Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004918

  • 1 - niska

  • Zrealizowano

  • -

  • 1.7.2.239

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Nie zapamiętuje "otwieraj w wewnętrznej przeglądarce"

Napisane przez CJ Grass w 2011.09.05, 22:18

znalazłem błąd dotyczący opcji "otwieraj w wewnętrznej przeglądarce" - nie zapamiętuje tej opcji i po restarcie aqq okienko zawsze jest odznaczone!
Reasumując w momencie włączenia aqq opcja jest niezaznaczona, wchodzę w opcję wtyczki i zaznaczam "otwieraj w wewnętrznej przeglądarce" biorę zapisz, zamykam opcję i jest OK,
lecz po wyłączeniu Aqq i włączeniu znowu opcja jest niezaznaczona.
System Win7 x64 Ultimate, Aqq wersja 2.2.5.32, IE 8 (nigdy nie instalowałem 9)

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Wciśnij przyciski Windows + R, wpisz: %appdata%\Qrix\Determinatory, następnie umieść plik savefile.xml w jakimś serwisie hostingowym (np. wrzuta.pl) i zamieść link do niego.

http://cjgrass.wrzut...AcYUIB/savefile

Dodam, iż skopiowałem katalog Qrix z \Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Qrix\ w tymczasowe miejsce
i po pierwszym skonfigurowaniu wtyczki, zapisaniu ustawień i ponownym uruchomieniu AQQ, wtyczka nie zapamiętywała już 2 opcji - pomijaj filmy oraz otwieraj w wewnętrznej przeglądarce.
Skopiowałem mój pierwotni folder Qrix z powrotem i teraz nie zapamiętuje mi tylko opcji "wewnętrznej przeglądarki".
PS dodam jeszcze iż używam głównie Firefoxa 6.0.1

Użytkownik CJ Grass edytował ten post 2011.09.05, 23:40


czy korzystasz z więcej niż jednego profilu AQQ uruchomionego w jednym czasie LUB czy w systemie zainstalowana jest aplikacja Determinatory (nie jako wtyczka, a jako samodzielna aplikacja)?

używam tylko 1 profilu, nie posiadam aplikacji determinatory tylko samą wtyczkę do AQQ

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Aktualizacja istotności do: 1 - niska
Aktualizacja wersji do: 1.7.2.239
Zgłoszenie naprawione w wersji: 1.7.2.239

Ok, znalazłem błąd w kodzie, sprawdź tę wersję:

po aktualizacji wszystko OK, pozdrawiam

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych