Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #004967

  • 1 - niska

  • Zrealizowano

  • 1.0.0.15

  • 1.0.0.19

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Nagrywanie - brak nazwy dla pliku mp3

Napisane przez Senega w 2011.09.28, 11:20

Witam!
Włączyłem nagrywanie aby sprawdzić co to jest, ustawiłem katalog, nic więcej nie zmieniałem. Wybrałem stację "RMF 50s" z grupy "Radio RMF" - stacja dodana przez autora wtyczki. Włączyłem nagrywanie i w katalogu pojawił się plik .mp3. Pomyślałem że nazwa będzie przy zakończeniu nagrywania, ale niestety po zakończeniu nagrywania nazwa pliku nie została zmieniona i zostało .mp3. Przypuszczam że radio nie podaje jaką aktualnie gra muzykę i dlatego brak nazwy. W takim przypadku powinien pojawić się komunikat - "Brak możliwości odczytania utworu. Domyślna nazwa 'Radio RMF.mp3'".

@Edit 1:
Dodatkowo wszystko ląduje w jednym pliku a raczej każdy utwór powinien być w nowym pliku (tak jak się zmienia tytuł utworu). Sprawdzone na stacji podającej tytuły utworów.

@Edit 2:
W przypadku stacji "RMF 50s" nie zmienił się kolor ikony na niebieski w zasobniku systemowym

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 1 - niska
Aktualizacja wersji do: 1.0.0.15

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 1.0.0.19

Sprawa pliku bez nazwy - OK. działa poprawnie.
Kolorowanie ikony - OK. działa poprawnie.
Nagrywanie do wielu plików - Cały czas jest w jednym pliku. Jeśli tak ma być to ok.

Znaczy każda stacja ma być w osobnym pliku, czyli np. wszystkie utwory z RMF bedą w folderze RMF a np. wszystkie utwory z Radio Zet będą w folderze Radio Zet
czy to działa tak jak napisałem ? bo takie było moje zamierzenie

Chodzi mi o to czy potrafisz wykryć zakończenie jednego utworu i rozpoczęcie następnego. Słuchasz jednej stacji a generuje Ci się wiele plików zależnie od ilości przesłuchanych piosenek.
W tej chwili tworzy jakieś katalogi, ale jeszcze nie doszedłem do tego na jakiej podstawie są tworzone. Słuchałem radia Open.fm/100%MichaelJackson i katalog powstał "10", jak słuchałem radia RMF/RMF50 to powstał katalog "7. RMF 50s".

Nazwa folderu to nazwa stacji a stacja się nazywa np. 10 to numer kanału OPEN.FM kliknij sobie w tytuł w ustawieniach wyskoczy Ci formatka w której jest właśnie nazwa stacji stąd jest to brane, a wykrycie zmiany utworu nie jest za fajnym rozwiązaniem z racji tego że czasem jako tytuł jest wyświetlana reklama i podczas trwania piosenki nie jako tytuł się zmienia kilkukrotnie gdyż emitowane jest kilka reklam - a jedynie po zmianie tytułu można rozpoznać zmianę utworu, czyli prosty wniosek: kilka zmian tytułu podczas trwania piosenki i plik będzie wtedy pocięty z wiadomych względów na kilka różnych fragmentów.
Również nie zawsze jest wyświetlany RDS i brak jest tytułu np, cały czas tytuł jest taki: "RMF" a np. czasem jest tak że utwór jeszcze się nie skończył a już się nazwa zmieniła, wiec też do bani bo np. 10 sekund przed końcem piosenki kończone jest odtwarzanie i rozpoczynane nagrywanie od nowa 10s starego utworu + reszta nowego, jednym słowem lipa wolał bym się nie pchać w takie coś ;)

Użytkownik KAmerOK edytował ten post 2011.12.31, 00:03


Tak też i myślałem że jest. Wytłumaczenie przyjęte do wiadomości. Pozdrawiam

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych