Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #005928

  • 0 - brak

  • Odrzucono

  • 1.2.0.4

  • -

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (2)
Zdjęcie

blokowanie wyszukiwarki stacji

Napisane przez sfman w 2012.11.15, 23:27

Witam. To znowu ja: wierny użytkownik AQQStreamer'a, a co za tym idzie ciągle coś wynajdujący ;)

Opis problemu:

Próba wyszukania frazy dwuwyrazowej (w moim przypadku: trip hop) w wyszukiwarce radii owocuje zawieszeniem sie procesu wyszukiwania.
Nie ma możliwości wyszukiwania czegokolwiek innego. Wyglada na to jakby wtyczka szukała w nieskończoność,
a co za tym idzie, wyszukiwarka w nieskończoność czeka na powrót z funkcji szukającej.
Prawdopodobnie samo szukanie nie przeidywało wielowyrazowych wyszukiwań, a ponadto proponuje
ustawienie jakiegoś timera z maksymalnym czasem wyszukiwania, po którym, nawet przy zerowym wyniku proces szukania zostaje zakończony.
Ponadto, po takim wyszukiwaniu, zamkniecie całewgo AQQ nie powoduje zamkniecia procesu aqq.exe.
Pozostaje jedynie ręczne zamknięcie go z menedźera zadań. Nie jestem pewien czy to wina tegoż błędu, ale wygląda
że "wiszące" wyszukiwanie nie pozwala AQQ pozamykać wszystkich wtyczek i samo przez to "wisi"

Tak przy okazji dzieki za regularne łatanie wtyczki i cierpliwe eliminowanie wszelkkich znalezionuch bugów :)

u mnie działa bezproblemowo i bez zawiechy
Wersja AQQ: 2.4.2.35

Wersja wtyczki: 1.2.0.4 W Windows 7 64 bitDołączona grafika

He he, zadziwiająca rzecz. Masz rację KAMIKAZZE. Wyłączyłem firewalla i działa.
Musze tylko rozgryźć jak to możliwe że firewall nie blokuje jednowyrazowych wyszukiwań. Dziwne.

zmienił status na: Odrzucono





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych