Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #006103

  • 0 - brak

  • Odrzucono

  • 1.2.0.6

  • -

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Problem z Nagrywaniem

Napisane przez adrian_12311 w 2013.02.20, 14:08

Witam, podczas nagrywania wszystkie piosenki co nagrywam za pomocą programu zapisuje mi się do jednego pliku mp3 zamiast do kilku plików. Plik ten zapisuje się pod nazwą 1 piosenki a są w nim wszystkie piosenki co leciały w radiu podczas nagrywania. Czy da się to jakoś naprawić bądź ustawić ?.

zmienił status na: Odrzucono

Nazwa folderu to nazwa stacji a stacja się nazywa np. 10 to numer kanału OPEN.FM kliknij sobie w tytuł w ustawieniach wyskoczy Ci formatka w której jest właśnie nazwa stacji stąd jest to brane, a wykrycie zmiany utworu nie jest za fajnym rozwiązaniem z racji tego że czasem jako tytuł jest wyświetlana reklama i podczas trwania piosenki nie jako tytuł się zmienia kilkukrotnie gdyż emitowane jest kilka reklam - a jedynie po zmianie tytułu można rozpoznać zmianę utworu, czyli prosty wniosek: kilka zmian tytułu podczas trwania piosenki i plik będzie wtedy pocięty z wiadomych względów na kilka różnych fragmentów.
Również nie zawsze jest wyświetlany RDS i brak jest tytułu np, cały czas tytuł jest taki: "RMF" a np. czasem jest tak że utwór jeszcze się nie skończył a już się nazwa zmieniła, wiec też do bani bo np. 10 sekund przed końcem piosenki kończone jest odtwarzanie i rozpoczynane nagrywanie od nowa 10s starego utworu + reszta nowego, jednym słowem lipa wolał bym się nie pchać w takie coś Dołączona grafika

http://forum.aqq.eu/...-dla-pliku-mp3/


Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych