Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004274

  • Odrzucono

  • 2.3.0.27

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Błędy w skórkowaniu

Napisane przez Plicher w 2010.12.01, 17:51

Problem pojawił się w najnowszej becie 2.2.3.57. Po włączeniu/restarcie komputera wskakuje taki pasek po prawej stronie komunikatora we wszystkich kompozycjach:
Dołączona grafika


AQQ:2.2.3.57
System: Windows 7 x64
IE: 8.0.7600.16385

Nie było naprawy w wersji .65, więc jak ma nie występować? Proszę nie pisać takich postów jak powyżej.

Jeżeli takiego posta nie napiszę, to to zgłoszenie utonie w morzu innych. Proste? Proste. A jak widać, mamy już RC i błąd nadal śmiało sobie poczyna.

Nie nie poradzisz. Nie moja wina, że Autor zawsze dziwnie zaczyna od zgłoszeń najświeższych, zamiast uprzątnąć najpierw najstarsze, czyli takie, które najdłużej czekają na naprawę.


bartek46op

2010.12.23, 21:28
Już od 2-5 wersji AQQ po prawej stronie przy włączonym powiększaniu czcionek pojawia się na liście podwójny pasek przewijania - czy to na standardowej kompozycji czy na np. Gadu-Gadu z włączonym/wyłączonym obramowaniem. Strasznie to irytuje i sugerowanie wyłączenia opcji powiększania czcionek nie jest rozwiązaniem (uprzedzam fakty).
Napewno to nie wina systemu - specjalnie robiłem format. Mam Windows 7 x64 i IE8 (na 9 było to samo. Gdy kliknę F5 na liście to problem znika.

Poniżej screen ilustrujący problem:

Źle (kiedy trzeba przewijać)
Dołączona grafika

Dobrze (kiedy nie trzeba przewijać)
Dołączona grafika

Już od 2-5 wersji AQQ po prawej stronie przy włączonym powiększaniu czcionek pojawia się na liście podwójny pasek przewijania - czy to na standardowej kompozycji

Masz na myśli Standard i/lub ProStandard? W tym zgłoszeniu zrodziła się teoria, że problem występuje na kompozycjach niewspierających !doctype, jeśli byłoby tak jak piszesz to owa teoria polegał w gruzach bo zarówno ProStandard jak i Standard obsługuje !doctype.


Silverlight

2010.12.23, 22:07
Ani ProStandard, ani Standard nie obsługują !doctype w oknie głównym. TYLKO I WYŁĄCZNIE W OKNIE ROZMOWY.

TYLKO I WYŁĄCZNIE W OKNIE ROZMOWY.

A to chyba, że tak.
PS. Nie trzeba było pisać wielkimi wołami i z podkreśleniem. Zrozumiałbym bez tego.


Silverlight

2010.12.24, 13:00
Nie sądzę, już Ci o tym pisałem na drugiej stronie zgłoszenia :)

ProStandard wspiera !doctype tylko w oknie ROZMOWY, AQQ 7 new wspiera !doctype w pełni, Vista nie wspiera !doctype w ogóle ;)



Silverlight, co innego zrozumieć a co innego zapamiętać coś :P A z moją pamięcią bywa różnie :P


bartek46op

2011.01.04, 22:38
AQQ 2.2.4.11 - dalej to samo


Silverlight

2011.01.04, 23:02
Na nowych kompozycjach Standard (v2.0) i ProStandard (v3.0)?

Na nowych kompozycjach Standard (v2.0) i ProStandard (v3.0)?


Na nowych kompozycjach problem zniknął.

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

No tak, ale jeszcze zostaje Black Magic, Sweet Dreams i Vista z domyślnych. Jak tam jest?

Problem występuje w kompozycjach:
Black Magic v1.9
Sweet Drams v1.4
Vista v3.3

Problem już nie występuje w:
ProStandard v3.0
Standard v2.0


AQQ 2.2.4.11

Użytkownik Plicher edytował ten post 2011.01.08, 01:25


Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.2.4.11

Kompozycjach, nie wtyczkach. Zatwierdzam ze względu na Black Magic, Sweet Dreams i Vistę.

Poniższy post użytkownika Small został usunięty, gdyż nie wnosił nic nowego do zgłoszenia.
~VPN

Użytkownik VPN edytował ten post 2011.01.17, 08:31


Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.2.4.21

Naprawione!

W wersji 2.2.4.50 w standardowych kompozycjach błąd zniknął. :)

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano

Powrót tego błędu. Błąd znowu wystąpił, tym razem na wersji 2.3.0.25 na kompozycji ProStandard i z 3 aktywnymi standardowymi wtyczkami:
Dołączona grafika






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych