawdzony, a serwer obsługuje zapytania o staż konkretnego użytkownika. Ale co jakiś czas AQQ dostaje listę ze stażem wszystkich osób, która ma też nie wiadomo po co opisy. Wiem, bo zaimplementowałem tą funkcję w swoim bocie. Przydaje się do określenia czy takie konto istnieje i ktoś używał na nim AQQ. Jak staż == 0, to znaczy, że albo nie używał nigdy AQQ, albo nie istnieje.

Jak ktoś bardzo chce, to mogę zdradzić, a nawet dać skrypt w PHP, co wstawiony do crona, będzie nabijał staż na serwerze AQQ.eu. :P

#31 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 2013.06.30, 22:34

Uderz w stół.....

I proszę ilu to "niezainteresowanych" pozycją się odezwało.

A mnie to naprawdę wisi jaki kto ma staż, tyle, że jak ktoś stworzył coś takiego, to chyba nie po to, aby uaktywniać niepotrzebne dyskusje. Jest kilka wątków w tej sprawie i są jednak osoby, którym zależy na rzetelnym prowadzeniu czegoś co po coś powstało. Głosu w tej sprawie więcej zabierać nie zamierzam, bo nigdy nie byłem trollem i pożywki ewentualnym trollom dawać nie zamierzam, a moje punkty jak ktoś chce, to niech bierze...

• Driver lubi to

#32 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 2013.07.01, 08:25

To zgłoś to na bugliście serwera aqq, a nie pod tematem 'Pozycja w rankingu top-100, jak się dostać?'

A mnie to naprawdę wisi jaki kto ma staż

Przeczysz sam sobie i dalszymi wywodami chyba tylko bardziej się kompromitujesz, wybacz. Miłego dnia, niekoniecznie przed komputerem, ślęcząc i sprawdzając, czy staż się dobrze ma ;-)

• Malusiolka i Deadmaster lubią to

#33 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2013.07.01, 19:58

@Padre  Jak byś poczytał ten wątek i podejącie użytkowników do stażu AQQ to dał byś sobie spokój z pisaniem. Na tym forum pisanie na temat stażu grozi tylko wyśmianiem :) Jestem przekonany że staż ma sporo zwolenników ale większość się do tego nie przyzna :)

Użytkownik Driver edytował ten post 2013.07.01, 20:01

AQQ Maniak :aqq:

#34 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.07.01, 21:03

/.../ Na tym forum pisanie na temat stażu grozi tylko wyśmianiem /.../

Po co takie głupoty piszesz i straszysz ludzi? Jak nie masz nic mądrego do napisania w tym wątku, to lepiej nie pisz.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#35 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2013.07.02, 05:16

To nie są głupoty, wystarczy przejrzeć ten temat żeby zobaczyć mnustwo durnych sarkazmem przepełnionych wpisów. Chociażby fotka zamieszczona powyżej :) (Post #29)

AQQ Maniak :aqq:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych