Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #000297

  • Odrzucono

  • 2.4.1.21

  • -

  • 2 - średnia

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (6)Nie (0)
Zdjęcie

Problem z wklejaniem tekstu za pomocą Ctrl+V

Napisane przez wally_m82a1 w 2008.10.16, 14:38

Gdy kopiuję np adres url z przeglądarki i chcę go wkleić do okna rozmowy przy pomocy skrótu Ctrl+V nic się nie dzieje mimo że okno jest aktywne(można normalnie pisać). Pomaga tylko PPM> wklej. Dodam że problem nie występuje cały czas, ale przytrafił mi się już kilka razy więc postanowiłem go zgłosić(może ktoś jeszcze to zauważył/zauważy)

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Odrzucam ze względu na jednorazowość błędu i zero potwierdzeń od innych osób.

Przeniesiono do: Archiwum błędów

Odświeżam, ze względu na występowanie tego problemu u mnie.


Silverlight

2012.04.28, 23:10
Haha takie tam cztery lata z błędem. Również go potwierdzam, i zdarza się od wielu lat. Jednak dzieje się to sporadycznie i nie znam konkretnej metody, jakie czynniki wpływają na jego powstawanie. Dlatego też tego nie zgłaszałem... No ale skoro się dopisujemy, to i ja :)

Także potwierdzam. Błąd występuje od czasu do czasu. Nie znam przyczyny. Wtedy kiedy skrót Ctlr + V w AQQ zawodzi wtedy np. w Operze zawsze działa.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - przeciętna
Aktualizacja wersji do: 2.4.1.21

Faktycznie, też u mnie pojawia się ten błąd tylko ciężko określić kiedy. Najważniejsze: da się wkleić tekst z menu spod PPM - jest tam aktywna opcja "Wklej" zaś skrót nie działa.

zmienił status na: Wstrzymano

Nie jestem w stanie tego wywołać. Jeżeli ktoś znajdzie przepis proszę go tutaj podać i przywrócimy zgłoszenie.

zmienił status na: Odrzucono





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych