Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #001618

  • 0 - brak

  • Do sprawdzenia

  • 2.1.0.10

  • 2.5.0.10

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (1)Nie (0)
Zdjęcie

[bot] Wtyczka działa na nieaktywnych kontach

Napisane przez muszi w 2009.06.20, 09:57

Ustawienia Respondera jak na screenie. Wiadomości wysyłam z drugiego komputera z innego konta jabber oraz gg. Testuję oba konta jabbera i konto gg.
1. Wszystkie konta przełączam na Połączony. Responder odpowiada na kontach jabbera, ale nie odpowiada na gg.
2. Stan dla gg ustawiam na Zaraz wracam. Wtyczka odpowiada na wszystkich kontach.
3. Ustawiam Respondera, aby działał na wszystkich kontach. Responder odpowiada tylko na tych kontach, na których jest stan Oddalony/Zaraz wracam, czyli działa poprawnie.

Moje wnioski:
- Responder działa dobrze, dla kont aktywnych.
- Dla kont nieaktywnych działa zawsze niezależnie od ustawionego na nich stanu. Nie powinien działać na nich w ogóle.


U mnie Autoryzacja działa gdy mam status jakiś z dostępnych...(dowolny poza nw)
Moim zdaniem przydałby się checkbox "Bot i autoryzacja aktywne również przy niewidocznym".
Ja na pewno bym z tego skorzystał, ponieważ często jestem na niewidocznym i właśnie wtedy przychodzą no mnie różne reklamy z gg...
I jeszcze jeden, "pokazuj wiadomości wysyłane przez BOT'a"
Czasem przydatne... jeśli ma się bota ustawionego na znajomych (widać by było co im odpisuje) a tak czasem można zapomnieć i nie będzie wiadomo o co im chodzi jeśli zaczną coś pisać bo dostali jakąś wiadomość... no i kolejny "dopisuj informację, że wiadomość została wysłana z bota" chodzi o ( [bot]: ) przydatne w powyższym przypadku:D

Nikomu by to nie zaszkodziło a miły dodatek...:)

Użytkownik Dawid edytował ten post 2009.07.12, 14:33


zmienił status na: Do sprawdzenia
zmienił naprawione w na: 2.5.0.10

Został poprawiony błąd zgłoszony w pierwszym poście.

Z mojej strony wygląda, że działa jak powinien (w końcu!). Może lepiej niech ktoś, kto miał błąd potwierdzi jego naprawienie, aby nie było niespodzianek.





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych