Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #002711

  • 1 - niska

  • Do uzupełnienia

  • 0.1.0.4

  • -

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

szare okno gry

Napisane przez jojo87 w 2009.12.11, 20:26

Niestety mam nie przychylną wiadomość dla autora wtyczki, dzisiaj moim oczom ukazał się poważny błąd, przynajmniej tak mi się wydaje. Tyle na wstępie.

Podczas gry z żywą istotą, informacja o stanie moich statków (lewy górny róg) zmieniła kolor, same statki na niej po prostu znikły. Po niedługim czasie całe okno gry poszarzało. Tak to wyglądało:
Dołączona grafika

Ja używam wersji wtyczki 0.1.0.4, moja rywalka także (sam jej wysyłałem plik .aqq z wtyczką). Ja używam AQQ 2.1.0.55 a moja rywalka najnowszą stabilną wersję (tego prawdę mówiąc nie jestem pewny w 100% ale na pewno jest to stabilka).

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia
Aktualizacja istotności do: 1 - niska

Szare okno robi się gdy AQQ przechodzi w stan zabezpieczenia, lub gdy nastąpi zerwanie połączenia z przeciwnikiem (również przejście w stan niewidoczny). Jak sądzę możliwy był drugi przypadek i teoretycznie :) po nawiązaniu połączenia, wszystko powinno wrócić do normy. Teoretycznie, bo mogło nastąpić ewentualnie rozsynchronizowanie gry, ale ekran i tak powinien wrócić do normalnej postaci.

Kiedy to się stało to pisałem z kimś na Jabberze (nie z moim przeciwnikiem) więc AQQ nie miałem zabezpieczonego. Przeciwnik w tym czasie pisał do mnie (i ponoć do kilku osób jeszcze) więc u niego zabezpieczenia AQQ także nie było. Ciągle miał status "połączony" więc nie było zmiany statusu np. na niewidoczność. Jedynie to ja się ukrywałem ale już nie jedną grę miałem na koncie z takim statusem.

Czy problem miał jeszcze kiedykolwiek miejsce (jak co to XML na priva poproszę)?





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych