Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #001584

  • Odrzucono

  • 2.0.5.50

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

nie można wczytać ustawieć GG (po pewnym czasie)

Napisane przez jojo87 w 2009.06.17, 01:12

Po pewnym czasie użytkowania AQQ (na poprzedniej stabilnej wersji miałem tak samo), że po pewnym czasie od ukazania się najnowszej wersji komunikator nie chciał wczytać ustawień mojego profilu GG.
Aktualnie korzystam z tych wtyczek:

z tą różnicą, że SecureInTray teraz mam w wersji 1.0.2.0 (szczerzę mówiąc nie chciało mi się robić nowego Print Screena okna z wtyczkami to wziąłem to z mojego poprzedniego zgłoszenia).
Używam wtyczki ProStandard, którą przerabiam (tak przy okazji to ostatnio trochę zaniedbałem to). Kiedyś miałem oryginalne ProStandard i tak samo było.
Wcześniej (przy poprzedniej stabilnej wersji AQQ) miałem IE oznaczone jako 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_rtm.040803-2158 natomiast kilka dni temu (dokładniej to wtedy co AQQ zaczęło mi otwierać linki tylko w IE, myślałem, że aktualizacja tej przeglądarki pomoże ale jednak byłem w błędzie - to tak na marginesie) zaktualizowałem do 8.0.6001.18702.
I to chyba już wszystko.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 3 - Średnia

Może udałoby się to złapać w logu z logowania zdarzeń?

VPN, zrobiłem log tego błędu, otrzymałem coś takiego - link (hasło: 123). Co nieco z tego zapisu rozumie ale szczerzę mówiąc to nie widzę nigdzie wersów od wczytywania ustawień profilu GG (no chyba, że mi na oczy padło).
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale podczas robienia logu na wszystkich kontach byłem ukryty.
PS. Pozwoliłem sobie wprowadzić małą cenzurę - nazwę mojego profilu w adresach plików - ale nie wydaje mi się, aby to było utrudnienie w celu wyeliminowania tego błędu.

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Dubel.





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych