Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #006395

  • Zrealizowano

  • 2.5.0.59

  • -

  • 0 - brak

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (2)Nie (1)
Zdjęcie

Powiadomienia YouTube nie działają, nie chcą się załadować

Napisane przez szpon w 2014.02.12, 21:44

Witam. Powiadomienia z YouTube nie działają, ładują się w nieskończoność. Dodajcie YouTube w źródle powiadomień i odświeżcie powiadomienia (jeśli same się nie odświeżą) i poczekajcie. U mnie YouTube nie chce się załadować.
Próbowałem dzisiaj przed 10:00 rano, jak i przed chwilą, gdzieś o 20:33.

Wtyczki jakie używam poza standardowymi: Birthday Reminder, TabKit, AQQ Reboot, ProfileViewer, SkypeCore, Makra
Kompozycja: AQQ 2
Internet Explorer 11
System: Windows 7 Professional SP1 x86 PL, aktualizacje Windows Update zainstalowane

zmienił status na: Do uzupełnienia

Sprawdziłem i działa. Usuń YouTube z AQQ i dodaj ponownie - pewnie masz jakiś problem z autoryzacją.

Nadal nie działa. Usunąłem YouTube, restart, AQQ, dodałem ponownie i tak dwa razy zrobiłem łącznie z restartem. I ładuje się w nieskończoność.
Przy dodawaniu było pytanie o autoryzację, takie o:

AQQ Instant Messenger
Ta aplikacja prosi o pozwolenie na Dostęp offline.

Kliknąłem oczywiście Akceptuj.

Użytkownik szpon edytował ten post 2014.02.12, 22:59


Sprawdziłem dla pewności też teraz i nadal nie działa, ładuje się ciągle.

Bez loga nie zatwierdzę ;)

Proszę zapoznać się z zasadami zgłaszania błędów i uzupełnić zgłoszenie o wymagane informacje. Wyświetl szczegóły.



Zaktualizowałem AQQ do 2.5.0.59, już miałem tworzyć log. Włączyłem NK Talk (żeby konsola XML działała), odznaczyłem wyłącz podgląd strumienia XML, wpisałem set log on, dodaję YouTube do powiadomień, autoryzuję i DZIAŁA, poszło :D. Aż nie mogłem uwierzyć, więc usunąłem YouTube, wyłączyłem tworzenie logów i z powrotem zaznaczyłem wyłącz podgląd strumienia XML. Zrestartowałem AQQ, dodałem YouTube i działa :).

Czyli problem rozwiązany :).

zmienił naprawione w na: 2.5.0.59
zmienił status na: Zrealizowano

Znowu przestało działać, a przestało po tym, jak sobie zmieniłem kompozycję hehe. Potem zauważywszy, iż nie działa, to dla pewności wczytałem kompozycję Standard oraz ProStandard. Niestety, YouTube znowu zwiecha, ładuje się w nieskończoność. Tak, usuwałem YT z AQQ, robiłem restart.
Wieczorem postaram się zamieścić log ;).

Użytkownik szpon edytował ten post 2014.02.14, 11:10


Nie no, mi jest już słabo :P. Gdy chcę stworzyć log, wykonuję czynności do niego i potem chcę wywołać błąd YouTube, to YT działa poprawnie. No i logu nie wykonam, bo YT znowu działa, a gdy potem znowu się zawiesi, to gdy będę chciał wykonać log, to znowu zacznie działać.

Zmieniłem kompozycję i znowu się zawiesiło, potem gdy chciałem stworzyć log, to znowu zaczęło działać :rotfl:

Hehe, już wiem jak to odwieszać, aby działało. Gdy znowu YT nie chce mi się załadować, to wystarczy, że połączę się z jakąś siecią XMPP, np. z NKTalk i YT już załaduje się normalnie, gdy odświeżę powiadomienia.
To dlatego kiedy chciałem stworzyć log, to działało, bo do konsoli XML trzeba połączyć się z XMPP.

Użytkownik szpon edytował ten post 2014.02.14, 22:56


zmienił status na: Do uzupełnienia

No to musi coś być z Twoim połączeniem nie tak - włącz na stałe logowanie w AQQ i postaraj się złapać tę sytuację w logu. Bez tego Oconnel raczej nie dojdzie w czym tkwi problem.

Łapcie loga: KLIK

U mnie jest to samo.. dochodzi do pobierania powiadomień YT i po chwili ikonka Odśwież robi się aktywna (jakby pobieranie powiadomień się skończyło) a YouTube nadal wisi.

zmienił status na: Zatwierdzono
zmienił wersja na: 2.5.0.59
zmienił naprawione w na: brak wersji

zmienił status na: Do sprawdzenia

Cóż z loga wynika, że połączenie z serwisem YT nie powiodło się (brak połączenia, firewall, etc.). Natomiast jest chyba drobny błąd co się dzieje w takim przypadku (etykieta wisi na YT a powinna zniknąć) i to na razie poprawię. Dodatkowo wzmocnie logowanie aby błąd połączenia był widoczny w logu.

zmienił status na: Zrealizowano





Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych