Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004646

  • Odrzucono

  • -

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Nie działa sortowanie kontaktów w archiwum

Napisane przez wu112 w 2011.05.11, 13:58

Jako że w tym zgłoszeniu (które zostało zamknięte) owy błąd nie został poprawiony, to zakładam osobne zgłoszenie.

W okienku Kontakty > Sortowanie na liście sortowania Archiwum zamiast "Sieć, Nazwa kontaktu, Stan kontaktu" mam 3 razy "Nazwa kontaktu". No i poza tym sortowanie w dalszym ciągu nie działa (chociaż może dlatego, że nie wiem jak jest ustawione).

A.. sprawdzone bez dodatkowych wtyczek :P

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - przeciętna

Potwierdzam, sortowanie dla archiwum działa inaczej niż dla listy kontaktów, nie jest identyczne.

też potwierdzam :)

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.3.0.39

Nie jest bo ustawia się je odrębnie. A błąd w oknie został poprawiony.

Niestety błąd występuje dalej :( Wciąż mam na liście sortowania archiwum 3x "Nazwa kontaktu". Dodatkowo występuje jeszcze błąd, o którym tutaj wspomniał Beherit.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.3.0.39
Zgłoszenie naprawione w wersji: Brak

Jakby został naprawiony ten bug: forum.aqq.eu/tracker/issue-4592-blad-w-oknie-okreslania-kolejnosci-sortowania-kontaktow/ to pewnie by działała reszta.

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Podaj krok po kroku co robisz, że pokazuje ci się 3x ten sam napis.

Po prostu wchodzę w Kontakty > Sortowanie i dostaję coś takiego:

Dołączona grafika

Myślałem, że to może wina tłumaczenia, ale nie. Po zmianie języka na PL i restarcie AQQ jest tak samo.
Dodatkowo widać błąd z aktywnym przyciskiem "Niżej", gdy zaznaczona jest ostatnia opcja.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Wydaje mi się, że ten bug powstał przez błąd z przyciskami. Pytanie jak wu112 ma powrócić do normalnego sortowania?

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Ups, w ustawieniach AQQ musiało zapisać błędną kolejność. I co teraz. Żeby to poprawić, musiałbyś zedytować ręcznie swoje ustawienia w pliku settings.ini, ale jest on szyfrowany. Więc... musisz usunąć ten plik i ustawić wszystko na nowo. Przykro mi, ale nie widzę innej możliwości abyś mógł to naprostować. Któraś z bet musiała być wadliwa i pozwolić ci na zapis takich głupot :)

Faktycznie.. masz rację. Utworzyłem profil na nowo i działa :) Teraz już jest ok.

PS. Da się jakoś posortować kontakty w archiwum TYLKO alfabetycznie (bez rozróżniania na status)? Bo jeśli nie, to ta propozycja jest jednak niezrealizowana.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2011.11.02, 17:56






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych