Skocz do zawartości

Zdjęcie

Carbon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2012.01.31, 15:35

*
Popularny

Carbon 1.6

Dołączona grafika

Data wysłania: 19.05.2012
Data aktualizacji: 31.01.2013

Kompozycja wymaga do poprawnego działania AQQ w wersji 2.4.4.25 lub nowszej.

Kompozycja ma wbudowane skórki dla wtyczki Pogoda, AQQ Streamer i SkypeCore oraz ikony stanów pogody dla wtyczki Pogoda i TabKit.

Osoby, które preferują widoczne całe opisy na liście mogą pobrać łatkę: Pobierz plik Plik z archiwum należy podmienić w folderze Contacts.

Zmiany w Carbon 1.6
  • Dodano ikonę kompozycji w ustawieniach AQQ
  • Naprawiono błąd z niepoprawnym ustawianiem tła okna głównego
  • Dodano brakujące grafiki
  • Drobne zmiany na zakładce CP
  • Poprawki w AC
  • Poprawki w oknie odtwarzacza YouTube
  • Zmieniono kolor paska postępu odtwarzacza YT na biały
  • Dodano grafiki menu kompaktowego na systemowym obramowaniu
  • Usunięto zbędny kod
  • Inne drobne poprawki

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik wu112 edytował ten post 2013.01.31, 16:59

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#2 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2012.01.31, 15:43

jak ustawić takie emotki jak na screenie?:D

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#3 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2012.01.31, 15:52

Sprawdź w ustawieniach AQQ czy paczka Simple ma najwyższy priorytet :P

#4 vBz

vBz

Expert

• Dekorator
  • 828 postów

Napisano 2012.01.31, 15:54

Kompozycja jest ładna, ale mam parę zastrzeżeń.

Po dwukliku na nazwę grupy znika mi lista kontaktów hmm

Podświetlenie i zaznaczenie kontaktu mogłoby być trochę jednak bardziej wyraźne.

Nie wiem co ma robić ikona na samej górze po lewo, ale też czyści mi całą listę kontaktów.
  • jarko lubi to

#5 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2012.01.31, 16:04

Po dwukliku na nazwę grupy znika mi lista kontaktów

Dwuklik na belce zwija/rozwija grupę. Nie ma tam żadnych skryptów, więc nie wiem czemu znika Ci cała lista.

Nie wiem co ma robić ikona na samej górze po lewo, ale też czyści mi całą listę kontaktów.

Ta ikona pokazuje/chowa pasek ikon sieciowych. Czasem może się zdarzyć, że lista się ukryje, ale wtedy wystarczy odświeżyć okno. Wybór wyświetlania paska jest zapamiętywany po restarcie AQQ, ale chyba zrobię, żeby był domyślnie widoczny.

#6 vBz

vBz

Expert

• Dekorator
  • 828 postów

Napisano 2012.01.31, 16:18

Po dwukliku na nazwę grupy znika mi lista kontaktów

Dwuklik na belce zwija/rozwija grupę. Nie ma tam żadnych skryptów, więc nie wiem czemu znika Ci cała lista.

A spróbuj zwijać wszystkie grupy od góry do dołu. Mi przy ostatniej (pierwszej od dołu) grupie znika cała lista, a za 2s się pojawią z powrotem.

Ta ikona pokazuje/chowa pasek ikon sieciowych. Czasem może się zdarzyć, że lista się ukryje, ale wtedy wystarczy odświeżyć okno. Wybór wyświetlania paska jest zapamiętywany po restarcie AQQ, ale chyba zrobię, żeby był domyślnie widoczny.

U mnie ona po kliknięciu zwija całe list content i po ponownym naciśnięciu pojawia się belka z ikonami sieciowymi lecz niestety listę muszę odświeżyć F5 aby się pojawiła.

#7 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2012.01.31, 16:36

Pomimo, że nie jest fanem jasnych kompozycji ta wygląda świetnie :thumbup:
Standardowe już pytanie - czy będzie wersja "black" :P
  • jarko lubi to

AQQ: 2.6.0.10
Kompozycja: GG 12
Wtyczki: Reboot, SpellChecker

#8 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2012.01.31, 16:49

U mnie także jak schowam pasek ikon sieciowych, to czyści się lista kontaktów. Dopiero rozciągnięcie trochę okna głównego przywraca wszystko z powrotem.
  • jarko lubi to

#9 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2012.01.31, 17:06

Wrzuciłem SU z poprawką przy przełączaniu paska ikon sieciowych. Teraz lista nie powinna migać ani znikać ;) Dodatkowo pasek jest teraz domyślnie widoczny. Niestety nie udało się jeszcze poprawić problemu ze znikaniem listy przy zwinięciu wszystkich grup. Na szczęście nie jest on tak uciążliwy, ale jak tylko znajdę rozwiązanie to wrzucę poprawkę.

Standardowe już pytanie - czy będzie wersja "black" :P

Niestety nie. Przynajmniej nie w moim wykonaniu. Przymierzałem się kiedyś do tego, ale nie wyglądało to IMO zbyt dobrze, więc za ciemną wersję się nie biorę.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2012.01.31, 17:08

#10 vBz

vBz

Expert

• Dekorator
  • 828 postów

Napisano 2012.01.31, 17:12

Niestety poprawiłeś tylko w momencie gdy wszystkie grupy są zwinięte. Gdy chociaż jedna jest rozwinięta błąd jest nadal i czyści całą listę.
  • jarko lubi to

#11 jarko

jarko

Początkujący

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 2012.01.31, 18:44

U mnie to samo, strasznie denerwujące to czyszczenie całej listy.

#12 vBz

vBz

Expert

• Dekorator
  • 828 postów

Napisano 2012.01.31, 18:48

Wysłałem już wiadomość wu z poprawką, także niedługo pewnie będzie jakiś update ;)

Użytkownik vBz edytował ten post 2012.02.01, 15:43

#13 jelen-1991

jelen-1991

Adept

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2012.01.31, 19:10

Dzięki, testujemy:) wygląd jak najbardziej ok:D
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#14 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.01.31, 20:17

Kompozycja ładna, ale ma pare błędów.
- system autodopasowywania playera YT ma ten sam błąd, który miałem ja (dlatego w Standard jest on wyłączony)
- lista znika po kliknięciu przycisku u góry po lewej
- kontakt selected robi się sztucznie wysoki (tak jakby coś tam miało być, ale nie ma - podejrzewam, że kompozycja jest po prostu niedostosowana do współpracowania z konfiguratorem z Ustawień AQQ)
- po kliknięciu na załącznik z filmem lub dużym obrazkiem nazwa załącznika przelatuje niepotrzebnie do nowego wiersza

Testuję dalej :P Ale jak powiedziałem na początku, ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne :) Nareszcie po długiej przerwie powstała jakaś ciekawa kompozycja :D

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#15 opi

opi

Bywalec

• Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 2012.01.31, 21:20

Mogę prosić jakiś plik do podmiany żeby zawsze pokazywały się całe opisy?

#16 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2012.01.31, 22:26

Spoiler

#17 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 362 postów

Napisano 2012.01.31, 22:43

Kompozycja bardzo ładnie się prezentuje, oczywiście dopatrzyłem się kilku błędów, które trzeba poprawić, ale już zostały wymienione wyżej, także nie będę ich wypisywał powtórne. Jeżeli wyłapie nowy błąd, to dam znać. Zestaw ikonek mi się podoba bardzo.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#18 piterepidemia

piterepidemia

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 2012.02.01, 12:22

Wygląda super :thumbup: gratulacje.
Dołączona grafika
Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz, Asus P5N-E SLI, 4094MB DDR2, ZOTAC NVIDIA GeForce 285 GTX amp! (1GB), Dysk Seagate 500GBx2 + Seagate FreeAgentDesktop 465GB-USB, Monitor LG L225W [22" LCD], Optiarc DVD RW, 7 Home Premium x64.

#19 jelen-1991

jelen-1991

Adept

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2012.02.01, 13:10

Teraz tak jak siedzę jakiś czas na tej kompozycji to jakoś nie pasuję mi pasek przewijania na liście kontaktów, taki jakiś standardowy się wydaję.
2 sprawa to po wciśnięciu rolki żeby przeciągnąc listę w dół lub górę, też jakoś taka nieestetyczna ta grafika, ale i tak zostaje na tej kompozycji póki co:)

Użytkownik jelen-1991 edytował ten post 2012.02.01, 13:13

Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#20 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2012.02.01, 15:33

Dziękuję wszystkim za komentarze i zgłoszone błędy. Wrzuciłem właśnie aktualizację, która powinna rozwiązać problem ze znikającą listą. Dodałem również poprawkę w dopasowaniu playera YT do szerokości okna rozmowy (mogła zawiesić Windowsa w pewnej sytuacji).

Mogę prosić jakiś plik do podmiany żeby zawsze pokazywały się całe opisy?

Proszę bardzo: Pobierz plik Plik CSS do podmiany w folderze Contacts.

- po kliknięciu na załącznik z filmem lub dużym obrazkiem nazwa załącznika przelatuje niepotrzebnie do nowego wiersza

Poprawione :)

- kontakt selected robi się sztucznie wysoki (tak jakby coś tam miało być, ale nie ma - podejrzewam, że kompozycja jest po prostu niedostosowana do współpracowania z konfiguratorem z Ustawień AQQ)

Tam powinien być JID. Widocznie go ukryłeś, więc jest puste pole, ale planuję dodanie ikon HD, więc i tak kontakt będzie wyższy. Teraz przy ikonie 16x16 wygląda dziwnie.

jakoś nie pasuję mi pasek przewijania na liście kontaktów, taki jakiś standardowy się wydaję.

Wydaje się standardowy, bo jest standardowy :P Takie było założenie.

2 sprawa to po wciśnięciu rolki żeby przeciągnąc listę w dół lub górę, też jakoś taka nieestetyczna ta grafika

To jest grafika systemowa - taka sama na każdej kompozycji. Nie da się nic z tym zrobić.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2012.02.01, 15:35

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych