Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #006143

  • 0 - brak

  • Nowe

  • 1.4.2.0

  • -

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (1)Nie (0)
Zdjęcie

Wyskakujący błąd przy próbie załaczzenia stacji

Napisane przez netboy w 2013.03.20, 23:04

Po aktualizacji AQQ do wersji 2.4.5.10 chciałem załączyć AQQ Radio, lecz po kliknięciu na stacje wyskoczył błąd systemowy że aplikacja musi być zamknięta (pytał się czy wysyłać raport czy nie). Próbowałem zaktualizować AQQ Radio, lecz aktualizacja zakańczała się niepowodzeniem. usunąłem więc wtyczkę z nadzieją, że reinstalacja pomoże. Niestety teraz jak daję na AQQ Radio "zainstaluj" to ściąga wtyczkę, instaluje, wyskakuje nawet okienko że się pomyślnie zainstalowało, jednak wtyczki nigdzie nie widać.
Używam XP SP3.

Zaktualizuj najpierw AQQ do najnowszej bety, tam AQQ Radio śmiga.

niestety, nawet po aktualizacji do bety (2.4.5.15 i 2.4.5.17) nie potrafię zainstalować wtyczki AQQ RAdio. Pisze że zainstalowano pomyślnie jednak nie pokazuje się ona w liście wtyczek.
zauważyłem ze po aktualizacji do wersji 2.4.5.10 nie mam ikony w głównym oknie tylko jest X i pisze obok ''powiadomienia''.

edit
---------

Po zmianie skórki na standardową problem z brakującą ikona zniknął, jednak dalej nie potrafię zainstalować AQQ Radio .. ;/


edit2
-----

Po restarcie komputera i ręcznym usunięciu folderu z wtyczką oraz jej pozostałości w "Program Files" radio się zainstalowało i działa :) temat do zamknięcia.

Użytkownik netboy edytował ten post 2013.03.30, 15:04






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych