Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004377

  • Zrealizowano

  • 2.2.4.11

  • 2.2.4.19

  • 2 - średnia

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

[SDK] AQQ_CONTACTS_SENDPIC nie informuje o wysyłaniu obrazka w sieci Jabber

Napisane przez Qrix w 2011.01.06, 18:21

Jak w temacie: Notyfikacja AQQ_CONTACTS_SENDPIC nie informuje o wysyłaniu obrazka w sieci Jabber - informacja dotyczy tylko danych przesyłanych przez sieć GG.
Nie wiem czy to celowe założenie, jeśli tak, proszę o przeniesienie do działu z propozycjami - potrzebna jest mi notyfikacja o wszystkich wysyłanych obrazkach, a nie tylko tych z GG.

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Proszę zapoznać się z zasadami zgłaszania błędów i uzupełnić zgłoszenie o wymagane informacje. Wyświetl szczegóły.

VPN jak takiś mądry to o co zgłoszenie ma być uzupełnione? Bo nie rozumiem... Jest zgłaszany błąd funkcji SDK a z tego co wiem nie masz zielonego pojęcia na ten temat.

Zasady są jednakowe dla wszystkich. Zamiast reklam w sygnaturze, mógłby spokojnie wrzucić dane betatestera i byłoby OK.

Ale SDK to nie błędy AV itp. Na to czy notyfikacja jest czy jej nie ma nie wpływają zewnętrzne wtyczki. Jak się nie znasz, dopyta się i potem pisz że potrzeba tego i tamtego.

Rozumiem tę biurokrację, ale notyfikacja SDK powinna działać za każdym razem, gdy występuje dane zdarzenie, podałem konkretny warunek w którym właśnie tak nie jest.
Dla spokoju dodam, że z reguły jak coś nie działa w moim profilu, to sprawdzam na domyślnym, gdzie wszystko powinno śmigać bez problemu.

System: Windows 7 Professional x64 PL
IE 8
Kompozycja Standard
Wtyczki standardowe + wtyczka testowa podpinająca się pod notyfikację AQQ_CONTACTS_SENDPIC

Log, który i tak nie uwzględnia SDK: http://dl.dropbox.co.../2011-01-07.txt (pochodzi z wersji stabilnej, a nie z bety)

Mam nadzieję, że teraz jest dobrze ;)

Użytkownik Qrix edytował ten post 2011.01.07, 11:59


Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - przeciętna

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.2.4.19

Spróbuje to poprawić. Jednak jeżeli potrzebujesz tego do swojej nowej wtyczki powinieneś pamiętać o zwracaniu tej notyfikacji wartości -1.

W takim razie czekam na wydanie :)

hmm tak potrzebne jest to do wtyczki, ale potrzebuję tej notyfikacji również w momencie, gdy nie zostanie podjęta próba wysłania obrazka (np. przez to, że został przekroczony limit wielkości pliku), a aktualnie nie dostaję tej notyfikacji również wtedy (bez względu na sieć).

Nie wiem czy nie lepiej by było wysyłać nową notyfikację o fakcie samej próby transferu obrazka lub dowolnego pliku ze wskaźnikiem na ścieżkę. Jeśli pojawiłyby się w niej dowolne pliki, to mógłbym zastosować również ich upload do jakiegoś serwisu hostingowego. Nie sprawdzałem jeszcze czy działa AQQ_CONTACTS_SENDFILE przy statusie niedostępnym u odbiorcy i do póki nie wrócę do domu, nie będę mógł tego sprawdzić - jeśli jednak nie działa, to może da się i z tym coś zrobić?

Użytkownik Qrix edytował ten post 2011.01.17, 13:13


Brak zastrzeżeń, można uznać za zrealizowane

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych