Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #005285

  • Odrzucono

  • 2.4.0.35

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Migające okno rozmowy i okno główne

Napisane przez Punisher2011 w 2011.12.03, 12:41

Log

Sprawdzone na czystym profilu z standardowymi wtyczkami, problem występuje tylko gdy używamy ramek systemowych

Okno rozmowy przy otwieraniu miga w polu rozmowy na biało przez ułamek sekundy, to samo z listą kontaktów, otwieramy okno główne z postaci zminimalizowanej w tray'u a także przy otwieraniu archiwum.

Gdy okno rozmowy jest otwarte, otwieranie nowych zakładek nie powoduje problemu, tylko gdy otwieramy całe okno na świeżo

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Fajnie, że wiesz co robiłem i co zdiagnozowałem :/ JA błędu nie potwierdzam. Jak dasz dowody na to, że faktycznie tak się dzieje to zatwierdzę.


Punisher2011

2011.12.04, 16:00
Proszę oto filmik nagrany telefonem, okno archiwum też na chwilę miga. Przy rozwijaniu menu Kontakty i wyboru Historia okno główne i menu wygląda normalnie, na filmiku widać że jest białe - efekt uboczny kamerki telefonu Dołączona grafika - to co na screenie wygląda normalnie, tylko tu coś nie tak poszło przy nagrywaniu

Użytkownik Punisher2011 edytował ten post 2011.12.04, 16:03


Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Nie mam już więcej zamiaru się z Tobą użerać - pisałem już Ci, że jak chcesz dawać filmiki to zrób je programem a nie komórką itp.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - przeciętna

W pierwszym poście jest log - rozmawiałem z Punisher2011 i nie jest to wina mojej wtyczki (sprawdzał na czystym profilu i problem występuje).

Hmmm u mnie na czystym profilu przez chwilkę miga białe tło podczas pokazywania okna rozmowy/kontaktów. Tak samo przy przesuwaniu okien. Na moje oko to wina AlphaControls oraz kontrolki IE.

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.4.0.31

Spróbuje poprawić okno rozmowy bo jest priorytetowe. Archiwum jest mniej istotne i tam problem może pozostać.


Punisher2011

2011.12.09, 15:10
Nadal nic Log

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.4.0.35
Zgłoszenie naprawione w wersji: Brak

Też potwierdzam, nie naprawione.

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Cóż... obawiam się, że lepiej nie będzie. Ja osobiście tego problemu nie widzę. Ale leży on w kontrolce IE, która nie jest odmalowywana dopóki faktycznie nie jest widoczna na ekranie (i ja na to nic poradzić nie jestem w stanie).


Punisher2011

2011.12.09, 19:11
A jak to zrobiłeś, że z obramowaniem skórek działa a bez to już nie ?





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych