Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (2)Nie (0)
Zdjęcie

animacje we wtyczce GG się nie wyłączają

Napisane przez ss9227 w 2011.11.11, 00:24

Mimo wyłączenia animacji okien, elementy wtyczki Gadu-Gadu nadal są animowane:
  • otwieranie okna Ustawienia Gadu-Gadu
  • przechodzenie pomiędzy zakładkami (Ogólne, Twój profil Gadu-Gadu, Aktywne sesje)
  • otwieranie okna Rejestruj nowy numer Gadu-Gadu
  • otwieranie okna Niewidoczność

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - przeciętna

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Tak, bo te opcje nie są pobierane z głównej aplikacji i na razie tak zostanie. Nie widzę zbyt wielu powodów aby to zmieniać. Te kilka małych okien nie sprawi problemów nawet na Windows XP.

W sumie racja, ale wolałem zgłosić :)


Deadmaster

2012.07.15, 15:59

Tak, bo te opcje nie są pobierane z głównej aplikacji i na razie tak zostanie. Nie widzę zbyt wielu powodów aby to zmieniać.


A jak napisałem de Beherita czy w TabKit animacja mogłaby być pobierana z ustawień AQQ to zrobił i działa :P Więc nie wiem czemu Ty nie możesz tego zrobić we wtyczce do GG i do SMS-ów.

Te kilka małych okien nie sprawi problemów nawet na Windows XP.


Nie chodzi o to, czy sprawia problem czy nie - chodzi o to, żeby było porządnie. Nie po to wyłączam żeby w niektórych miejscach nadal to mieć. Prawda - nie zagląda sie tam co chwila ale to nie powód, żeby olać błąd. Prosze o przywrócenie zgłoszenia z wyżej wymienionych powodów :)

zmienił status na: Zatwierdzono
zmienił wersja na: 2.4.1.59

Fakt, w TabKit to działa :)

zmienił status na: Odrzucono

Tak jak napisałem powyżej, GG to wtyczka. Nie musi ona posiadać tych samych cech co główna aplikacja. Poza tym, to zgłoszenie nadaje się bardziej na propozycje niż na zgłoszenie błędu. Z tych powodów odrzucam. Ale mam nadzieję, że ktoś doda to na listę propozycji.

zmienił status na: Zatwierdzono

Pliss przecież to 2-3 linie kodu dodane w momencie pokazywania okna...


Deadmaster

2012.09.10, 19:01
Chciałbym tylko dodać, że również podświetlenia kontrolek powinny być zależne od ustawień AQQ...


Silverlight

2012.11.25, 16:10
W tych wtyczkach jest więcej do zrobienia, niż tylko dziedziczenie tych ustawień. Comba, progressy i warning-label są do zrobienia. Oconnel stwierdził, że zrobi to "następnym razem" (pewnie w następnych betatestach), więc i tego nie ma sensu teraz robić. Jak już to wszystko od razu, a nie tak po łebkach...

zmienił istotność na: 1 - niska


Silverlight

2013.06.14, 16:21
Ostatnio Oconnel mi zrobił te comba i progressy. Podpiął także kolor hue i saturation, więc nie widzę przeszkód, by podpiąć i opcję animacji. To tak samo jakby kompozycja ustawiała HUE 60, a niektóre okna je sobie obracały o 180 stopni, "bo przecież nie musi być wszystko brane z głównej aplikacji" :D

zmienił status na: Odrzucono

Te opcje nie będą na razie dziedziczone, sorry. Przynajmniej dopóki GUI wtyczki GG nie zostanie całkiem odświeżone (co nastąpi w przyszłości).

zmienił status na: Zatwierdzono

Przecież to tylko 5 minut roboty, mogę Ci podać kod w C++ :P Nie rozumiem w czym problem.

zmienił status na: Do sprawdzenia
zmienił naprawione w na: 3.0.0.11

zmienił status na: Zrealizowano





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych