Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #000104

  • Odrzucono

  • -

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Zakładki

Napisane przez Phoenix w 2008.09.06, 16:49

Podczas otwierania nowej zakładki, widać terść pierwszego okna.
Po ponownym restarcie Aqq, było już oki.



Pozdrawiam, Phoenix


Update 06-09-2008 16:50 : Problem ciągle się pojawia...


Wojcieech

2008.09.06, 16:53
Problem był zgłaszany i został odrzucony: http://213.218.116.2...mp;showissue=23

Jaką masz kartę graficzną i system operacyjny?

karta: Radeon 9600 Pro - nowe sterowniki
system: XP Pro SP3 IE7

Może i to błąd konfiguracji kompa... Nie wiem, ale wcześniej tego błędu nie miałem.
Można odrzucic, dam se radę;P Tylko nie wiem jak nowi użytkownicy...


Wojcieech

2008.09.06, 17:01
A miałeś wcześniej inną kompozycję lub wyłączoną przeźroczystość okna rozmowy?
Jedyny sposób to wyłączenie przeźroczystości.


CYTAT
Tylko nie wiem jak nowi użytkownicy...

No gdy ten błąd pojawia się pierwszy raz to jest spory strach, że się wysyła wiadomości do złej osoby wink.gif

Od dawna nie zmieniałem ustawień AQQ.
Kompozycja ProStandart.

CYTAT(Wojcieech @ Sep 6 2008, 17:01)
No gdy ten błąd pojawia się pierwszy raz to jest spory strach, że się wysyła wiadomości do złej osoby wink.gif


No dokładnie...
Może pod tą funkcą dopisać jakąś uwagę?


Oj... Sorry, że post pod postem...

Gdyby znalazła się osoba z tym błędem, ale taka, która potrafi to u siebie wywołać "na żądanie", to jest szansa to poprawić pewnie. Jeżeli znajdzie się taka osoba, może się do mnie zgłosić na AQQ.

u mnie taki błąd występuje kiedy mam włączony podgląd zakładek, oraz przeźroczystość okna rozmowy. Bardzo prosto wywołać ten błąd wtedy, wystarczy przełączyć z okna na okno ze 2 razy, ale używając myszki poprzez naciśnięcie zakładki. Kiedy użyję Ctrl Tab to działa poprawnie.

Aktualizacja wersji do: Brak

Czy inne osoby z tym problemem również korzystają z funkcji podglądu zakładek?

zapomniałem napisać, iż problem dotyczy AQQ 2.0.2.75, oraz wcześniejszych

Ja mam ten sam problem od dawna - mam włączoną tylko przeźroczystość okien, nie korzystam z funkcji podglądu zakładek wink.gif

Mi też się to przytrafiało, ale we wcześniejszych wersjach AQQ (Dokładniej w bardzo wczesnych wersjach aqq). Teraz błędu nie odnotowałem, więc może to wina systemu?

Zauważyłem ten błąd także bez uruchomionej opcji "podglądu zakładek", ale z przeźroczystością okna rozmowy. Pojawia się kiedy mam otwarte okno rozmowy z kontaktem A i otwarte okno np. przeglądarki, albo explorera, kiedy okno rozmowy z kontaktem A jest w tle (na wierzchu jest tookno np. przeglądarki) i z poziomu okna głównego uruchomię rozmowę z innym kontaktem to występuje ten błąd.

przepraszam za post pod postem
( szkoda że niema możliwości/ opcji odświeżenia posta po jego edycji sad.gif )
AQQ 2.0.3.12

filmik obrazujący problem

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - Przeciętna

Problem występuje chyba na kartach graficznych starszego typu i włączonej przeźroczystości okna. To co mogę zaproponować, to instalacje driverów do tej karty, ale ze strony producenta - nie mówię tutaj o stronie NVidii, ale o producencie konkretnego modelu karty graficznej np. Gigabyte. Można też wyłączyć przeźroczystość co rozwiążę problem.


CaliforniaBoy

2008.11.29, 23:39
No to chyba temat do archiwum skoro to nie blad AQQ a jakis softłarowy w systemie smile.gif


Lord ByRad

2008.12.22, 17:05
Problem występuje u mnie na Radeonie9250 zarówno na sterownikach oficjalnych ATI, tych od praducenta i Omega Drivers. Nigdzie indziej nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem grafiki, więc nie wiem czy to faktycznie jest wina sterowników, czy też raczej złej współpracy AQQ z nimi. Błąd występuje zawsze przy włączonej przezroczystości okna rozmowy i podglądzie zakładek jeżeli zmienia się zakładki za pomocą myszy (wówczas najpierw pojawia się podgląd właściwej zakładki, a następnie po kliknięciu zawsze wraca do pierwszej albo poprzedniej zakładki).

CYTAT(Oconnel @ Nov 29 2008, 06:35)
Problem występuje chyba na kartach graficznych starszego typu i włączonej przeźroczystości okna. To co mogę zaproponować, to instalacje driverów do tej karty, ale ze strony producenta - nie mówię tutaj o stronie NVidii, ale o producencie konkretnego modelu karty graficznej np. Gigabyte. Można też wyłączyć przeźroczystość co rozwiążę problem.

problem jest chyba zależny od systemu operacyjnego - na Windowsie XP występuje ale na Windowsie 7 już nie...

Aktualizacja wersji do: 2.0.4.22

Zwróć uwagę że wszyscy zgłaszający wymienili ze maja Radeona. U mnie tez się to pojawia. Mam najnowsze Catalysty 8.12 i kartę Radeon HD 4850 (piszę żeby od razu odrzucić podejrzenia na "wiek" karty






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych