Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #005789

  • Sugestia

  • 0 - brak

  • Odrzucono22 0
Zdjęcie

Możliwosc sprawdzenia kto ma nas na swojej liście gg

Napisane przez wu112 w 2012.08.01, 14:39

Propozycja: Mozliwosc sprawdzenia kto ma nas na swojej liscie gg

Temat propozycji

Dotyczy protokolu gg... wiec: czy bylaby taka mozliwosc sprawdzenia, kto ma nas na swojej liscie gg? (nawet jesli kogos takiego nie mamy) pamietam ze w mirandzie byla taka opcja, oraz kiedys w takim jednym pluginie do gg... ktory rejestrowal dostepnosc w taki sposob,ze jesli ktos mial nas na lisice a my nie, to na gg nie pokazywalo tylko logowal to wlasnie ten plugin + jaki nr ma nas na swojej liscie... daloby sie cos takiego teraz zrobic w aqq?


Czy jest możliwe rozszerzenie wtyczki GG Network o tą propozycję? Chodzi mi o takie rozwiązanie jak na http://www.gg.pl/ tam po lewej stronie mamy znajomych. Jeżeli ktoś ma nas na liście kontaktów to jego nazwa będzie czarna i gdy w nią klikniemy to pokaże się jego profil. Jeżeli nie ma nas w znajomych to jego nazwa będzie szara, a klikając na nią można jedynie napisać lub zaprosić do znajomości.

Mam bardzo dużo kontaktów i z chęcią zrobiłbym selekcję, dlatego taka opcja bardzo by mi się przydała :(

Nie jest to chyba niemożliwe do wprowadzenia do wtyczki GG Network http://forum.wtw.im/...ojej-liscie-gg/

Ja ostatnio wpadłem na taki pomysł :) i sprawdził się :) wysłałem wiadomość do all osób które mam na liście :)

Uwaga !!! User: "o2vip" nr GG: 673302 zamówił usługę w komunikatorze AQQ selekcja numerów Gadu Gadu. Jeśli chcesz być w kontakcie z nr 673302 nick Usera:o2vip
Nic nie musisz robić,jeśli natomiast nie znasz usera o nr:673302 bo niedawno założyłeś nr GG a wcześniej możliwe że należał do kogoś innego to:
wyślij komendę o treści: "usuń" w ten sposób twój nr nie będzie już widniał
na liście kontaktów adresata tej wiadomości z poważaniem Team AQQ.


Ps. i teraz jak to działa ktoś wysyła do mnie wiadomość "usuń" a ja go poprostu delete :P ze swojej listy :) albo pisze że mnie nie ma na liście i kim jestem w ten sposób przypomina mu się że kiedyś stracił zemną kontakt i prosi o dodanie :) a to kto ma mnie a ja jego u siebie nie mam to szczerze mówiąc mało dla mnie interesujące ;) aczkolwiek nie powiem fajna opcja by była sprawdzić to :)

Użytkownik o2vip edytował ten post 2014.02.01, 19:46Deadmaster

2014.02.01, 20:33

a to kto ma mnie a ja jego u siebie nie mam to szczerze mówiąc mało dla mnie interesujące ;) aczkolwiek nie powiem fajna opcja by była sprawdzić to :)

To nie jest możliwe, już o tym pisałem. Możliwe jest jedynie sprawdzenie czy osoby z naszych kontaktów mają nas na swojej liście. Na gg.pl takie osoby mają wyszarzone nicki.

Możliwe jest jedynie sprawdzenie czy osoby z naszych kontaktów mają nas na swojej liście. Na gg.pl takie osoby mają wyszarzone nicki.

Właśnie. Tak jak w WTW, tam jest czerwony krzyżyk obok kontaktów, które nie mają nas na liście. Opcję można włączyć i wyłączyć. Przydałaby się taka informacja w AQQ o tym kto nie ma nas na liście.

Użytkownik szpon edytował ten post 2014.02.20, 10:12MrBeckham666

2014.08.13, 12:53

również jestem za przydatna funkcja.oddałem swój głos na te zgłoszenie :)  Realizację tego zgłoszenia uważam za przydatną funkcjonalność "pomagającą" w czystkach na liście kontaktów i nie tylko :)zmienił status na: Odrzucono

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych