Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #006065

  • Sugestia

  • 0 - brak

  • Zrealizowano16 1
Zdjęcie

Wiadomości Facebook

Napisane przez wu112 w 2013.01.31, 23:01

Propozycja: Wiadomości Facebook

Temat propozycji

W tej chwili AQQ obsługuje tylko czat, stąd gdy wiadomość trafi do skrzynki wiadomości, AQQ nas o tym nie poinformuje. Powstaje konieczność ciągle otwartego facebooka w przeglądarce, bądź tłumaczenie się rozmówcy.

Sytuacja 1: Kiedy trzeba zrestartować komunikator bądź zostanie utracone połączenie z internetem, po ponownym zalogowaniu AQQ nie obierze wiadomości, które przyszły w tym czasie, bo facebook wysłał je już do skrzynki wiadomości. Oczywiście nie dostaniemy na AQQ też wiadomości, które zostały do nas wysłane, kiedy nie było nas na AQQ kilka godzin bądź dni. Facebook, jeżeli nie ma nas na czacie, wysyła po prostu wiadomości do skrzynki wiadomości, której AQQ nie obsługuje.

Sytuacja 2: AQQ również przegapi wiadomości, które ktoś pisze do nas z facebooka nie używając czatu, nawet gdy jesteśmy dostępni.

Jeszcze taka uwaga - wprowadzając obsługę skrzynki wiadomości można byłoby dodać do AQQ nowy stan dla facebooka, w którym nie bylibyśmy dostępni na czacie, ale moglibyśmy rozmawiać - poprzez skrzynkę właśnie.


Aktualizacja propozycji. Od jakiegoś czasu Facebook wysyła do AQQ wiadomości wysyłane przez kontakty będące offline, o ile odbiorca jest online, w związku z tym "Sytuacja 2" odpada. Nadal pozostaje "Sytuacja 1" i ewentualnie "jeszcze taka uwaga" ;)

zmienił status na: Zrealizowano

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych