Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004701

  • Zrealizowano

  • 2.4.5.25

  • 2.4.5.29

  • 3 - przeciętna

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (2)Nie (0)
Zdjęcie

Brak wideo przy krótkich linkach z YouTube

Napisane przez Deadmaster w 2011.06.07, 01:47

Testowane na kompletnie czystym profilu. Ten sam film z YT w zależności od tego jaki link zostanie podesłany (długi/krótki) to albo film poleci albo sie pokaże białe tło. Najlepiej pokazują to te dwa filmy:

Długie linki:
Spoiler

Krótkie linki:
Spoiler

Jak widać na drugim filmiku nic sie nie wyświetla (próbowałem dwa razy pokazać player). Testowałem na 3 wersjach odtwarzacza - wszędzie tak samo. Coś więcej potrzebne? Chyba nie ale jeśli jednak to mów co ;) Niedawno wywalczyłem obsługe krótkich linków a teraz nie działają, zgroza...:/

PS.: Materiał wideo specjalnie taki perwersyjny xD Bo se ktoś zaraz pomyśli że ja jakiś fan tego "czegoś"...

EDIT: Nie widze sensu zakładać oddzielnego zgłoszenia dla tych dwóch rzeczy dlatego dopisze tutaj. Chodzi o to, że:

  • Ilość głosów nie jest oddzielona od tytułu co można nawet zauważyć na filmikach wyżej. Powinna być jakaś przerwa...
  • Kiedy ktoś wyśle link z parametrem czasu (PPM na film -> "Copy video URL at current time") i wywalimy zbędne śmieci po "&" to mając ustawioną w AQQ wersje playera 3.0 filmik pokaże sie na playerze 2.0 (link wklejony bezpośrednio po skopiowaniu, czyli zawierający śmieci działa poprawnie ale to nie powinno mieć znaczenia). Co ciekawe dla AQQ kiedy nie ma określonego czasu to nie ma znaczenia czy link zawiera śmieci czy nie. Więc problem stanowi sama końcówka (#t=6s). Zresztą to z czasem i tak nie działa ale to chyba błąd po stronie YT bo w przeglądarce też mi nie działa :P Jednak mimo wszystko AQQ powinno odtwarzać film na playerze w wersji 3.0 o ile mamy taką ustawioną mimo dodania znacznika czasu.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Błędem jest brak obsługi innego z linków dostarczanego przez serwis YouTube.

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

AQQ nie musi obsługiwać wszystkich rodzajów linków. Obsługuję te najpopularniejsze ot tyle. Dlatego to nie jest błąd, i nie powinno znajdować się na bugliście.

Robisz coś i nie kończysz... jak coś jest w AQQ to niech będzie porządnie a nie na szybko i byle jak !!


Deadmaster

2011.10.07, 17:23
@OC: Spokojnie, bez nerwów :) Wiem, że może AQQ nie musi obsługiwać wszystkich typów linków ale na dzień dzisiejszy obsługuje wszystkie oprócz jednego ;) Głupio tak nie dodać tego ostatniego. Druga sprawa to taka, że AQQ nie zawsze pobiera tytuł i jest identyczna sytuacja jak w tym poście (KLIK) tylko że bez AV czyli sam brak właściwego tytułu lub ewentualnie jego część po myślniku z dopiskiem "YouTube" i prosze o naprawe bo wkurza ;)


Deadmaster

2011.10.29, 20:08
Stabilka niedługo a ja nie wyobrażam sobie że może zostać wypuszczona z niedziałającymi tytułami z YT. Już olać te fullscreenowe linki ale niech chociaż tytuł sie pobiera!

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 3 - średnia
Aktualizacja wersji do: 2.3.0.35

Fakt, linki się nie pobierają od daaawna :P

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Ok dodam ten link, ale proszę pamiętać, że dane na temat tytułu nie będą dostępne.


Deadmaster

2011.10.30, 15:11
Czemu dane na temat tytułu mają być NIEDOSTĘPNE?! :blink: Głównie o to chodzi! Najważniejszy jest sam tytuł a nie jakiśtam kolejny typ linków...

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

To po co kiedyś dodawałeś ściąganie tytułu filmu YouTube? Było pisane wiele razy: w większości przypadkach pobieranie nie działa od jakiegoś czasu. Nie rób sobie żartów Oconnel tylko sprawdź :)

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Dlatego, że taki link prowadzi do strony z której nie da się wyciągnąć tytułu, ot dlaczego.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Kurde! Sprawdziłeś? Bo ja tak! Sprawdzam na linkach z adresem youtube.com. Poza tym to nie problem aby AQQ pobierało tytuł po prawidłowym adesie. Najpierws sprawdź a potem odrzucaj zgłoszenie!

Zrobiłem specjalnie dla Ciebie zrzut ekranu:
2011-10-30_152220.png

I co? Link jest nieprawidłowy?

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Beherit do licha. Chodzi o linki fullscreen a nie zwykłe. W fullu wgrywa się jedynie film i nic poza nim.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Yyy, że co? Ja ten link skopiowałem z adresu URL w przeglądarce - taki mi się pokazał, tak samo filmik działa dobrze w AQQ i nie jest to żaden full screen. Sprawdź a potem psiocz - polecam wpisać w wyszukiwarkę na YT tytuł tego filmiku albo po prostu powklejaj sobie parę linków które dostajesz podczas przeglądania YT. Podkreślę jeszcze raz: Ja tych linów nie zmieniałem, takie mi podał serwis YouTube podczas normalnego przeglądania.


Deadmaster

2011.10.30, 16:33
Ehh jak bym nie miał zwalonej klawiatury to bym już dwa posty temu napisał że ja zrozumiałem że chodzi tylko o te fullscreenowe. Co prawda myślałem że da sie to jakoś wyciągnąć po ID filmu no ale jak sie nia da to trudno. Oczywiści OC przy zwykłych linkach poprawisz mam nadzieje ;)

I jeszcze jedno: zwyczajny user nie wie czy taki link jest do Fullscreena czy nie - takie linki zwraca serwis YouTube i użytkownik AQQ oczekuje, żę dla nich też tytuł zostanie pobrany.


Deadmaster

2011.10.30, 16:47
Ej ej ej da sie dogrzebać do tytułu po samym ID filmu... Link fullscreenowy:

http://www.youtube.com/v/34kf7XxGvXk

ID filmu: 34kf7XxGvXk, dane filmu: http://gdata.youtube...eos/34kf7XxGvXk, w czym problem? :P

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.3.0.39

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano


Deadmaster

2012.02.02, 18:11
Zła wiadomość Panowie, a mianowicie YouTube znowu coś pozmieniał i teraz ID filmu nie zawsze wyświetla sie w tym miejscu linka, w którym sie pokazywał przez co AQQ nie potrafi zrobić załącznika z takiego linku. Przykład: gdy oglądamy coś i sie skończy to mamy w playerze miniaturki filmików do wyboru a link do takiego filmiku z miniaturki wygląda tak:

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=z-2mO3KTVHg

ID tym razem na końcu a bywało i w środku przy innych linkach. Czy da sie AQQ raz na zawsze zabezpieczyć przez wszelkimi zmianami na YT? Jedno co jest niezmienne to to: v=%ID_filmu%. Gdyby AQQ w linku z YT szukało tego i na podstawie ID (tak jak przy linkach fullscreenowych) pokazywało tytuł to to by działało już zawsze :) Irytujące jest, że YT wpych różne śmieci w linki no ale nic z tym nie zrobimy. Możemy napisać tylko jedną porządną regułe...

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.4.0.55
Zgłoszenie naprawione w wersji: Brak

Witki opadają...






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych